۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A هدفون بیسیم فیلیپس مدل SHB9350wt سفارش فرانسه

هدفون بیسیم فیلیپس مدل SHB9350wt سفارش فرانسه

Philips Headphone Wireless Bluetooth SHB9350WT

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

هدفون بی سم بلوتوثی فیلیپس

مدل: 00/SHB9350WT

گوشی بیسیم و بلوتوث دار فیلیپس با گوشی نئودیمیومی 40 میلیمتری و پوشش بالشتک های فوق العاده نرم و عایق، سازگار با مهنسی آکوستیک صدا برای باسی قوی و عمیق، بدون نویز و اعوجاج. طراحی آرگونومیک و نوار قابل تنظیم، با تغییر اندازه راحت و مناسب برای هر اندازه و شکل سر و صورت. باتری داخلی قابل شارژ به شما این امکان را می دهد  تا 300 ساعت به صورت آماده به کار یا Standby و 16 ساعت، بدون نیاز به شارژ مجدد با آن موسیقی گوش دهید. با دستیار صوتی گوگل و اپل با نام های Siri و Google Now سازگار است. به صورت همزمان توانایی جفت شدن بی سیم با دو وسیله را داشته و می توانید از روی دکمه های کنترلی روی هدفون، ترک های موسیقی را عوض کنید یا اینکه صدا را کم و زیا نمایید، همچنین می توانید تماس های تلفنی را نیز مدیریت کنید.

 

طراحی آرگونومیک بدنه و نوار قابل تنظیم

این هدفون را متناسب با شکل طبیعی سر و صورت طراحی کرده اند و به قولی آرگونومیک است، یعنی شما می توانید برای ساعت ها به موسیقی گوش دهید، بدون آنکه احساس سنگینی، فشار و خستگی ناحیه سر و لاله گوش کنید. نوار هدباند یا سربند هدفون فیلیپس، قابل تنظیم و تغییر اندازه است، هر کسی می تواند از آن با هر سایز و اندازه ای استفاده کند.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی

طراحی عایق و بسته متناسب با مهندسی آکوستیک صدا

هدفون بی سیم فیلیپس مجهز به گوشی های ساخته شده از بالشتک های بسیار نرم وعایقی است که اجازه ورود و خروج صدا یا افتادن نویز روی صدا را نمی دهد، این ویژگی به شما امکان درک و شنیدن عمیق ترین و ظریف ترین فرکانس های صوتی با هر اندازه باس را می دهد. این مدل هدفون بی سیم فیلیپس سازگار با مهندسی آکوستیک صدا طراحی و ساخته شده است.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی طراحی آرگونومیک و آکوستیک صدا

پد آرگونومیک برای راحتی بیشتر در ناحیه گوش

با قرار دادن و ساختن گوشی های بالشتکی بسیار نرم و عایق، دیگر در فواصل طولانی، شنیدن موسیقی برای شما خسته کننده نخواهد بود و تمایلی به در آوردن هدفون از گوش نخواهید داشت. صدای با کیفیت و عالی، بدون نویز به شما آرامش و آسودگی روحی خواهد داد و لذت شنیدن موسیقی را دو چندان خواهد کرد. هدفون فیلیپس با قوانین حاکم بر طبیعت طراحی و ساخته شده است، به این نوع طراحی ها اصطلاحا آرگونومیک گفته می شود. در ساخت هدفون بی سیم فیلیپس توجه شده است که شکل طبیعی لاله گوش و قرار گرفتن گوشی هدفون روی آن باعث ایجاد ناراحتی نشود تا در فواصل طولانی تر گوش دادن به موسیقی، خسته کننده نباشد. 

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی گوشی های نرم عایق کاری شده

تکنولوژی بلوتوث برای ارتباط بی سیم

از طریق امواج بلوتوث می توانید ارتباط بین هدفون را با انواع لوازم پخش موسیقی، موبایل، تلویزیون، کامپیوتر و دیگر وسایل صوتی تصویری یا دیجیتالی برقرار کنید. هدفون بلوتوثی فیلیپس را می توانید تا فاصله 10 متری بدون قطع ارتباط بی سیم استفاده کنید، این ارتباط ایمن و بدون همپوشانی است و سریعا در دستگاه مفصد شناسایی شده و می توانید هر دو را با همدیگر جفت کنید.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس با تکنولوژی بلوتوثی

اتصال NFC تنها با یک لمس گوشی

به محض فشار دادن دکمه روی گوشی هدفون، دستگاه های بی سیم اطراف را شناسایی کرده و امکان جفت شدن با آنها  را خواهید داشت. هر کسی با هر اندازه سواد و آشنایی با لوازم دیجیتالی توانایی کار کردن با این هدفون بی سیم بلوتوثی فیلیپس را دارد، نیاز به تخصص نداشته و می توانید بسیار راحت با آن کار کنید.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی سازگار با nfc

اتصاتل همزمان هدفون بی سیم به چند دستگاه

به صورت همزمان امکان برقراری ارتباط بی سیم با چند دستگاه را دارید و می توانید انواع لوازم دیجیتالی اعم از موبایل، کامپیوتر، لوازم پخش موسیقی و ... را به هدفون بی سیم فیلیپس متصل کنید. این قابلیت اتصال چندگانه مزیت های فراوانی دارد از جمله اینکه در زمان گوش دادن به موسیقی شما ممکن است متوجه تماس های تلفنی نشده و آنها را از دست بدهید اما با این امکان شما در حین گوش دادن به موسیقی اگر تلفن موبایل زنگ بخورد، هدفون بی سیم فیلیپس بالافاصله پحش موسیقی را متوقف و ارتباط تلفنی را فورا برقرار می سازد.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی اتصال همزمان به چند دستگاه

