۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A لیزر مو بدن خانگی فیلیپس مدل SC1992 ساخت مجارستان

لیزر مو بدن خانگی فیلیپس مدل SC1992 ساخت مجارستان

PHILIPS Lumea IPL hair removal system sc1992

۵/۵۸۲/۸۳۶ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

دستگاه لیزر موهای زائد بدن خانگی فیلیپس مخصوص شکم، دست و پاها، ناحیه بیکینی و زیر بغل مدل SC1992

قیمت، خرید و مشخصات

لیزر بدن فیلیپس لومیا با سری های مخصوص شکم، ناحیه بیکینی، زیر بغل، دست، پا و تمام بدن با 100 هزار شات نوری بدن را از هر نوع موی زائدی در یک بازه زمانی دو هفته ای پاکسازی خواهد کرد و بسته به جنس مو و رنگ پوست می توانید درجه نور لیزر را از یک تا 5 تنظیم نمایید.

دستگاه لیزر مو بدن فیلیپس لومیا sc1992

از پوستی بدون مو لذت ببرید

پالس های نوری توسط دستگاه لیزر بدن فیلیپس به سمت ریشه مو شلیک شده و باعث تحریک آن خواهد شد، با تکرار این کار به مرور زمان ریشه مو تضعیف گردیده تا جایی که دیگر قادر به رشد نخواهد بود. نوع لیزر برای انسان کاملا ایمن است و طی آزمایشهای بالینی بر روی 2000 داوطلب از لحاظ سلامتی مورد تایید قرار گرفته و هیچ نوع زیانی به دنبال نخواهد داشت.

لیزر بدن فیلیپس

بدست آوردن نتایج فوق العاد طی دو هفته

در آزمایش ها انجام گرفته معلوم شده است که با لیزر کردن بدن به طور میانگین طی دو هفته، رشد مو به حد صفر خواهد رسید و می توانید از پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید البته این بازه زمانی برای افراد می تواند نسبت به نوع، رنگ و جنس پوست متغیر باشد ولی به طور کلی در دو هفته می توانید نتایج آن را مشاهده کنید.

بدست آوردن نتایج مطلوب طی دو هفته

لیزر مو خانگی فیلیپس

با استفاده از این لیزر مو فیلیپس دیگر لازم نیست به سالن های زیبایی مراجعه کنید بلکه با صرف هزینه کمتر خود به تنهایی می توانید موهای زائد بدن را لیزر کنید و از بدنی صاف و بدون مو لذت ببرید. تکنولوژی این نوع لیزر ها با نام IPL شناخته شده اند و به معنی پالس های نوری تشدید شده است. همان طور که در بالا ذکر شد، طی آزمایش های چندید ساله بر روی بیش از 2000 نفر ثابت گردیده است که این لیزر خانگی فیلیپس هیچ گونه عوارضی بر روی انسان ندارد.

لیزر مو خانگی فیلیپس مدل sc1992

تنظیم شدت نور برای افراد مختلف

بسته به رنگ مو باید درجه شدت نور را از 1 تا 5 تنظیم کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود. پوست روشن و افراد بلوند نیاز به شدت نور بیشتری دارند اما افراد با پوست تیره تر لازم است شدت نور را کاهش دهند. این دستگاه برای کسانی که پوست بسیار تیره دارند و رنگ آنها در بین قهوه ای و سیاه رده بندی می شود مناسب نیست و کارایی لازم را ندارد.

تنظیمات پنج گانه شدت نور لیزر فیلیپس

سری مخصوص برای بیکینی، زیر بغل و بدن

به همراه دستگاه لیزر بدن فیلیپس سری هایی با اندازه و فیلتر های خاص قرار داده شده و توسط آنها می توانید تمام بدن را پوشش دهید تا صاف و بی مو شوند. یکی از این سری ها مخصوص ناحیه بیکینی در نظر گرفته شده و می توانید موهای زائد منطقه شرمگاهی را با آن ریشه کن کنید، سری بزرگتر مخصوص بقیه نقاط بدن مانند شکم، زیر بغل، دست و پا طراحی شده است. به طور کلی زیر گردن را با این لیزر خانگی فیلیپس می توانید از مو پاکسازی کنید ولی برای صورت مناسب نیست.

مخصوص بیکینی، زیر بغل، بدن و صورت

لیزر کردن بدن طی 8 دقیقه

لیزر کردن نقاط بزرگتر بدن مانند پا، دست، شکم و زیر بغل در مجموع 8 دقیقه طول خواهد کشید و اگر آن را با روش های دیگر مقایسه کنید حتما متوجه خواهید شد که مدت زیادی نیست در ضمن نتایج فوق العاده بیشتری نیز خواهد داشت. در طول هفته نباید بیشتر از دو بار از لیزر مو استفاده کنید و در بین آنها نیز باید فاصله زمانی چند روزه بیفتد تا پوست فرصت ترمیم یا ریلکس شدن را داشته باشد.

