تلفن بی سیم دو گوشی فیلیپس با قابلیت مانیتور بچه مدل D605 Duo (سفارش فرانسه)

Philips D605 Duo Cordless phone 30 min answering machine Speakerphone 2 handsets
تلفن بی سیم دو گوشی فیلیپس با قابلیت مانیتور بچه مدل D605 Duo (سفارش فرانسه)
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
تعداد بازدید:
۳۹۵ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

تلفن بی سیم دو گوشی، مانیتور بچه فیلیپس

مدل: D605 Duo

 

تفاوت این گوشی با مدل های دیگر در مانیتور بچه است همچنین دارای منشی تلفنی و ذخیره پیام تا 30 دقیقه است. 100 مخاطب را می توانید با نام و مشخصات همراه با شماره ذخیره کنید. در 8 ساعت شارژ و تا 18 ساعت بدون شارژ مجدد کار می کند. دارای حالت ECO است و تا 60 درصد تابش امواج را کمتر و 95 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. دارای مانیتور 1.7 اینچی با نور پشت زمینه برای دید بهتر در محیط های تاریک است. می توانید لیست سیاهی از شماره ها با پیش شماره های خاص را تهیه کنید تا نتوانند با شما تماس بگیرند. برد موثر در فضای باز 300 و در فضای بسته 50 متر است. کیفیت صدا HQ SOUND است و می توانید اکو و دیگر تنظیمات را به میل خود تغییر دهید. 15 زنگ مختلف را دارد و می توانید صدای زنگ را از میان آنها انتخاب کنید.

 

لغو اکوی کامل دو نفره

در هنگام صحبت کردن حتی به صورت همزمان، گوشی حالت هم پوشانی را اجرا کرده و از تکرار صدا یا پایین آمدن کیفیت صدا جلوگیری می کند و گفتگویی طبیعی را امکان پذیر می کند.

 

ECO

این گوشی مطابق با تمام استانداردهای اروپایی و حفاظت از محیط زیست طراحی شده است به نحوی که تا 60 درصد از تابش امواج جلوگیری و 95 درصد در بهبود مصرف انرژی کارای داشته و طول عمر باتری را افزایش می دهد.

 

صفحه نمایش

صفحه نمایش 1.7 اینچی به صورت رنگی با کیفیت و کنتراست بالا است و با نور پشت زمینه سفید رنگ در محیط های تاریک می توانید شماره ها را خوانا بخوانید و ببینید.

 

مانیتور بچه

برای خانواده های جوان و یا دارای نوزاد تازه به دنیا آمده و زیر 2 سال که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد و نیمه های شب با گریه بیدار شده و نیاز به شیر دادن دارد این یک کاربرد مفید است. می توانید DECT گوشی را در اتاق کودک خود بگذارید و با خیال آسوده در اتاق خواب دراز بکشید، هنگامی که کودک گریه می کند حسگر آن را تشخیص داده و به گوشی پیام می فرستد، گوشی هم با دریافت پیام صدای هشدار را پخش خواهد کرد و شما را آگاه می سازد.

 

بلندگوی گوشی

اگر مجبور باشید همزمان با جواب دادن به گوشی کارهای منزل یا دفتری را هم انجام دهید و نتوانید گوشی را در ددست بگیرید این قابلیت می توانید بسیار سودمند باشد، یعنی بدون در دست داشتن گوشی از طریق بلندگو به مخاطب پشت خط جواب دهید.

 

HQ SOUND

کیفیت صدا و بلندگو در این گوشی بسیار بالا است و با آخرین تکنولوژی های روز طراحی شده است. شما صدایی طبیعی بدون نویز را خواهید شنید.

 

حالت های حریم خصوصی

در صورتی که نخواهید به بعضی تماس ها با پیش شماره های خواص یا شماره های معین پاسخ دهید می توانید آنها را وارد کنید تا در صورت تماس از طرف این شماره ها گوشی زنگ نزده و آرامش شما را بر هم نزنند.

 

دفترچه مخاطبین

100 مخاطب باشماره ها و مشخصات کامل را می توانید در گوشی ذخیره کنید و بدون حفظ کردن شماره به آسانی با آنها تماس بگیرید. اگر از طرف این مخاطبین ذخیره شده در گوشی با شما تماسی گرفته شود شما اسم آنها را روی مانیتور خواهید دید همانند گوشی تلفن همراه.

 

ضبط صدا

می توانی پیام های دریافتی را هر بار مرور کنید. این گوشی قابلیت ضبط پیام تا 30 دقیقه را دارد.

 

دسته ضد لغزش

این تلفن دو گوشی با دسته ها و طراحی آرگونومیک دارد یعنی به شکل طبیعی از گوش تا چانه قرار می گیرد و به آسانی در دست جا می شود. طراحی بافتی جلد گوشی از لغزش یا افتادن از دست جلوگیری می کند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha