۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

دستگاه لیزر مو هوشمند فیلیپس مدل BRI954 ساخت اسلوونی

Philips lumea prestige IPL removal device BRI954

۹/۳۶۷/۸۰۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

دستگاه لیزر هوشمند موهای زائد بدن فیلیپس شارژی مخصوص صورت، بدن و ناحیه بیکینی مدل BRI954/00

قیمت، خرید و مشخصات

لیزربدن فیلیپس BRI954 با تکنولوژی هوشمند می تواند به نسبت جنس و نوع پوست بهترین درجه مناسب با بدن را انتخاب کند. 3 سری هوشمند متناسب با آناتومی و شکل بدن در نواحی مختلف مانند صورت، ناحیه بیکینی و قسمت های دیگر بدن قرار داده شده است. طی 14 سال آزمایش بالینی روی 2000 داوطلب، سلامتی و بی خطر بدون آن برای انسان تایید شده و بدون نیاز به متخصص یا سالن های زیبایی خود در منزل می توانید از آن استفاده کنید. باتری قابل شارژ به شما امکان استفاده بی سیم را خواهد داد. طی یک دوره 2 ماهه رشد مو را به حداقل خواهد رساند و با استفاده مداوم، پیاز مو را تضعیف خواهد کرد تا نهایتا به قطع رشد مو برسد.

 

تکنولوژی IPL مورد تایید متخصصین پوست و مو

با استفاده از پالس های نوری ملایم و تاباندن آن روی سطح پوست، پیاز مو به مرور زمان ضعیف شده تا به مرحله قطع رشد برسد. این دستگاه لیزر مو توسط متخصصین پوست و مو مورد آزمایش های بالینی قرار گرفته و بسیار ایمن تشخیص داده شده است. بدون نیاز به متخصص یا سالن های زیبایی خود به تنهایی خواهید توانست از آن در منزل استفاده کنید و در هزینه های جاری مربوطه صرفه جویی کنید. نوع لیزر و تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه لیزر مو بسیار ایمن است و به سلامتی انسان آسیبی نخواهد رساند و کار کردن با آن بسیار ساده است و به تنهایی می توانید از آن استفاده کنید.

خرید دستگاه لیزر مو

ایمن و موثر

آزمایش های بالینی روی 2000 داوطلب طی یک دوره 14 ساله ثابت کرده است که هیچ زیانی به سلامتی انسان نخواهد رساند و در این مطالعات ثابت شده که در 4 هفته اول تا 92 درصد میزان رشد مو کاهش خواهد یافت و تا 6 ماه بدنی صاف و بی مو خواهید داشت. بعد از 6 ماه نیز با ادامه استفاده از لیزر مو، کیفیت کار بالاتر خواهد رفت تا به مرحله قطع دائمی مو در نواحی مورد استفاده برسید. در هفته نباید بیشتر از 2 بار از این دستگاه استفاده کنید و اولین نتایج از کاهش مو را در هفته دوم خواهید دید.

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس

مناسب برای گستره وسیعی از انواع پوست و مو

طیف وسیعی از انسان ها با هر نوع پوست و موی می توانند از این لیزر مو استفاده کنند و موهای زائد بدن خود را با آن ریشه کن کنند. پوست روشن و سبزه با موهای بلوند، مشکی، قهوه ای، خرمایی و ... با این لیزر مو سازگار است اما برای پوست برنزه شده یا بسیار تیره و موهای قرمز، خاکستری و بسیار بلوند مناسب نیست و نتیجه لازم را نخواهند گرفت.

لیزر مو زائد فیلیپس لومیا

سری های هوشمند سازگار با بخش های مختلف بدن

سری های سه گانه هوشمند مخصوص نواحی حساس بدن مانند صورت و شرمگاهی به فیلترها و تنظیمات خاص شدت نور مجهز شده اند تا از تابش امواج نوری فرابنفش که برای بدن انسان مضر هستند جلوگیری کرده و از آسیب های احتمالی شما را مصون نگهدارند. شکل و طراحی سری ها مبتنی بر ظاهر طبیعی بدن در نواحی مختلف مانند گونه، چانه، بالای لب و ناحیه بیکینی است و بیشترین سطح تماس با پوست را در این نواحی برقرار خواهند کرد. با استفاده از این سری ها تمام بخش های بدن مانند صورت، زیر بغل، دست و پا، شکم و ناحیه بیکینی را می توانید لیزر کنید.

