۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

اتو بخار دستی فیلیپس 2100 وات مدل: GC2040

Philips Steam Iron GC2040

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو بخار دستی فیلیپس

مدل: GC2040

توان مصرفی 2100 وات با قدرت بخار دائمی 30 و به صورت لحظه ای 100 گرم در دقیقه، کفه با یک لایه نچسب پوشیده شده و به آسانی روی لباس سُر می خورد و مجهز به سیستم ضد چکه است، در صورتی که نیاز به افزایش رطوبت داشتید، می توانید از اسپری آب پاش استفاده کنید. ظرفیت مخزن آب 270 میلی لیتری ساخته شده از پلاستیک شفاف  و مجهزبه سیستم ضد رسوب است. در هر دو حالت افقی و عمودی می توانید لباس یا پرده و دیگر پارچه ها را اتو کشی کنید.

 

توان مصرفی 2100 وات

حداکثر توان مصرفی این مدل اتو دستی فیلیپس 2100 وات است و آن را در رده دستگاه های با کاربری خانگی قرار داده است. زمان گرم کردن و آماده به کار شدن اتو، زیر یک دقیقه است و سریعا می توانید کار با آن را آغاز کنید.

اتو بخار دستی فیلیپس gc2040

بخار لحظه ای با قدرت 100 گرم در دقیقه

برای اتو کردن نقاطی از البسه مانند یقه، سر آستین یا درست کردن خط اتو، نیاز به بخار بیشتری خواهید داشت و با فشار دادن دکمه مربوطه، بخار با قدرت 100 گرم در دقیقه بیرون خواهد آمد تا بتوانید به شکل بهتری چین و چروک یا پارچه های دیر اتو را صاف کنید.

اتو بخار دستی فیلیپس gc2040 بانه

قدرت بخار دائمی 30 گرم در دقیقه

به محض روشن کردن اتو و گرم شدن آن، به صورت پیوسته بخار آب از کفه به بیرون هدایت می شود و همواره کفه را مرطوب نگه خواهد داشت. حداکثر قدرت بخار دائمی اتو، 30 گرم در دقیقه است.

اتو فیلیپس 2040 بانه

کفه پوشیده با لایه نچسب

سطح سینی یا کفه اتو را با یک ماده نچسب پوشانده اند تا بهتر روی الیاف مصنوعی یا طبیعی سُر بخورد و کیفیت اتو کشی را با امنیت بهتری حفظ نماید. این لایه نچسب از سوزاندن یا ایجاد اصطکاک جلوگیری می کند و به اتو کشی شما سرعت می بخشد.

اتو فیلیپس2040 بانه

اتو کشی به صورت عمودی

در هر دو حالت افقی و عمودی می توانید انواع پارچه های ساخته شده از الیاف طبیعی مانند کتان، پنبه، پشم، پلی استر و ... را اتو کنید. این قابلیت مخصوصا برای پرده ها فوق العاده اهمیت دارد و دیگر لازم نیست آنها را پایین بیاورید تا اتو کنید و در همان حالت به صورت آویزان قابل اتو کشی هستند همچنین لباس ها را می توانید روی دست گیره ها آویزان کنید و به صورت ایستاده اتو نمایید. بخار بدون افت فشار از منافذ خروجی کفه با سرعت بالا خارج خواهد شد.

اتو فیلیپس 2040 قیمت بانه

سیستم ضد رسوب

از هر نوع آب با هر میزان مواد معلق می توانید برای پر کردن مخزن استفاده کنید زیرا این مدل اتو بخار دستی فیلیپس به سیستم ضد رسوب مجهز شده و با قرار دادن دکمه تنظیمات روی حالت آنتی کالک، بخار را با نهایت قدرت به بیرون از منافذ بخار در سینی هدایت می کند تا هر نوع جرم و رسوبات آهکی را خارج کند. رسوبات آهکی یکی از عوامل ایجاد خوردگی در کفه و مخزن آب به شمار می آید و قدرت پرتاب بخار را کاهش می دهند بنابراین لازم است که قبل از ایجاد و خشک شدن این نوع رسوبات، سریعا از دستگاه دفع شوند.

اتو فیلیپس 2040 آنتی کالک

سیستم ضد چکه

احتمالا در حین اتو کشی شاهد چکیدن قطرات آب بر روی لباس بوده اید و در بیشتر مواقع باعث ایجاد لکه یا خراب کردن اتوی لباس می شود. دلیل این امر قدرت پایین اتو در خارج کردن بخار است و قبل از خروج بخار، سرد شده و به صورت مایع تبدیل می شود که نتیجه آن چکیدن به صورت قطرات آب بر روی پارچه خواهد بود، اما این مدل اتو بخار فیلیپس به سیستم ضد چکه مجهز شده تا از سرد شدن بخار جلوگیری کرده و با قدرت بیشتری آن را به بیرون هدایت کند.

اتو فیلیپس 2040 بانه

نوک تیز و سه گوش جهت اتو کردن دقیق

یکی از گلایه های افراد در اتو کشی، ایجاد زحمت در اتو کردن بخش های خاصی از لباس مانند بین دکمه ها و سر شانه است، زیرا در اتوهای قدیمی نمی توانستند به این نقاط دسترسی آسانی داشته باشند اما در این مدل اتو فیلیپس، نوک سینی را به شکل تیز و سه گوش طراحی کرده اند تا هیچ نقطه ای از پارچه بدون اتو کشی باقی نماند و به شکل دقیق تری بتوانید البسه را اتو کشی کنید.

اتو بخار دستی فیلیپس 2040

اسپری آب پاش

ظرفیت مخزن آب، 270 میلی لیتر است و به دلیل شفاف بودن منبع آب، همواره می توانید حجم باقی مانده آن را چک کنید. جهت افزایش رطوبت سطح پارچه می توانید از اسپری آب پاش استفاده کنید تا پارچه های طبیعی ساخته شده از کتان و پشم را سریعتر اتو کنید.

اتو بخار فیلیپس 2040

توزیع یکسان حرارت در سینی

حرارت تولید شده در اتو به شکل یکسان بر روی سینی پخش می شود و منافذ خروجی بخار را به نحوی طراحی کرده اند که بخار یک دست خارج شود. این نوع طراحی باعث می شود سریعتر اتو کشی را انجام دهید و نیازی به برگشتن بر روی نقاط قبلی نداشته باشید  و با یکبار کشیدن اتو بر روی موضع، کار کامل شود.

ویژگی های محصول

برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2100 وات
طراحی و موتور
هلند
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
آبی
گنجایش مخزن آب
270 میلی لیتر
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
100 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
30 گرم بر دقیقه
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
ECO

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است