۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A لیزر مو فیلیپس مدل sc2002

لیزر مو فیلیپس مدل sc2002

Philips Lumea precision IPL hair removal system sc2002

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

معرفی محصول :

نکات ایمنی مهم : 

-  استفاده کردن از این دستگاه برای زنان باردار توصیه نمی‌شود .

- از پرتاب نور به مناطق آسیب دیده‌ی پوست جلوگیری شود .

لطافت ماندگاری :

PHILIPS Lumea با اعمال پالس های آرام نوری به ریشه مو ، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد می گردد . تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را همیشه لطیف نگاه می دارد .

فن آوری IPL :

PHILIPS Lumea از فن آوری مبتکرانه ای به نام IPL استفاده می کند که امروزه در بسياری از سالن های زيبايی حرفه ای هم از آن استفاده می گردد .
فيليپس اين فن آوری را برای استفاده راحت و ايمن در منزل خودتان تغيير داده است . فيليپس براي ارائه اين روش نوين ازکمک و راهنمايی گروهي از بهترين متخصصين پوست و مو بهره گرفته است . در اين راستا در مدت 10 سال تحقيقات گسترده ای روي بیش از 2000 خانم انجام شده است .

پوست و موهای مناسب برای این روش :

PHILIPS Lumea روی موها به رنگ طبیعی بلوند تیره ، قهوه ای و مشکی موثر می باشد . مانند سایر روشهای مبتنی برنور ، Philips Lumea روی موهای قرمز و جوگندمی موثر نمی باشد . همچنین این دستگاه ، برای استفاده روی پوست های تیره مناسب نمی باشد.

استفاده بدون سيم :

طراحی منحصر بفرد بدون سيم Lumea امکان استفاده راحت و کامل از اين وسيله را در هر نقطه از بدن و در هر لحظه فراهم می آورد .

استفاده ملایم و مطلوب :

PHILIPS Lumea دارای 5 درجه تنظيم شدت نور برای استفاده مناسب در هر نقطه از بدن می باشد . استفاده از IPL حتی در نقاط حساس بدن بسيار ايمن و راحت می باشد .

حداکثر تاثیر ، حداقل زحمت :

مطالعات بالينی ما نشان مي دهد در صورت 4 الی 5 بار استفاده با فاصله های زمانی 2 هفته ای ، کاهش قابل ملاحظه ای در موهای زائد بدن قابل مشاهده خواهد بود.
براي حفظ اين حالت فقط کافي است هر چند هفته يک بار اين کار را تکرار کنيد . بهترين نگهداری درصورت تکرار هر دو الی چهار هفته يک بار حاصل خواهد شد. ضمن اينکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف ، اين مدت قابل تغيير می باشد.

ایمنی بالاتر برای صورت :

سری مخصوص صورت دارای یک فیلتر نور اضافه برای حفاظت بیشتر درمناطق بالای لب ، چانه و خط ریش می باشد . این سری همچنین می تواند برای سایر نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی مورد استفاده قرار گیرد.

سَری مخصوص بدن با دهانه خروجی بزرگتر سرعت انجام پروسه را به خصوص در نواحی وسیع پاها افزایش می دهد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است