۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو اتو بخار دستی فیلیپس 2400W مدل GC2998/80 مونتاژ اندونزی

اتو بخار دستی فیلیپس 2400W مدل GC2998/80 مونتاژ اندونزی

Philips GC2998/80 Steam Iron PowerLife

۱/۱۷۱/۴۳۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

اتو فیلیپس مدل GC2998

قیمت، خرید و مشخصات

اتو بخار دستی فیلیپس با توان 2400 وات زیر 30 ثانیه آماده کار کردن شده و با قدرت بخار دائمی 45 و لحظه ای 170 گرم بر دقیقه هر نوع چین و چروکی را از انواع الیاف مصنوعی و طبیعی مانند کتان پشم ابریشم پلی استر و ... را صاف خواهد کرد. ظرفیت مخزن آب برابر است با 320 میلی لیتر و مجهز به اسپری آبپاش، ضد چکه، خاموش شدن خودکار، کفه سرامیکی ستیم گلاید ضد خش و با طراحی هوشمندانه نوک مثلثی به تمام نقاط دور دست و دست گیر مانند بین دکمه ها نفوذ کرده تا هیچ بخشی از لباس بدون اتوکشی باقی نماند.

 

توان مصرفی 2400 وات

این اتو فیلیپس 2998 جزو لوازم خانگی پر قدرت محسوب شده و در کمتر از 30 ثانیه آماده کار کردن خواهد شد و دمای کفه را سریعا بالا برده تا آب مخزن گرم و آماده اتو کشی گردد. توان مصرفی اتو با قیمت و کارایی نسب برابر دارد یعنی هر چقدر توان بالا تر باشد در قیمت و کیفیت کار نیز تاثیر گذار است. برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده و می توانید در حجم زیاد لباس ها را سریعا اتو کنید.

قیمت اتو بخار دستی فیلیپس 2998 در بانه

بخار لحظه ای 170 گرم

جهت درست کردن خط اتو یا از بین بردن چین و چروک های شدید، صاف کردن نقاط ضخیم تر مانند سر آستین و یقه دکمه شات را فشار دهید تا بخار با قدرت 170 گرم بر دقیقه خارج شود. در حین اتوکشی از این ابزار زیاد استفاده خواهید کرد اما توصیه می شود که همزمان بیشتر سه با پشت سر هم این دکمه را فشار ندهید تا اتو بتواند سریعا دمای آب را به حالت مناسب باز گرداند و در حین رسوب زدایی نیز بسیار مفید خواهد بود و کمک می کند که رسوبات داخل دستگاه اتو با فشار بیشتری خارج شوند.

قیمت اتو بخار دستی فیلیپس 2998 در بانه

بخار دائمی 45 گرم بر دقیقه

با کشیدن دکمه روی اتو به سمت چپ و راست می توانید تعیین کنید که بخار قطع یا جریان داشته باشد همچنین حالت اکو و رسوب زدایی نیز قابل انتخاب کردن هستند. اگر بر روی تولید بخار قرار گرفته باشد، بخار آب به صورت مستمر از کفه خارج و سطح کفه را همیشه مرطوب باقی خواهد گذاشت. در این حالت همیشه بخار با قدرتی برابر با 45 گرم بر دقیقه را تولید کرده تا چین و چروک موجود بر سطح پارچه سریعا از بین برود.

قیمت اتو فیلیپس 2998 در بانه

اتو کشی در حالت افقی و عمودی

در هر دو حالت افقی و عمودی، اتو فیلیپس 2998 قادرت به کار کردن خواهد بود، این قابلیت به شما امکان اتوکشی پرده ها را در همان حالت آویزان خواهد داد و مجبور نخواهید بود که آنها را پایین بکشید. بخار با قدرت بسیار بالا تولید گردیده و به سمت بیرون از کفه خارج می شود.

قیمت اتو بخار فیلیپس 2998 در بانه

کفه سرامیکی با تکنولوژی ستیم گلاید

هر شرکتی برای خود از یک نوع تکنولوژی جهت ساختن کفه استفاده می کند. کفه یکی دیگر از مهمترین بخش های اتو محسوب شده و در قیمت و کارایی تاثیر بسزایی دارد. شرکت های مختلف نوآوری های مخصوص به خود را داشته و با نام های تجاری متفاوت ارائه می کنند. در این مدل، کفه را از سرامیک و با نام تجاری ستیم گلاید و در آزمایشگاه های فوق پیشرفته فیلیپس طراحی شده است. سطح آن فوق العاده لغزنده و نچسب است به نحوی که با فشار یک انگشت دست بر روی پارچه سُر خواهد خورد و از آسیب به الیاف پارچه جلوگیری می کند. سرامیک به نسبت فلزاتی مانند آهن، استیل و تیتانیوم خواص بیشماری دارد از جمله اینکه دما را به صورت یکنواخت پخش کرده، دما را برای مدت بیشتری نگه می دارد، سبک است و تحمل پذیری آن در برابر دماهای بالا بی نظر است تا جایی که سپر سفینه های فضایی را با لایه ای از سرامیک می پوشانند تا دمای تولید شده در ورود به جو زمین را بتوانند تحمل کنند.

