۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

سرخ کن بدون روغن و رژیمی فیلیپس مدل HD9216/81

Philips Dailly Colection AirFryer HD9216/81

۳/۴۰۶/۷۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است
رنگ های موجود:

سرخ کن بدون روغن و رژیمی فیلیپس مدل Philips airfryer HD9216/81

قیمت، خرید و مشخصات

سرخ کن فیلیپس 9216 با توان مصرفی 1425 وات با رنج قیمت متوسط نیازی به روغن ندارد و تا 80 درصد چربی کمتری به نسبت دیگر غذاهای سرخ کردنی با روش های متداول دارد. در صورت تمایل می توانید درصد روغن را نیز افزایش دهید تا با ذائقه شما همخوانی بیشتری داشته باشد و انواع گوشت، سبزیجات، سیب زمینی و ... را با آن تهیه کنید. ظرفیت مخزن توری شکل سرخ کن فیلیپس،800 گرم است و با طراحی ابداعی شرکت فیلیپس با نام ستاره دریایی، تمام مایعات یا چربی چکیده از مواد غذایی را جمع می کند تا بعدا آن را تخلیه کنید، سطح کاسه را با مواد نچسب پوشانده اند و هیچ ماده غذایی را به خود جذب نمی کند. تایمر 30 دقیقه ای و حرارت 80 تا 200 درجه سلسیوسی قابل تنظیم به شما امکان پخت دقیق را خواهد داد و پس از اتمام زمان به صورت خودکار خاموش می شود.

سرخ کن فیلیپس 9216

تکنولوژی هوای داغ

با گرم کردن المنت های برقی  و به جریان انداختن هوا در بالای آن، گرما را داخل کاسه می چرخاند تا با استفاده از این جریان هوای داغ، مواد غذایی را به شکل سرخ کرده، بریانی یا کبابی آماده کند. اسم دیگر این سرخ کن بدون روغن فیلیپس هوا پز است و جریان هوای داغ در اطراف توری فلزی به حرکت درآمده و به شکل یکدست تمام آنها را طبخ می نماید.

قیمت سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9216 بانه

تنظیم دستی درجه حرارت و زمان

برای پخت دقیق تر غذا، با استفاده از یک کنترلر زمان و درجه حرارت می توانید تایمر را از 1 تا 30 دقیقه و گرما را از 80 تا 200 درجه سلسیوس تنظیم کنید. پس از طی زمان مورد نظر، یک نشانگر صوتی فعال شده و زنگ خواهد زد سپس به صورت خودکار سرخ کن را خاموش می کند. برای مواد فریز شده مانند خلال های آماده سیب زمینی، زمان را بین 12 تا 16 دقیقه و حرارت را روی 200 درجه تنظیم کنید، گوشت را تا 22 دقیقه روی 200 درجه قرار دهید و برای کیک و شیرینی یا اسنک از 10 تا 18 دقیقه با حرارت 180 تا 200 درجه سلسیوس مناسب است.

قیمت سرخ کن رژیمی فیلیپس 9216 در بانه

مناسب برای غذاهای کبابی، بریانی، سرخ کرده و حتی کیک و شیرینی

طیف وسیعی از مواد غذایی را با استفاده از این هوا پز فیلیپس می توانید تهیه کنید از جمله کباب کردن انواع گوشت سفید و قرمز، سرخ کردن سبزیجات و خلال سیب زمینی یا کیک و شیرینی. غذاهای تهیه شده با هوا پز فوق العاده سالم تر از دیگر محصولات است زیرا نیازی به روغن نداشته و حرارت به شکل هوای داغ در هر چهار طرف به جریان انداخته خواهد شد و سریعا غذا را آماده سرو می کند. برای سرخ کردن نیازی به روغن ندارید و برای کسانی که رژیم غذایی دارند، این محصول اکیدا توصیه می شود زیرا تا 80 درصد، چربی را کاهش می دهد و در صورت تمایل نیز می توانید به صورت کنترل شده چربی را افزایش دهید.

دفترچه راهنمای سرخ کن بدون روغن فیلیپس

طراحی بی همتا برای تهیه غذاهای کم چرب و لذیذ

ترکیب هوای داغ و طراحی ستاره دریایی ابداع شده توسط شرکت خوش نام فیلیپس، به شما امکان آمده کردن سریع و سالم غذا را می دهد و با هر ذائقه ای می توانید از آن لذت برده و با سلیقه خود غذا را طبخ کنید. این وسیله برای کسانی که حساسیت های غذایی دارند اکیدا توصیه می شود زیرا نیازی به روغن نداشته و از ترکیب دوباره روغن با غذا جلوگیری می کند. در تابه وقتی شما غذا را با روغن سرخ می کنید، در گذر زمان ترکیب شیمیایی آن تغییر می کند و ممکن است در دراز مدت باعث بیماری شود اما با استفاده از هوا پز، عملا نقش روغن حذف شده و نیازی به آن نخواهید داشت.

سرخ کن فیلیپس 9216 بانه

مناسب برای ماشین ظرفشویی

این سرخ کن را بر اساس استانداردهای مربوط به ماشین ظرفشویی طراحی کرده اند تا کاسه و توری فلزی را بعد از استفاده و اتمام کار جدا کرده و داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید، بدنه سرخ کن را نیز با یک پارچه نم دار می توانید تمیز کنید.

سرخ کن فیلیپس 9216 بانه

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس Philips
وزن
7 کیلوگرم
طراحی/موتور
هلند
مشخصات اصلی
ظرفیت
800 گرم
توان مصرفی
1425 وات
تفکیک قطعات
بله
سیستم قطع خودکار Auto OFF
بله
قابلیت شستشو قطعات در ماشین ظرفشویی
محفظه جمع آوری سیم
گردش سریع هوا
طراحی خاص ستاره دریایی
بله
قابلیت تنظیم دما
قابلیت تنظیم زمان
فیلتر هوای داخلی
بدنه خنک حین کار

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است