۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

تلفن بیسیم فیلیپس تک گوشی مدل D4501B/FR سفارش فرانسه

Philips Cordless Phone D4501B/FR

۷۶۶/۷۷۶ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است
رنگ های موجود:

تلفن بی سیم فیلیپس مدل D450

قیمت، خرید و مشخصات

تلفن بیسیم فیلیپس تک گوشی با برد موثر 300 متر، صفحه نمایش دیجیتالی 1.8 اینچی، صفحه کلید با نور پس زمینه و کلیدهای کالیبره شده، تنظیمات حریم خصوص، مسدود کردن شماره های مشخص، ذخیره 50 مخاطب با ذکر نام و 2 شماره ثابت و موبایل، نگهداری شارژ باتری تا 250 ساعت، Caller ID و در رنج قیمت بسیار اقتصادی.  

 

Caler ID

در صورت تماس تلفنی، شماره تماس گیرنده روی نمایشگر ظاهر شده و می توانید قبل از پاسخگویی به مخاطب از هویت او مطلع شوید. این قابلیت زمانی که تمایل به جواب دادن به شماره های خاصی نیستید کاربرد دارد و از غافلگیر شدن شما جلوگیری خواهد کرد.

تلفن بیسیم فیلیپس تک گوشی

کاهش انتشار امواج مخرب بیسیم

امواج الکترومغناطیس  یا فرکانس های بیسیم می توانند برای سلامتی انسان مضر باشند یا بر روی دیگر لوازم برقی مانند رادیو، تلویزیون،  اسپیکر، سمعک و ... ایجاد نویز کرده و همپوشانی فرکانسی به وجود آورند. در این مدل از گوشی بیسیم فیلیپس انتشار امواج بی سیم تا 95 درصد کاهش یافته و محیطی امن را برای شما فراهم خواهد کرد، با فعال شدن حالت اکو میزان انتشار امواج می تواند به سطح صفر نیز برسد. به محض قرار دادن گوشی بر روی پایه (DECT) انتشار امواج کاهش شدید خواهد یافت زیرا اتصال گوشی به صورت مستقیم با دستگاه برقرار شده و نیازی به برقراری ارتباط نخواهد بود. توصیه می شود که گوشی را با فاصله بسیار زیاد از پایه قرار ندهید زیرا به صورت خودکار انتشار امواج از پایه جهت برقراری ارتباط شدت پیدا می کند. اگر اتصال کابل برق با پریز قطع شده، حتما گوشی را نیز خاموش کنید تا مصرف باتری افزایش پیدا نکند، با گم کردن امواج پایه توسط گوشی، به شکل طبیعی از طرف گوشی تلاش بیشتری جهت ارتباط برقرار کردن با پایه صورت می گیرد که این مسئله به معنی افزایش مصرف باتری است.

قیمت تلفن بیسیم فیلیپس در بانه

تماس از طریق بلندگو

اگر همزمان با جواب دادن به تلفن لازم است به کارهای منزل یا محل کار نیز بپردازید، می توانید از بلندگو استفاده کنید. با فشار دادن دکمه بلندگو، صدای مخاطب پشت خط از آن پخش شده و صدای شما یا اطرافیان نیز انتقال می یابد، این حالت جهت تماس های چند نفره نیز کاربرد دارد. در فواصل چند متری شما قادر به شنیدن صدای طرف پشت خط خواهید بود و همین طور صدای شما نیز با وضوح بسیار بالا انتقال خواهد یافت. لازم نیست دیگر سر خود را خم کرده و با شانه هایتان گوشی را کنترل کنید، با فشار دادن دکمه بلندگو به صورت دست باز در منزل یا دفتر کار آزادانه حرکت کنید و همزمان با پاسخگویی به مخاطبین، کارهای خود را نیز انجام دهید.

تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

کیفیت صدای HQ

در آزمایشگاه های فوق مدرن شرکت فیلیپس تمامی صداهای خروجی و ورودی به شکل بسیار دقیقی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که صدا با نهایت وضوح و شفافیت به گوش مخاطب می رسد. در حین برقراری تماس، کمترین میزان نویز به صدا وارد می شود و به حدی از کیفیت بالایی برخوردار است که شما احساس می کنید طرف در مقابل شما ایستاده است.

تلفن بیسیم فیلیپس تک گوشی در بانه

تنظیمات حریم خصوصی

با وارد کردن پیش شماره یا حتی شماره های کامل از برقراری تماس های ورودی یا خروجی جلوگیری کنید تا هیچ کسی نتواند آرامش منزل شما را بر هم زند. یکی دیگر از امکانات این گوشی بیسیم فیلیپس عبارت است از سایلنت یا حالت سکوت، اگر در منزل نوزادان زیر 2 سال دارید و برای برقراری سکوت کامل در منزل دغدغه دارید می توانید حالت سکوت را در گوشی فعال کنید تا فرزندان شما از خواب نپرند، این قابلیت برای خود شما نیز می تواند سودمند باشد و در روزهای تعطیل یا نیمه شب، محیطی ساکت را فراهم نماید.

گوشی بیسیم فیلیپس با تنظیمات حریم خصوصی

تنظیمات صدا

هرکسی ترجیحاتی دارد و مایل است صدا را با حالت مد نظر خود گوش کند، در این مدل از تلفن بیسیم فیلیپس شما قادر خواهید بود که تُن صدا یا میزان آکوستیک و کیفیت پخش آن را از گوشی تغییر دهید. 3 نوع تنظیمات صدا برای این گوشی پیشبینی شده و می توانید یکی از سه حالت گرم، ملایم و واضح را انتخاب کنید. هر کدام از این سه گزینه صدا را به شکلی متمایز پخش می کنند تا در حین مکالمه باعث آزار شما نشود.