دستگاه لیزر مو فیلیپس لومیا

سری مخصوص صورت با یک فیلتر اضافی

این سری مخصوص لیزر کردن صورت است و با گذاشتن روی دستگاه لیزر مو می توانید پوست صورت در نواحی مختلف مانند بالای لب و چانه را لیزر کنید. سطح این سری 2 سانتی متر مربع است و در 1 دقیقه و نیم صورت شما را کامل لیزر خواهد کرد. لایه های محافظتی روی سری، پوست را از امواج فرابنفش محافظت خواهند کرد و از آسیب به چشم جلوگیری می کند. مراقب باشید که دستگاه را از اطراف چشم دور نگهدارید.

لیزر موهای زائد فیلیپس لومیا

سری هوشمند مخصوص ناحیه بیکینی و زیر بغل

با استفاده از این سری می توانید پوست را در ناحیه زیر بغل و شرمگاهی لیزر کنید. این سری متناسب با شکل طیعی بدن در نواحی ذکر شده طراحی شده و در اندازه متوسط یعنی 3 سانتی متر مربع، کامل سطح پوست را پوشش می دهد. با قرار دادن هر کدام از سری ها روی دستگاه لیزر مو تنظیمات خاصی فعال خواهند شد و شدت نور متناسب با آنها تابیده می شود.

دستگاه لیزر مو فیلیپس مخصوص ناحیه بیکینی

سری بزرگ مخصوص دست، پا و شکم

در اندازه بزرگ با مساحت 4.1 سانتی متر مربعی مخصوص لیزر کردن پوست در نواحی شکم و دست و پا طراحی شده تا با سرعت بیشتری این بخش ها را لیزر کنید. ساق، ران، شکم، ساعد و بازو را می توانید از مو ریشه کن کنید و پوستی صاف و بی مو داشته باشید. در ظرف 8 دقیقه و نیم کل نواحی ذکر شده را خواهید توانست با سرعت لیزر کنید. این دستگاه لیزر مو وقت زیادی از شما را نخواهد گرفت و در هفته با دو بار استفاه کردن، کمتر از نیم ساعت زمان خواهد برد.

دستگاه لیزر مو فیلیپس مخصوص دست و پا

سنسور هوشمند تشخیص پوست

در بالای دستگاه یک دکمه با تصویر ذره بین وجود دارد که با فشار دادن آن و قرار دان سری لیزر روی پوست از 1 تا 5 بهترین درجه لیزر را برای پوست شما و متناسب با رنگ پوست شما انتخاب خواهد کرد. هر چقدر پوست شما روشن تر باشد درجه بالاتری را انتخاب خواهد کرد و شدت نور را متناسب با جنس پوست و موی شما تنظیم می کند تا نتیجه مطلوب تری را بگیرید. درجه نور را به صورت دستی نیز می توانید کم و زیاد کنید.

دستگاه لیزر مو هوشمند فیلیپس

استفاده به صورت شارژی و اتصال مستقیم برق

باتری لیتیومی قابل شارژ یکی دیگر از ویژگی های این لیزر مو است و می توانید به صورت بی سیم از آن استفاده کنید ولی به صورت اتصال مستقیم به پریز برق نیز قابل استفاده است. اتصال بی سیم به شما قدرت مانور و جابجایی آسان تری خواهد داد و محدودیت مکانی ندارد و در هر جایی با هر وضعیتی به صورت نشسته، خوابیده و .. می توانید از آن استفاده کنید. اما مراقب باشید که دستگاه لیزر مو ضد آب نیست و برای مکان های با رطوبت بالا مناسب نیست و ممکن است به دستگاه یا کاربر آسیب برساند.

