۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

تلفن بیسیم فیلیپس دو گوشی و منشی دار مدل D2052B

philips cordless phone d2052b

۸۷۰/۵۴۳ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

تلفن فیلیپس مدل D2052B/05

قیمت، خرید و مشخصات

تلفن بی سیم فیلیپس با صفحه نمایش دیجیتالی 1.6 اینچی، منشی تلفنی، ذخیره شماره 50 مخاطب، دو گوشی بی سیم با برد 300 متر، مدیریت تماس، Caller ID، تماس داخلی (INT)، قابلیت ست کردن با 4 گوشی، دسته ضد لغزش، گوشی شارژی و حالت اکو، ماندگاری شارژ تا 16 ساعت و کیفیت صدای فوق العاده بالا.

 

آزمایش پیشرفته کیفیت صدا

توسط آزمایشگاه های پیشرفته شرکت فیلیپس، کیفیت و وضوح صدا به صورت کامل تست می شوند تا اطمینان حاصل شود که گوشی تلفن در برابر اعوجاج و نویز در تماس های صوتی مصون است. تماس های صوتی را به صورت بی سیم در فواصل طولانی آزمایش کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که با افت کیفیت صدا مواجه نشوید.

تلفن بیسیم فیلیپس دو گوشی

اکولایزر پارامتریک برای صدای خالص و واضح

این مدل از تلفن بی سیم فیلیپس از پردازش صدای دیجیتال در مقیاس پارامتریک استفاده می کند و صدایی واضح، شفاف و کریستالی را تضمین می کند.

تلفن استوک فیلیپس منشی دار

برد بی سیم تا 300 متر

در فضای باز و به صورت خط مستقیم، حداکثر برد بی سیم گوشی 300 متر است و در داخل منزل که موانع فیزیکی مانند در، دیوار و سقف وجود دارد، حداکثر 50 متر است. این اندازه از برد برای داخل منزل نیز زیاد تلقی می شود و می توانید تا 3 طبقه را با آن پوشش دهید. پایه گوشی شماره 1 را در طبقه دوم قرار دهید تا یک طبقه بالا تر و پایین تر را کامل پوشش دهد. البته اگر پایه را نزدیک پنجره قرار دهید، خواهید توانست در فضای بیرون از منزل نیز بردی بیشتر از 50 متر را هم داشته باشید.

دفترچه راهنمای تلفن بیسیم فیلیپس دو گوشی

پاسخگویی از طریق بلندگو

برای تماس های کنفرانسی که چند نفر پشت خط هستند، با یک نفر در آن طرف خط می توانند به صورت دسته جمعی مکالمه داشته باشند. در مواقعی هم که دست شما بند است و همزمان با انجام دادن کارهای داخل منزل یا دفتر کار لازم است به تماس های تلفنی نیز پاسخ دهید، بسیار کاربردی خواهد بود. کیفیت صدا فوق العاده است و صدا را با قدرت بالا از طریق بلندگو انتقال می دهد.

دفترچه راهنمای تلفن فیلیپس با برد 300 متر

صفحه نمایش 1.6 اینچی

اندازه صفحه نمایش 1.6 اینچ است و به صورت دیجیتالی و نشان های آیکون دار تنظیمات، شماره ها و دیگر بخش های کنترلی گوشی را به شما نشان خواهد داد. نور پشت زمینه صفحه نمایش کهربایی است و علایم یا شماره ها را به رنگ مشکی با فونت دیجیتالی نشان می دهد. منوی گوشی بسیار ساده طراحی شده و می توانید با زبان های زنده دنیا مانند انگلیسی، فرانسه و اسپانیولی ست کنید.

تلفن بی سیم فیلیپس دو گوشی و منشی در

کلید های قابل برنامه ریزی

کلیدهای شماره 1 و 2 قابل برنامه ریزی هستند یعنی دو تا از شماره هایی که در طول روز بیشتر از دیگر شماره ها از طرف شما گرفته می شوند را می توانید با ذخیره کردن شماره تنها با فشار دادن یکی از این کلیدها شماره گیری کنید. کلید شماره صفر هم برای قفل کردن صفحه کلید کاربرد دارد و با نگهداشتن انگشت روی این کلید برای 3 ثانیه، صفحه کلید قفل می شود و پیام مربوطه روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد.

قیمت تلفن بیسیم فیلیپس دو گوشی

دسته ضد لغزش

جلد پشت گوشی با یک الگوی خاص طراحی و ساخته شده تا گوشی از دست شما نیفتد یا لیز نخورد و به گوشی تلفن آسیب نرسد. فرم گوشی بر اساس شکل طبیعی صورت طراحی شده است تا بهتر در دست گیر کند و بیشترین سطح تماس را با گوش و گونه برقرار نماید.

