۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A لیزر مو فیلیپس مدل SC1996

لیزر مو فیلیپس مدل SC1996

PHILIPS Lumea IPL hair removal system SC1996

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مدل SC1996

PHILIPS Lumea IPL hair removal system  SC1996

دستگاه لیزر مو با برند معروف فیلیپس قادر خواهد بود تمام مو های زاید بدن را از ریشه برای همیشه محو کند اما چگونه ؟

با دیدن کلمه لیزر درنگاه اول ترس از عوارض به ذهن رجوع می کند، اما فیلیپس هرگونه مشکلی را حل کرده و این دستگاه به مدت 10 سال تست شده و نتایج مطلوبی را در کارنامه ی خود به ثبت رسانیده ، پس بدون هیچ نگرانی و ترس از عوارض می توان اطمینان کرد .

دستگاه لیزر مو دارای 100000 هزار شات یا فلش است که برای از بین بردن تمامی موهای زاید یک نفر کافیست ، با اعمال پالسهای آرام نوری به ريشه مو ، باعث ريزش طبيعي موها بدون امکان رويش مجدد ميگردد . تکرار اين مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را هميشه لطيف نگاه می دارد و برای نتایج مطلوب حداقل 2 بار در هفته باید استفاده شود ، طراحي منحصر بفرد بدون سيم Lumeaامکان استفاده راحت و کامل از اين وسيله را در هر نقطه از بدن و در هر لحظه فراهم مي آورد.

لیزر مو فیلیپس بلافاصله پس از خروج از بسته بندی قابل استفاده است و کار کردن با آن بسیار ساده است ، دارای پنج درجه تنظیم و مناسب برای انواع رنگ پوست بجز رنگ سیاه و نیز مناسب برای صورت و پا و زیر بغل و نواحی دیگر .

هنگام کار با لیزر به هیچ گونه مواد و ابزار دیگری نیاز نیست حتی بعد از اتمام کار نه خارش دارد نه درد نه حساسیت یعنی هیچ گونه کرم و ژل و تیغی نیاز نیست .

نکته قابل توجه : لیز مو برای خانوم های بار دار توصیه نمی شود.

1- قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

حتما 4 هفته قبل از لیزر، موهای ناحیه تناسلی را با تیغ از بین ببرید. توجه داشته باشید که نباید از روش های دیگر مثل موم یا به طور کلی کندن مو استفاده شود به دلیل اینکه برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و انتقال انرژی به فولیکول مو، به ساقه مو در زیر پوست نیاز هست. همچنین حتما 2 ساعت قبل از شروع لیزر، نقاط مورد نظر را تیغ بزنید.

 

2- چند جلسه برای حذف موهای زائد این ناحیه نیاز است؟

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی با توجه به متفاوت بودن رنگ پوست و مو در این بخش ، بین 4 تا 10 هفته نیاز است تا نتایج مطلوبی گرفته شود.

 

3-آیا لیزر کردن این ناحیه باعث نازائی می شود؟

خیر- لیزر به هیچ وجه عوارض طولانی مدت مثل نازائی، سرطان یا کاهش باروری ندارد.

 

4- آیا لیزر کردن این ناحیه درد شدید دارد؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی سیستم های نوری هم پیشرفت کرده اند به طوری که لیزر کردن نقاط جنسی تثریبا بدون درد بوده و فقط کمی سوزش خواهد داشت که اگر به هیچ وجه تحمل سوزش را ندارید می توانید از بی حس کننده ها استفاده کنید.

 

5- آیا لیزر موهای زائد نقاط جنسی نتیجه صد در صدی دارد؟

لیزر موهای زائد بیکینی به هیچ وجه نتیجه صددرصدی ندارد اما در بهترین شرایط اگر به صورت اصولی و درست عمل لیزر انجام شود می توان به نتیجه 85 تا 90 درصد رسید. که باقی موهای زائد هم بسیار کم رنگ و نازک خواهند شد.

 

6- آیا لیزر موهای زائد نقاط تناسلی باعث ایجاد لک بر روی پوست می شود؟

لیزر این نقاط نه تنها باعث ایجاد لک نمی شود بلکه موجب روشن تر شدن پوست در این نقاط خواهد شد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است