نتایج عالی طی دو هفته

از کرم و لوسیون استفاده نکنید

قبل از لیزر کردن بدن ابتدا باید توسط روش های معمول مانند واکس، اپیلیدی، ژیلت و ... بدن را از مو پاکسازی کنید سپس بدن را با آب بشوید و پس از آنکه التهاب پوست بر طرف شد و اثری از حساسیت، جوش و سرخ شدن بر روی پوست نماند آنگاه از لیزر باید استفاده کرد. حتما توجه کنید که قبل از لیزر کردن، سطح پوست کاملا خشک باشد و از کرم یا هر نوع وسایل آرایشی پاک شده باشد زیرا این لایه های کرم و لوسیون در برابر نور لیز مانع ایجاد کرده و اثر آن را کاهش می دهد پس تا حد امکان باید سطح پوست از مو، چربی، رطوبت و هر نوع مانع مشابهی پاکسازی گردد.

از کرم و لوسیون استفاده نکنید

دستگاه لیزر مو با برند معروف فیلیپس قادر خواهید بود تمام مو های زائد بدن را از ریشه برای همیشه محو کنید اما چگونه ؟

با دیدن کلمه لیزر درنگاه اول ترس از عوارض به ذهن رجوع می کند، اما فیلیپس هرگونه مشکلی را حل کرده و این دستگاه به مدت 10 سال تست شده و نتایج مطلوبی را در کارنامه ی خود به ثبت رسانیده ، پس بدون هیچ نگرانی و ترس از عوارض می توان اطمینان کرد .

دستگاه لیزر مو دارای 100000 هزار شات یا فلش است که برای از بین بردن تمامی موهای زاید یک نفر کافیست ، با اعمال پالسهای آرام نوری به ريشه مو ، باعث ريزش طبيعي موها بدون امکان رويش مجدد ميگردد . تکرار اين مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را هميشه لطيف نگاه می دارد و برای نتایج مطلوب حداقل 2 بار در هفته باید استفاده شود ، طراحي منحصر بفرد بدون سيم Lumeaامکان استفاده راحت و کامل از اين وسيله را در هر نقطه از بدن و در هر لحظه فراهم مي آورد.

لیزر مو فیلیپس بلافاصله پس از خروج از بسته بندی قابل استفاده است و کار کردن با آن بسیار ساده است ، دارای پنج درجه تنظیم و مناسب برای انواع رنگ پوست بجز رنگ سیاه و نیز مناسب برای صورت و پا و زیر بغل و نواحی دیگر .

هنگام کار با لیزر به هیچ گونه مواد و ابزار دیگری نیاز نیست حتی بعد از اتمام کار نه خارش دارد نه درد نه حساسیت یعنی هیچ گونه کرم و ژل و تیغی نیاز نیست .

نکته قابل توجه : لیز مو برای خانوم های بار دار توصیه نمی شود.

1- قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

حتما 4 هفته قبل از لیزر، موهای ناحیه تناسلی را با تیغ از بین ببرید. توجه داشته باشید که نباید از روش های دیگر مثل موم یا به طور کلی کندن مو استفاده شود به دلیل اینکه برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و انتقال انرژی به فولیکول مو، به ساقه مو در زیر پوست نیاز هست. همچنین حتما 2 ساعت قبل از شروع لیزر، نقاط مورد نظر را تیغ بزنید.

 

2- چند جلسه برای حذف موهای زائد این ناحیه نیاز است؟

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی با توجه به متفاوت بودن رنگ پوست و مو در این بخش ، بین 4 تا 10 هفته نیاز است تا نتایج مطلوبی گرفته شود.

 

3-آیا لیزر کردن این ناحیه باعث نازائی می شود؟

خیر- لیزر به هیچ وجه عوارض طولانی مدت مثل نازائی، سرطان یا کاهش باروری ندارد.

 

4- آیا لیزر کردن این ناحیه درد شدید دارد؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی سیستم های نوری هم پیشرفت کرده اند به طوری که لیزر کردن نقاط جنسی تثریبا بدون درد بوده و فقط کمی سوزش خواهد داشت که اگر به هیچ وجه تحمل سوزش را ندارید می توانید از بی حس کننده ها استفاده کنید.

 

5- آیا لیزر موهای زائد نقاط جنسی نتیجه صد در صدی دارد؟

لیزر موهای زائد بیکینی به هیچ وجه نتیجه صددرصدی ندارد اما در بهترین شرایط اگر به صورت اصولی و درست عمل لیزر انجام شود می توان به نتیجه 85 تا 90 درصد رسید. که باقی موهای زائد هم بسیار کم رنگ و نازک خواهند شد.

 

6- آیا لیزر موهای زائد نقاط تناسلی باعث ایجاد لک بر روی پوست می شود؟

لیزر این نقاط نه تنها باعث ایجاد لک نمی شود بلکه موجب روشن تر شدن پوست در این نقاط خواهد شد.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس Philips
تکنولوژی اصلاح
لیزر خانگی IPL
موتور / طراحی
هلند
مشخصات فنی
منبع تغذیه
100 - 240 ولت
تعداد سری
2 سری
تعداد فلش
100 هزار
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است