۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مدل SC1991 ساخت مجارستان

دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مدل SC1991 ساخت مجارستان

PHILIPS Lumea IPL hair removal system SC1991

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه لیزر خانگی فیلیپس استوک ساخت مجارستان

مدل Philips SC1991

قیمت ارزان دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس با 100000 شات و مناسب برای موهای زائد زیر بغل، ساق پا و ران.  ایده آل برای موهای بلوند، سیاه و خاکستری، همچنین پوست سفید و سبزه. در 4 الی 6 هفته استفاده ریشه مو را ضعیف کرده و از رشد دوباره آنها جلوگیری می کند. قابل تنظیم در 5 درجه مختلف، سازگار با انواع پوست های روشن و تیره. 10 سال تست و آزامیش بالینی روی 2000 داوطلب این لیزر مو را ایمن و بدون عوارض نشان داده است.نیازی به کرم، ژل یا نور و هر نوع ماده دیگری نداشته و تنها با نور لیزر دوره درمان را کامل می کند.

 

پوست صاف و بدون مو به صورت دائمی

با تکنولوژی بسیار ایمن و پیشرفته ای این لیزر مو خانگی فیلیپس ساخته شده و با استفاده 4 الی 6 هفته ای ریشه مو را ضعیف کرده و پوستی صاف، بدون مو و بدون بازگشت را به صورت دائمی به شما هدیه خواهد داد. این دستگاه لیزر، ریشه مو را هدف میگیرد و در طی یک دوره زمانی آن را ضعیف کرده و سرعت رشد مو را کاهش می دهد تا نهایتا رشد مو قطع شود.

دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مو بر philips sc1991

تاییدیه سلامت و استفاده برای عموم بدون عوارض

در طی آزمایش های بالینی 10 ساله روی 2000 داوطلب، سلامت و ایمنی لیز مو به اثبات رسیده تا شما با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. بدون هیچگونه عوارض جانبی موهای زائد را از روی پوست بدن پاکسازی می کند. کافی است هفته ای 4 بار از آن استفاده کنید تا نتایج باور نکردنی را در طی یک دوره 4 الی 6 هفته ای مشاهده کنید.

 

قابل استفاده راحت و امن در خانه بدون نیاز به متخصص

دیگر نیازی به کلینیک های تخصصی یا یک نفر تکنسین ماهر در رابطه با لیزر نخواهید داشت. این دستگاه را به نحوی طراحی و تولید کرده اند که شما بدون نیاز به دانش فنی به صورت امن از آن در منزل استفاده کنید. سنسورهای بسیار حساسی در آن به کار رفته تا از آسیب به نقاط حساس بدن مانند چشم جلوگیری شود. اگر سری لیزر تماس کامل با بدن نداشته باشد، به هیچ وجه پالس نوری شلیک نخواهد شد بنابراین از آسیب رساندن به این نقاط جلوگیری خواهد کرد.

قدرت قابل تظیم در 5 درجه، سازگار با انواع پوست

دستگاه لیزر مو را برای انواع پوست می توانید بسته به اینکه چقدر حساسیت دارند تنظیم و استفاده کنید. 5 درجه مختلف قابل انتخاب روی بدنه تعبیه شده تا به نسبت پوستی که دارید میزان قدرت لیزر را تغییر داده و از عوارض جانبی پوست یا ایجاد حساسیت جلوگیری شود.

موبر زیر بغل، ران و ساق پا

این دستگاه لیزر مو برای زیر بغل، ران (بیکینی) و ساق پا طراحی شده است، البته موی دست و سینه را نیز می توانید با آن صاف و موبر کنید اما سنسورهای حفاظتی لیزر مو برای جلوگیری از آسیب رسیدن به نقاط حساس مانند چشم ها نیاز به تماس کامل با بدن دارند در نتیجه شما باید تماس کامل لیزر مو را با بدن ایجاد کنید تا نتیجه مطلوب را ببینید. حداقل هر بار باید 1 دقیقه  زیر بغل، 4 دقیقه برای ران (بیکینی) و 8 دقیقه برای ساق پا صرف شود تا دسنگاه زیر بغل پروسه مو زدایی را تکمیل کند، این کار را هر هفته 4 بار و تا 6 هفته ادامه دهید. پس از زمان طی شده رشد مو متوقف خواهد شد.

دستگاه لیزر مو فیلیپس مناسب برای ران ساق پا و زیر بغل

بدون نیاز به ژل، کرم یا مواد اضافی دیگر

برای تکمیل مو زدایی از پوست بدن توسط دستگاه لیزر مو  نیازی به  استفاده همزمان از ژل، کرم یا هر نوع ماده دیگری ندارید، فقط باید قبل از استفاده، توسط دستگاه های اصلاح یا تیغ، مو را از نقاطی که تمایل به مو زدایی دارید بتراشید سپس از دستگاه لیزر مو استفاده کنید زیرا کار این لیزر مو روی ساقه مو نیست بلکه روی ریشه مو تاثیر می گذارد.

راهنمای استفاده از لیزر مو فیلیپس بدون نیاز به ژل یا کرم philips 1991

مناسب برای انواع پوست

هر نوع پوست روشن یا سبزه ای را می توانید با این دستگاه لیزر، مو زدایی کنید، فقط برای پوست های بسیار تیره یا سیاه مناسب نیست و کارایی پایینی دارد. موی بلوند، بسیار بلوند، قهوه ای و سیاه را مو زدایی خواهد کرد به غیر از موهای قرمز، سفید و خاکستری. این لیزر مو را برای پوست های عفونی یا نقاطی از پوست که آکنه و زخم دارد جلوگیری کنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است