اتو فیلیپس 2998 قیمت در بانه

سیستم ضد رسوب

برای پر کردن مخزن آب می توانید از هر منبع آبی از جمله شیر لوله کشی شهری نیز استفاده کنید هر چند توصیه می شود که تا حد امکان از آب تصفیه شده برای کار کردن استفاده کنید اما سیستم آنتی کالک یا ضد رسوب تمامی املاح معدنی مانند آهک و کلسیم را جذب سپس با قدرت بخار آنها را از کفه اتو خارج می کند. یک دکمه پنج حالته روی اتو واقع شده و با کشیدن آن به سمت راست و قرار دادن در حالت CALC CLEAN و نگهداشتن آن سپس فشار دادن همزمان دکمه توربو یا بخار پر فشار، تمام این املاح از سمت کفه خارج می شوند. رسوبات آهکی به مرور زمان خروجی های بخار در کفه را مسدود  و یک لایه جرم را روی مخزن آب تشکیل می دهند که باعث خوردگی قطعات و کم شدن قدرت بخار اتو خواهد شد، پس حتما در خریداری اتو به این نکته توجه کنید که حتما اتوی شما سیستم ضد رسوب را داشته باشد.

طرز کار با اتو بخار دستی فیلیپس 2998

چرخش 360 درجه کابل برق

حتما در اتوهای قدیمی دیده بودید که اولین جایی در دستگاه خراب می شد، کابل برق بود زیرا در کش و قوس های فراوان، کابل به هم می پیچید و ایجاد اتصالی یا قطعی جریان برق می کرد. مهندسین به مرور زمان به دنبال راهی بودند تا این مشکل را حل کنند که در همین راستا توانستند راهی مبتکرانه را پیدا کنند. با قرار دادن یک گوی پلاستیکی در نقطه اتصال به اتو و امکان گردش آسان آن در یک محفظه گرد این مشکل را حل نمایند. تکنولوژی فوق در این اتو نیز به کار برده شده تا قدرت مانور بیشتری داشته و در حین کار کردن، کابل برق به دست و پای شما نپیچیده و از آسیب به آن جاوگیری گردد. روکش محافظ کابل از الیاف مستحکم و به صورت بافته شده تشکیل شده است.

اتو فیلیپس 2998 در بانه

سیستم خاموش شدن خودکار

اگر اتو را روی لباس جا بگذارید و فراموش کنید که آن را بردارید، سیستم خاموش شدن خودکار به کار افتاده و پس از 30 ثانیه آن را خاموش می کند تا باعث آتش سوزی یا سوختگی لباس نگردد همچنین با قرار دادن اتو بر روی پایه و در حالت ایستاده، پس از 8 دقیقه خاموش شده تا در مصرف انرژی صرفه جویی و از آسیب به اتو جلوگیری گردد. به محض تکان دادن، اتو دوباره شروع به کار خواهد کرد.

قیمت اتو فیلیپس 2998 در بانه

سیستم ضد چکه

چکیدن قطرات بخار سرد شده در حین اتوکشی یکی از مواردی است که می تواند باعث ایجاد لکه روی لباس گردد و کار اتو کردن را مشکل کند. این اتو بخار دستی فیلیپس مدل 2998 مجهز به سیستم ضد چکه است و از سرد شدن بخار آب جلوگیری می کند تا از آسیب به لباس های مورد علاقه یا گران قیمت شما جلوگیری نماید.

سیستم ضد چکه اتو فیلیپس 2998

روکش ضد لغزش دسته

بر روی دسته اتو فیلیپس GC2998 یک لایه پلاستیکی ضد لغزش کشیده شده است تا با عرق کردن کف دست باعث لیز خوردن نشده و با انگشتان دست شما تماس 100 درصدی برقرار نماید و این لایه توانسته است ظاهری زیباتر به اتو ببخشد.

ویژگی های محصول

برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2400 وات
طراحی و موتور
هلند
مونتاژ
اندونزی
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
مشکی
جنس کف
سرامیگ
گنجایش مخزن آب
320 میلی لیتر
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
170 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
45 گرم بر دقیقه
فناوری های مورد استفاده
کف ضد خش
Auto Off
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
Self Clean
ECO
سایر مشخصات
سیم گردان
طول کابل
2متر
زمان آماده سازی
30 ثانیه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است