تلفن بیسیم فیلیپس با کیفیت صدای آکوستیک

ذخیره شماره 50 مخاطب

جهت سهولت در برقراری تماس و پیدا کردن سریعتر مخاطبین می توانید 50 نفر از کسانی که بیشترین تماس را با آنها داشته و در طول روز بیشترین ارتباط را با آنها برقرار می کنید، در گوشی با ذکر نام و مشخصات ذخیره نمایید. برای هر مخاطب تا دو شماره می توانید وارد کنید، یکی برای منزل یا دفتر کار و دیگری برای شماره موبایل.

تلفن بیسیم فیلیپس با قابلیت ذخیره 50 مخاطب

صفحه کلید با نور پس زمینه

برای مواقعی که نور محیط کم است یا تلفن نصف شب زنگ می زند و نمی خواهید که چراغ ها را روشن کنید، حتما این قابلیت کارآمد خواهد بود. بدون نیاز به روشن کردن چراغ قادر خواهید بود، شماره های روی صفحه کلید را تشخیص داده و شماره گیری کنید یا به تماس های ورودی پاسخ دهید. به محض فشار دادن گوشی تلفن یا تماس ورودی، یک نور پشت زمینه کهربایی رنگ بر روی صفحه کلید روشن شده و می توانید شماره ها را تشخیص دهید.

گوشی بی سیم فیلیپس با صفحه کلید کالیبره شده

صفحه نمایش 1.8 اینچی

صفحه نمایش بزرگ 1.8 اینچی که برابر است با 4.6 سانتی متر، تمام اعداد، نشانه ها، آیکون و حروف را به صورت واضح نمایش می دهد. صفحه نمایش این گوشی، سیاه و سفید است، حروف و اعداد با فونت دیجیتالی به شکلی خوانا نمایش داده می شوند. بر روی صفحه نمایش، تاریخ و ساعت به همراه آیکون یا نشانگرهای تماس ورودی/خروجی، علایم سطح باتری و آنتن نمایش داده می شود.

گوشی بی سیم فیلیپس با صفحه نمایش دیجیتالی

نگهداری شارژ باتری تا 16 ساعت

با یکبار شارژ کامل باتری می توانید تا 16 ساعت به صورت بیسیم و بدون شارژ مجدد، تلفنی گفتگو کنید و در حالت استند بای یا نیمه هوشیار نیز تا 250 ساعت قدرت نگهداری شارژ باتری را دارد. جهت بهره وری بیشتر باتری ها توصیه می شود که گوشی را از پایه زیاد دور نکنید تا مجبور به انتشار امواج بیشتر نباشد و برای گوشی از باتری های نیم قلمی شارژی با توان 550 میلی آمپر از نوع نیکل کادمیومی استفاده کنید. شبها هنگام خواب گوشی را روی پایه بگذارید و صبح می توانید آنها را از پایه جدا کرده و دم دست در نزدیکی خود قرار دهید.

خرید تلفن بی سیم فیلیپس در بانه

برد بیسیم موثر، 300 متر

در فضای آزاد مانند حیاط حداکثر برد بیسیم مفید برابر است با 300 متر و در داخل منزل یا فضای بسته به دلیل وجود موانع فیزیکی مانند در، دیوار، سقف و ... این میزان به 50 متر کاهش خواهد یافت، البته همین مقدار نیز یک ساختمان 3 طبقه را پوشش می دهد.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
شرکت سازنده
فیلیپس Philips
تحت لیسانس
هلند
تصویر یا صفحه نمایش
اندازه صفحه نمایش
4.6cm / 1.8 inch
نوع صفحه نمایش
FSTN - dot matrix
نور پشت زمینه
رنگ پشت زمینه
سفید
امکانات
ساختار منو
List Menu
گفتگو از طریق بلندگو
حالت بی صدا
شاخص قدرت سیگنال
3bar indicator
نشانگر سطح باتری
3bar indicator
نمایش تاریخ و ساعت
زنگ ساعت
نشانگر شارژ باتری
کلیدهای قابل برنامه ریزی
کلید 1
Caller ID
Microphone Mute
Missed Call
Received Calls
Key tone On/Off
Auto registration
قابلیت پایه چند گانه
1
قابلیت چند گوشی
4 گوشی
تعدا کلیدها
20
رنگ نور پشت زمینه کلیدها
کهربایی ملایم
نوع دسته بندی صفحه کلید
Paging key
زمان کار در حالت Standby
250 ساعت
زمان شارژ کامل باتری
8 ساعت
طول سیم برق
1.8 متر
برد بی سیم در فضای باز
300 متر
برد بی سیم در فضای بسته
50 متر
زمان کار بدون شارژ مجدد
16 ساعت
قفل صفحه کلید
پوشش ضد لغزش
ظرفیت حافظه
تعداد مخاطبین ذخیره شده
50 مخاطب
لیست تماس های مجدد
20 شماره
تماس های ورودی
50 شماره
صدا
HQ-Sound
Sound Profile: MySound
کنترل صدای گوشی
نوع زنگ گوشی
10 polyphonic
توان
ظرفیت باتری
550 mAh
نوع باتری
2xAAA NiMH Rechargeable
توان
AC 100-240V ~50/60Hz
مصرف برق
0.7 وات
(Full ECO Mode (NEMO
ابعاد بسته بندی
نوع بسته بندی
کارتن
عمق
6 سانتی متر
وزن ناخالص
0.33624 کیلوگرم
ارتفاع
13.6 سانتی متر
وزن خالص
0.2348 کیلوگرم
پهنا
18.5 سانتی متر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است