دستگاه لیزر مو شارژی فیلیپس

عوارض دستگاه لیزر مو

همان طور که گفته شد، این دستگاه طی آزمایش های بالینی ثابت کرده است که برای سلامتی انسان زیانی نداشته و بدون نیاز به متخصص می توانید از آن استفاده کنید اما برای کسانی که موهای قرمز یا خاکستری دارند و دارای پوست بسیار تیره هستند کارایی ندارد. کسانی که بدن خود را برنزه کرده اند یا دچار آفتاب سوختگی شده اند و سابقه بیماری های پوستی مانند سرطان پوست را دارند نباید از این دستگاه استفاده کنند. اگر در 6 ماه گذشته از محلول های خاصی که در دفترچه راهنما نوشته شده است استفده کرده اید نیز نباید پوست خود را در برابر این لیزر مو قرار دهید.

بیماران دیابتی یا عفونی مانند ایدز نیز مجاز به استفاده از آن نیستند و حتی مضر نیز هست و پوست را از نواحی که زخمی یا عفونی است دورکنید. ابرو یا اطراف چشم، داخل گوش و بینی، واژن، نوک پستان و سیاهی اطراف آن نیز از نواحی است که نباید لیزر کنید یا نور لیزر به آنها بتابد.

تنظیمات امنیتی سری های لیزر مو هوشمند هستند و تا کامل با سطح پوست تماس برقرار نکنند، نخواهید توانست آن را فعال کنید در نتیجه از شلیک نور به صورت ناخواسته جلوگیری خواهد کرد.

آزمایش های بالینی و تحقیقات شرکت فیلیپس روی 2000 داوطلب طی 14 سال ثابت کرده است که این لیزر مو بسیار ایمن و بدون آسیب برای انسان است و توانسته تاییدیه های پزشکی را کسب نماید.

 

طرز استفاده از دستگاه لیزر مو فیلیپس

بدن یا قسمت مورد نظر را توسط لوازم اصلاح مو کامل پاک سازی کنید تا هیچ مویی روی پوست باقی نماند زیرا این دستگاه روی پیاز مو تاثیر خواهد گذاشت و با وجود تارهای مو، انرژی کمتری به ریشه خواهد رسید و کیفیت کار پایین خواهد آمد، سپس سطح پوست را با پارچه ای تمیز از چربی، رطوبت و هر ماده دیگری پاک کنید تا پوست خشک باشد.

دستگاه را روشن کرده و بسته به قسمتی که می خواهید لیزر کنید، سری مناسب را قرار دهید. دکمه ای که نشان ذره بین روی آن نقش بسته را فشار دهید و لیزر مو را به پوست در زاویه 90 درجه کامل بچسبانید. پس از چند ثانیه از 1 تا 5، درجه متناسب با پوست شما انتخاب خواهد شد، حالا دکمه تایید که علامت تیک روی آن است را بزنید تا تثبیت شود.

اکنون می توانید نقاط مورد نظر را لیزر کنید اما باید بدانید که در هفته بیشتر از دو بار نباید از این لیزر مو استفاده کنید و اگر پیش از لیزر کردن پوست شما به دلایل مختلف مانند تراشیدن و اصلاح حساسیت نشان داده و علایمی مانند سرخ شدن، جوش زدن، جراحت  یا موارد مشابه را نشان داده نباید از این دستگاه استفاده کنید و بهتر است منتظر بمانید تا پوست بهبود یافته سپس از آن استفاده کنید.

این دستگاه لیزر مو شارژی است و بدون محدودیت مکانی قابل استفاده است اما ضد آب و رطوبت نیست در نتیجه از بردن آن به مکان های خیس و مرطوب مانند حمام خود داری کنید زیرا ممکن است به شما و دستگاه آسیب برسد. چونکه قیل از لیزر کردن باید ناحیه مورد نظر بدون مو باشد و سطح پوست عاری از رطوبت و هر نوع ماده دیگری، می توانید روی مبل راحت بشینید و بدن را لیزر کنید بدون آنکه هیچ گونه کثیف کاری ایجاد شود.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس PHILIPS
تکنولوژی اصلاح
نوری IPL
وزن
1.5 کیلوگرم
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
اسلوونی
مشخصات فنی
منبع تغذیه
شارژ/برق
تعداد سری
3
تعداد فلش
250/000
تعداد فلش با هر بار شارژ
370
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
حالت ECO
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است