۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
08734259028 09183759905
استوک A رادیو ساعت پروجکشن دار فیلیپس مدل AJ5030 12

رادیو ساعت پروجکشن دار فیلیپس مدل AJ5030 12

Philips digital tuning clock radio Time projection Mod AJ5030 12

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۳/۸
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت پروجکشن دار فیلیپس

مدل: AJ5030/12

 

وسیله ای برای نمایش دیجیتالی ساعت بر روی سقف یا دیوار اتاق خواب و نشیمن، همچنین تنظیم ساعت برای بیدار شدن به صورت دوگانه با صدای موزیک یا رادیو. شما می توتنید با موسیقی دلنشین مورد علاقه خود یا ایستگاه رادیویی صبح از خواب بیدار شوید. صدای بیدار باش از کم به زیاد فعال می شود و شما را با آرامش از خواب بیدار می نماید. نمایش ساعت و فرکانس رادیویی بر روی بدنه دیجیتالی است و اگر بخواهید می توانید میزان نور را بسته به روشنایی محیط کم و زیاد نمایید.

 

با موزیک، زنگ یا صدای رادیو بیدار شوید

تنظیم ساعت بیدار باش را می توانید بر روی یک ملودی، موزیک یا ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود تنظیم کرده و در هنگام صبح با صدایی دل نشین و مورد علاقه خود بیدار شوید. میزان صدا از کم به زیاد به صورت آهسته صورت می گیرد و شما را با لبخند بیدار می کند.

رادیو ساعت فیلیپس پروجکشن دار

هشدار دوگانه برای بیدار شدن شما و همسرتان در دو زمان

شما ممکن است ساعت 7 صبح بخواهید بیدار شوید و همسرتان 1 یا 2 ساعت بعد. با استفاده از تنظیم دوگانه قادر خواهید بود در تایم های مختلف افراد مختلف بیدار شوند و به کار روزانه خود بپردازند.

رادیو ساعت فیلیپس پروجکشن دار

تکرار زنگ برای چرت زدن بیشتر

هنگامی که برای بار اول زنگ به صدا در می آید می توانید با فشار دادن دکمه آن را تا 9 دقیقه به تاخیر بیندازید و مجال یک چرت اضافه را داشته باشید، پس از 9 دقیقه دوباره فعال می شود به همین ترتیب می توانید بیدار باش را 9 دقیقه به تاخیر بیندازید تا زمانی که لازم بدانید.

رادیو ساعت فیلیپس پروجکشن دار

تایمر خواب رای به خواب رفتن توسط موسیقی

قبل از خوابیدن شاید بخواهید با صدای موسیقی یا رادیو همراه باشید و با صدای مورد علاقه خود به خواب فرو روید. برای این منظور شما می توانید تایمر را برای یک ساعت یا بیشتر و کمتر تنظیم کرده سپس به رخت و خواب بروید، بعد از پایان زمان تنظیم شده به صورت خودکار صدای موسیقی قطع می شود. این گونه شما می توانید با یک صدای دل نواز به خواب بروید و نیاز به شمارش گوسفندان نباشید.

رادیو ساعت فیلیپس پروجکشن دار

تنظیم پروجکشن بر روی سقف یا دیوار

مزیت این محصول به نسبت دیگر محصولات پروجکشن آن است یعنی شما دیگر شب هنگام یا صبحگاه لازم نیست از بستر بیرون بیایید و به ساعت نگاه کنید بلکه کافی است چشمانتان را باز کنید و به سقف اتاق نگاه کنید تا ساعت را ببینید . لوله پروجکشن را به سمت سقف یا دیوار تنظیم کنید سپس آن را فعال و زاویه دید را به صورتی که مایل هستید تنظیم کنید تا ساعت بر روی سقف یا دیوار بیفتد.

رادیو ساعت فیلیپس پروجکشن دار

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است