۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

دوربین مراقبت از کودک فیلیپس با دید در شب مدل SCD620/05

Philips AVENT Digital Video Baby Monitor SCD620/05

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دوربین مراقبت و اتاق کودک فیلیپس مدل SCD620/05

قیمت، خرید و مشخصات

دوربین مراقبت از کودک فیلیپس با مانیتور رنگی 2.7 اینچی شارژی و دوربین با کیفیت کریستالی مجهز به دید در شب و نشانگرهای نوری ECO، میزان شارژ و صحت ارتباط بی سیم. ارتباط کلامی بی سیم مادر با کودک و پخش موسیقی از پیش ضبط شده و تنظیم حساسیت صوتی و روشنایی. تکنولوژی بی سیم FHSS برای امنیت و حفاظت بیشتر و باتری داخلی قابل شارژ برای 10 ساعت به صورت پرتابل با حداکثر برد بی سم تا 300 متر.

 

این محصول دسته دوم بوده و فاقد کارتن بسته بندی است اما از لحاظ کار کرد و کارایی ضمانت می شوند. ممکن است صفحه نمایش یا بدنه دوربین مقداری خط و خش داشته باشند ولی در کارایی آنها هیچ تاثیری نداشته و بدون ایراد اساسی کار می کنند.

 

ارتباط بی سیم امن FHSS برای امنیت بیشتر

با بهره گیری از تکنولوژی ارتباط بی سیم FHSS و تغییر سریع فرکانس دیگر کسی یا دستگاه بی سیم دیگری در ارتباط شما تداخل ایجاد نخواهد کرد و حریم خصوصی شما امن باقی خواهد ماند. این تکنولوژی جدید از هک شدن و شنود و دید افراد دیگر مصون است و ارتباط دائمی را تضمین خواهد کرد. کمترین نویز و اعوجاج را دارد تا شما همیشه ارتباطی کامل و شفاف را داشته باشید.

دوربین مراقبت از کودک و پیجر کودک اونت فیلیپس

صفحه نمایش 2.7 اینچی با قابلیت دید در شب

صفحه نمایش بزرگ 2.7 اینچی یا 6.9 سانتی متری، کوچکترین جزئیات را با کیفیت بالا نمایش می دهد. در تمام طول شبانه روز با هر مقدار روشنایی محیط، دیدی عالی را به شما ارائه خواهد داد. دوربین به نور مادون قرمز مجهز است تا بتوانید در ساعات شب که نور محیط کم است نیازی به روشن نگهداشتن چراغ اتاق نداشته باشید و کودک در تاریکی بتواند خوابی عمیق داشته باشد.

قیمت دوربین مانیتور و پیجر اتاق کودک اونت فیلیپس

حالت ECO برای صرفه جویی انرژی باتری

با گذاشتن دوربین در حالت ECO صفحه نمایش خاموش می شود و نشانگر ECO روشن می شود تا بدانید که دستگاه فعال است و آسوده خاطرباشید که دستگاه کار می کند. مزیت این حالت بهینه کردن مصرف انرژی باتری است تا برای مدت بیشتری از دستگاه به صورت بی سیم استفاده کنید و برای مدت بیشتری باتری دوام بیاورد. در این حالت صفحه نمایش خاموش است تا زمانی که کودک گریه کند یا صدایی در محیط پخش شود که بلافاصله صفحه نمایش روشن شده و صدای اتاق کودک را روی بلندگو برای شما پخش خواهد کرد.

قیمت دستگاه هشدار گریه نوزاد اونت فیلیپس

برد بی سیم 300 متری

حداکثر برد مفید بی سیم بین دوربین و صفحه نمایش 300 متر است و در محیط منزل که موانع فیزیکی مانند در، دیوار و سقف وجود دارد، این برد به 50 متر کاهش خواهد یافت و در مواقعی که در حیاط یا کوچه هستید می توانید دوربین را در نزدیک پنجره بگذارید تا محدوده تحت پوشش بی سیم بیشتر شود. برای داخل منزل 50 متر برد زیادی تلقی می شود زیرا نهایتا منزل شما به صورت قطری، عرضی و طولی بیشتر از 20 متر نخواهد بود.

قیمت دوربین اتاق کودک اونت فیلیپس

عملکرد عالی باتری در تمام طول شب

با هر بار شارژ کردن کامل مانیتور تا 10 ساعت به صورت بی سیم و بدون شارژ مجدد می توانید از آن استفاده کنید و این میزان برای کل طول شب کافی است. دوربین در اتاق کودک به برق مستقیم وصل است و صفحه نمایش بی سیم در دست شما قرار دارد. کودک را در اتاق خودش بخوابانید و با خیال آسوده در اتاق خود بخوابید، اگر در طول شب کودک شما بیدار شود یا شروع به گریه کردن کند، فورا صفحه نمایشی که پیش شما است روشن شده و صدای کودک را برای شما پخش می کند تا سریعا به او رسیدگی کنید.

قیمت دستگاه دوربین ارتباط مادر و کودک فیلیپس

ارتباط کلامی با کودک از راه دور

با خیال راحت کودک را در اتاق خودش بخوابانید و به کارهای روزانه خود در منزل یا مهمانی ها بپردازید. اگر در این فاصله کودک شما بیدار شده و شروع به گریه کردن کند فورا آگاه خواهید شد و می توانید به او رسیدگی کنید. بعضی وقت ها کودک فقط نیاز به شنیدن صدای مادر دارد و با شنیدن صدای او دوباره به خواب فرو خواهد رفت و نیازی به رفتن بر بالین او نخواهید داشت. با استفاده از دکمه ای که علامت میکروفن روی آن است می توانید با کودک خود از راه دور حرف بزنید یا حتی برای او لالایی بخوانید تا آرام گیرد.

قیمت دستگاه هشدار گریه نوزاد اونت فیلیپس

پخش موسیقی یا لالایی از پیش ضبط شده

5 آهنگ بدون کلام مخصوص خواباندن و آرام کردن کودک در دستگاه وجود دارد که شما می توانید از راه دور برای کودک خود پخش کنید تا از این طریق به خواب برود یا اینکه احساس آرامش نماید. این آهنگ ها از قبل ضبط شده هستند و می توانید در مواقع خاص برای کودک از طریق صفحه مانیتوری که در دست شماست یا با فشار دادن دکمه نت موسیقی روی دوربین برای کودک پخش کنید.

قیمت دوربین ارتباط کودک و مادر اونت فیلیپس

شنیدن صدای کودک با وضوح بالا

تنها تصویر کودک را به تنهایی نمی بینید بلکه همزمان می توانید صدای او را نیز با کیفیت بسیار بالا و واضح از راه دور بشنوید. کوچکترین صدای اتاق کودک، سکسکه، خنده، گریه و ... را به راحتی میتوانید تشخیص داده و بشنوید.

 

چراغ های LED کنترلر

بر روی کنترلر یا همان صفحه نمایشی که در دست شما قرار گرفته سه نشانگر LED وجود دارد که به شما اعلان می کنند که آیا در محدوده ارتباط بی سیم قرار گرفته اید یا نه و از میزان شارژ باقی مانده باتری شما را مطمئن خواهد کرد. یکی دیگر از این نشانگرها مربوط به حالت اکو است و روشن شدن آن به معنی قرار گرفتن دستگاه در حالت ECO یا بهینه است.

اگر از محدوده تحت پوشش بی سیم خارج شوید، یکی از این چراغ ها خاموش شده و بوق های مکرر شما را هوشیار خواهند کرد که زیاده از حد با کودک فاصله گرفته اید و ارتباط بی سیم شما با دوربین قطع شده است.

 

تعیین میزان حساسیت صوتی

این دوربین مراقبت از کودک بسیار حساس است تا حدی که کوچکترین و ریزترین صداها را نیز تشخیص می دهد تا همواره شما از سلامت و راحتی کودکتان مطمئن باشید و مراقبت 24 ساعته شما بدون هیچ خللی باشد. بعضی وقت ها شاید لازم ندانید که حساسیت صوتی بسیار بالا باشد و بخواهید آن را کمتر کنید و کودک احیانا بیدار است اما در حال بازی کردن است و گریه نمی کند، در نتیجه لازم نیست با هر قهقهه ای فورا صفحه نمایش شما فعال شود، با کم کردن حساسیت صوتی دیگر برای صداهای بسیار کم فعال نمی شود مگر با صداهای مهیب یا بسیار بلند مانند گریه های ممتد و جیغ مانند.

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
نوع دستگاه
ارتباط مادر و کودک
مدل
SCD620/05
برق مصرفی
220.240ولت
امکانات
تکنولوژی ارتباط بی سیم
FHSS
صفحه نمایش ال سی دی
2.7 اینچی
برد موثر
300متر
قطع کردن صدا کامل
دارد
دید در شب خودکار با نور مادون قرمز
حالت ECO
نشانگر میزان شارژ باتری
حالت VOX
حداکثر زمان شارژ
10 ساعت
صفحه نمایش فعال سازی صدا
دارد
قابلیت اتصال دوربین به دیوار
دارد
تنظیم روشنایی صفحه نمایش
پخش آهنگ لالایی
5 نوع دآهنگ ملایم
هشدار خودکار خروج از محدوده اتصال
دارد
تجهیزات همراه
اداپتور برق
دو اداپتور
پیچ و مهره برای نصب دوربین بر روی دیوار
دارد
راهنمای کاربری
دارد
حالت ویبره یا لرزشی
دما سنج
زوم کردن روی تصویر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است