تلفن بیسیم دوگوشی استوک فیلیپس

Caller ID و ذخیره شماره 50 مخاطب

دیگر شما با جواب دادن تلفن و تماس با افرادی که تمایل به پاسخگویی آنها ندارید غافلگیر نخواهید شد زیرا قبل از جواب دادن به تماس تلفنی، شماره روی گوشی ظاهر خواهد شد. شماره 50 مخاطب را که ضروری تر هستند یا بیشتر تماس های شما با آنها صورت می گیرد را می توانید به صورت دیجیتالی داخل دفترچه تلفن گوشی با ذکر نام ذخیره کنید.

تلفن بیسیم دو گوشی فیلیپس caller id

حالت ECO

در دو حالت ECO و +ECO اگر گوشی را قرار دهید، مصرف انرژی و سطح انتشار امواج بی سیم تا 95 درصد کاهش خواهد یافت و کمک می کند که باتری طول عمر بیشتری داشته باشد. کسانی که بیش از اندازه به سلامتی خود حساس هستند یا از امواج بی سیم و تاثیر احتمالی آن روی سلامتی انسان حساسیت دارند، این گوشی و تکنولوژی DECT به شما اطمینان خواهد داد که محیط بسیار ایمنی خواهید داشت.

دفترچه راهنمای تلفن بیسیم فیلیپس

منشی تلفنی با ضبط 25 دقیقه پیام صوتی

یکی از ویژگی های این گوشی بی سیم فیلیپس، منشی تلفنی است و در صورتی که در منزل یا محیط کار حضور نداشتید، تماس گیرنده می تواند برای شما یک پیام صوتی بگذارد. این قابلیت برای مواقع ضروری یا گذاشتن پیام از طرف نزدیکان، دوستان و آشنایان یا ابلاغ سفارش و دیگر موارد مشابه کارایی دارد. حافظه گوشی تا 25 دقیقه توانایی ذخیره پیام صوتی را دارد.

منشی تلفنی تلفن بیسیم فیلیپس دو گوشی

ماندگاری شارژ گوشی 16 ساعت

برای هر کدام از گوشی ها باید دو عدد باتری نیم قلمی شارژی بگذارید و با گذاشتن روی پایه دوباره شارژ خواهند شد. باتری اگر کامل شارژ شده باشد می توانید به صورت بی سیم تا 16 ساعت از آن استفاده کنید البته این میزان برای مواقعی است که کامل با گوشی کار کنید در غیر این صورت به حالت  آماده کار تغییر وضعیت می دهد و نور صفحه نمایش کمتر شده و تا زمان بیشتر از 16 ساعت هم دوام خواهد آورد. یک نشانگر گرافیکی در بالای صفحه نمایش سمت راست، میزان سطح شارژ باتری را به شما نشان می دهد و از سطح باتری آگاه خواهد کرد.

باتری شارژی نیم قلمی تلفن بیسیم فیلیپس استوک

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
شرکت سازنده
فیلیپس Philips
ساخت کشور
چین
تحت لیسانس
هلند
مدل
D2052B/05
تصویر یا صفحه نمایش
اندازه صفحه نمایش
4.1cm / 1.6 inch
نوع صفحه نمایش
1-line dot matrix + 2 line icons
نور پشت زمینه
رنگ پشت زمینه
کهربایی ملایم
امکانات
ساختار منو
List Menu
گفتگو از طریق بلندگو
حالت بی صدا
شاخص قدرت سیگنال
3bar indicator
نشانگر سطح باتری
3bar indicator
تلفن داخلی و ست شدن با چند گوشی
نمایش تاریخ و ساعت
نشانگر شارژ باتری
کلیدهای قابل برنامه ریزی
کلید 1 و 2
call waiting
Caller ID
Microphone Mute
Missed Call
Received Calls
Key tone On/Off
Auto hang up
قابلیت چند گوشی
4 گوشی
تعدا کلیدها
20
رنگ نور پشت زمینه کلیدها
کهربایی ملایم
نوع دسته بندی صفحه کلید
Paging key
زمان شارژ کامل باتری
8 ساعت
طول سیم برق
1.8 متر
برد بی سیم در فضای باز
300 متر
برد بی سیم در فضای بسته
50 متر
زمان کار بدون شارژ مجدد
16 ساعت
قفل صفحه کلید
پوشش ضد لغزش
ظرفیت حافظه
تعداد مخاطبین ذخیره شده
50 مخاطب
لیست تماس های مجدد
10 شماره
تماس های ورودی
20 شماره
نوع زنگ گوشی
10 polyphonic
توان
ظرفیت باتری
550 mAh
نوع باتری
AAA NiMH Rechargeable
توان
AC 100-240V ~50/60Hz
طراحی اکو
+ECO
(Full ECO Mode (NEMO
ابعاد بسته بندی
نوع بسته بندی
Soother
عمق
10.5 سانتی متر
ارتفاع
13.6 سانتی متر
وزن خالص
0.584 کیلوگرم
پهنا
18.5 سانتی متر
منشی تلفنی
ظرفیت ضبط پیام
25 دقیقه
کنترل منشی تلفنی
از پایه و گوشی
بلندگوی روی پایه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است