دکمه های لمسی هوشمند برای کنترل هدفون

با وصل شدن هدفون به دستگاه های دیگر، شما امکان کنترل بی سیم آنها را نیز خواهید داشت و از طریق دکمه های لمسی روی گوشی هدفون فیلیپس می توانید ترک های موسیقی را جلو عقب برده یا اینکه آنها را عوض کنید همچنین امکان کم و زیاد کردن صدا و پاسخگویی به تماس های تلفنی را نیز خواهید داشت. قرار گیری دکمه ها روی بدنه و شکل ظاهری آن، ترکیبی بسیار زیبا از یک وسیله مدرن و کار آمد را ارائه داده است.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی دکمه های کنترلی و لمسی

کنترل همزمان موسیقی و تماس تلفنی

به طور همزمان می توانید به موسیقی گوش داده و از تلفن موبایل خود نیز غافل نشوید. اگر در حین گوش دادن به موسیقی تلفن نیز زنگ بزند شما متوجه شده و با فشار دادن دکمه لمسی کنترلی روی گوشی می توانید جواب تلفن را نیز بدهید. موسیقی متوقف شده و تماس تلفنی برقرار می شود. اتصال چندگانه هدفون فیلیپس، شما را از استفاده  تلفن و لوازم پخش موسیقی به صورت همزمان بهرمند خواهد کرد.

Philips Headphone Wireless Bluetooth SHB9350WT هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی گوشی نئودیمیومی با قابیلیت اتصال چندگانه

گوشی های 40 میلیمتری از جنس نئودیمیوم

نئودیمیوم عنصری بسیار کمیاب در طبیعت است و فوق العاده گران و پر کاربرد، مخصوصا در ساخت لوازم صوتی. نئودیمیوم در واقع یک نوع آهن ربا است که تفاوتش با دیگر آهنرباهای دیگر، مصون بودن در برابر نویز یا ارتعاشات صوتی است. هر هدفون یا بلندگویی که شما می شناسید، درساخت آن آهن ربا استفاده شده است و هدفون بی سیم فیلیپس نیز از این قاعده مستثنی نیست. ئنودیمیوم به شما امکان شنیدن عمیق ترین و واضح ترین صداها را خواهد داد بدون آنکه دچار نویز شود.

philips headphone wireless bluetooth shb9350wt هدفون بیسم فیلیپس بلوتوثی گوشی نئودیمیومی

باتری شارژی و حمل و نقل آسان

باتری داخلی قابل شارژ به شما امکان می دهد با هر بار شارژ کامل هدفون فیلیپس تا 16 ساعت از آن استفاده کرده بدون آنکه کیفیت صدا افت کند. در حالت آماده کار یعنی روشن است اما ارتباط بی سیم بلوتوثی برقرار نشده یا وصل است اما صدایی رد و بدل نمی شود، می تواند تا 300 ساعت انرژی را در داخل باتری حفظ کند. اندازه وشکل هدفون بی سیم فیلیپس حمل و نقل یا جاگذازی در چمدان و کیف را برای شما آسان نموده است.

 

سازگار با دستیار صوتی گوگل و اپل

در دهه اخیر پیشرفت های بسیار زیادی در حوزه تکنولوژی رخ داده است. یکی از این نوآوری ها مربوط می شود به دستیار صوتی، با استفاده از این قابلیت شما می توانید به صورت صوتی در اینترنت جستجو کنید یا فرامین صوتی به دستگاه بدهید. در گوگل، سرویس با نام Google Now و در اپل با نام تجاری Siri شناخته شده اند. هر دوی این ابزارها امکان هماهنگی و سازگاری با هدفون فیلیپس را دارند، کافی است دکمه روی گوشی را فشار دهید تا قابلیت فعال شود.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
مدل
SHB9350WT
عرض
19.5CM
عمق
8CM
ارتفاع
20CM
وزن
155گرم
رنگ
سفید
مشخصات فنی
نوع اتصال
Bluetooth
NFC
دارد
پشتیبانی از کارت حافظه جانبی
ندارد
تکنولوژی ارتباطی
Bluetooth
جنس
Leather
سیستم اکوستیک
بسته
حساسیت
106دسی بل
نوع مگنت
نئودیمیم
امپدانس اسمی
320hm
قطر بلنگو
40میلی متر
پاسخ فرکانس
8.40000HZ
میکروفون
دارد
حداکثر برد
15 متر
مقاوم در برابر اب
ندارد
نوع باتری
لیتیوم پلیمر
زمان پخش موسیقی
16ساعت
زمان اماده به کار
300ساعت
وقت مکالمه
16ساعت
اقلام همراه هدفون
1.2متر کابل صوتی/کابل یو اس بی برای شارژ
مدیریت تماس
پاسخ/پایان تماس
دارد
رد تماس
دارد
اخرین شماره گیری مجدد
دارد
قطع میکروفون
دارد
تماس در انتظار
دارد
سوئیچ بین پاسخ و موسیقی
دارد

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است