۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت دیجیتالی دو موج، دما سنج و زنگ دوگانه فیلیپس مدل AJ7010

رادیو ساعت دیجیتالی دو موج، دما سنج و زنگ دوگانه فیلیپس مدل AJ7010

Digital tuning clock radio temperature FM/MW Digital tuning Dual alarm Weekday Philips AJ7010

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس

مدل: AJ7010/12

 

رادیو دو موج FM/MW با نمایش ساعت به صورت دیجیتالی و تنظیم بیدار باش با زنگ دو گانه و تاخیر 9 دقیقه ای برای چرت زدن بیشتر. ساعت قابل تنظیم برای تمام روزهای هفته و زمان های مختلف برای روزهای مختلف. بیدار شدن با نوای موسیقی یا ایستگاه رادیویی مورد دلخواه با صدای رو به افزایش تا شما به صورت آرام و بدون شک از خواب بیدار شوید. شبها با نوای موسیقی یا رادیو به خواب بروید و پس از 1 الی دو ساعت به صورت خودکار صدا قطع خواهد شد. مجهز به دما سنج داخلی برای اندازه گیری دمای داخل و بیرون اتاق. تنظیم نور صفحه نمایش بر اساس نور محیط.

 

نمایش دمای داخل و بیرون

این رادیو ساعت مجهز به دما سنج داخلی و یک دما سنج جدا گانه است و می توانید همزمان دمای داخل منزل و بیرون از خانه را همزمان داشته باشید.

رادیو ساعت فیلیپس دما سنج دار

تایمر به خواب رفتن با موسیقی و رادیو

این رادیو ساعت با موسیقی های آرام مانند صدای اقیانوس، دوش آب، رودخانه و .. از قبل ذخیره شده و می توانید در هنگام خواب ساعت آن را برای نهایتا 2 ساعت تنظیم کنید و با صدای موسیقی یا ایستگاه رادیویی به آرامی به خواب روید و پس از زمان تنظیم شده رادیو به صورت خودکار خاموش می شود و صدا را قطع می کند.

رادیو ساعت فیلیپس با تایمر خواب

تنظیمات زنگ روزانه و آخر هفته

شما با تنظیم ساعت برای روزهای مختلف هفته و تعطیلات آخر هفته یک بار برای همیشه و با قابلیت تغییر می توانید زندگی خود را برنامه ریزی کنید و زمان خواب و بیداری خود را منظم نمایید.

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس با تنظیم ساعت روزانه و آخر هفته

هشدار دوگانه برای بیدار شدن شما و همسرتان در زمان جداگانه

شاید شما کارمند و همسرتان خانه دار باشد و ساعت بیداری شما 7 و همسرتان 8 صبح باشد، در این حالت می توانید ساعت را در دو زمان مختلف تنظیم نمایید تا هر دوی شما سر ساعت مقرر بیدار شوید.

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس با هشدار دو گانه

تکرار زنگ برای چرت زدن بیشتر

گاهی پیش می آید که نیاز به یک کم چرت بیشتر دارید در این حالت می توانید دکمه را فشار دهید تا بعد از 9 دقیقه دوبار زنگ هشدار فعال شود و شما زمان بیشتری بخوابید، هر بار می توانید زمان را برای 9 دقیقه تا هر تعداد که لازم بدانید عقب بیندازید.

رادیو ساعت فیلیپس برای چرت زدن بیشتر

تنظیم ایستگاه های رادیویی

شما می توانید ایستگاه های رادیویی را در دو موج به صورت خودکار جستجو کنید و آنها را تنظیم نمایید تا دیگر لازم نباشد هر بار به دنبال آنها بگردید.

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس دو موج

نظارت کاربران

مهران مهرانی
I7
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است