۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A دستگاه لیزر اپیلاتور لوم آ فیلیپس SC2003

دستگاه لیزر اپیلاتور لوم آ فیلیپس SC2003

Philips Lumea precision IPL hair removal system sc2003

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه لیزر اپیلاتور لوم آ فیلیپس SC2003

PHILIPS Lumea  یک راه حل کامل است که بلافاصله پس از خارج کردن از بسته بندی قابل استفاده می باشد . مهمتر آنکه هیچ نیازی به تعویض لامپ یا ژل ندارید.مطالعات بالینی  نشان می دهد در صورت 4 الی 5 بار استفاده با فاصله های زمانی 2 هفته ای ، کاهش قابل ملاحظه ای در موهای زائد بدن قابل مشاهده خواهد بود .

موبر لیزری فیلیپس Philipsمدل SC2003با فرستادن پالس های آرام نوری به ریشه مو باعث ریزش طبیعی موها می گردد و همچنین از رویش مجدد مو جلوگیری می کند. با استفاده منظم از این دستگاه پوستی همواره لطیف و بدون مو خواهید داشت. این دستگاه از فناوری جدیدی به نام IPLبهره می برد که امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی حرفه ای هم از آن استفاده می شود. موبر 2003 را می توان برای از بین بردن موهای زائد تمامی نقاط بدن مانند پاها، زیر بغل، خط بیکینی ، بازوها و شکم به کار برد. قابلیت استفاده به صورت بدون سیم از دستگاه امکان استفاده راحت و کامل از موبر را در هر نقطه از بدن فراهم می کند. پس از شارژ کامل می توان از دستگاه به مدت 100 دقیقه به صورت بی سیم استفاده نمود. مو بر لیزری فیلیپس دارای 5 درجه تنظیم شدت نور می باشد که امکان استفاده ی مناسب را در هر نقطه از بدن و حتی در نقاط بسیار حساس فراهم می کند. تعداد فلش های دستگاه حداکثر 100000 می باشد و در هر بار شارژ کامل می توان از 370 عدد فلش استفاده کرد. این دستگاه برای موهایی که به صورت طبیعی بلوند تیره، قهوه ای و یا مشکی هستند با تأثیر بیشتری عمل خواهد کرد. ویژگی موبر لیزری فیلیپس مجهز بودن به سری دقیق مخصوص صورت می باشد که با استفاده از این سری می توان موهای زائد صورت را نیز از بین برد. این سری دارای یک فیلتر اضافی برای حفاظت بیشتر از صورت می باشد که برای استفاده در ناحیه بالای لب و سایر قسمت های صورت طراحی شده است. این موبر همچنین مجهز به سری مخصوص بدن می باشد که ناحیه بیشتری از بدن را به اندازه ی 4 سانتی متر مربع پوشش می دهد.

تاثير ، حداقل زحمت

مطالعات باليني ما نشان مي دهد در صورت 4 الي 5 بار استفاده با فاصله هاي زماني 2 هفته اي ، کاهش قابل ملاحظه اي در موهاي زائد بدن قابل مشاهده خواهد بود.

براي حفظ اين حالت فقط کافي است هر چند هفته يک بار اين کار را تکرار کنيد . بهترين نگهداري درصورت تکرار هر دو الي چهار هفته يک بار حاصل خواهد شد. ضمن اينکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف ، اين مدت قابل تغيير مي باشد.

فن آوري IPL

PHILIPS Lumeaاز فن آوري مبتکرانه ای به نام IPLاستفاده مي کند که امروزه در بسياری از سالن هاي زيبايي حرفه اي هم از آن استفاده مي گردد.

فيليپس اين فن آوري را براي استفاده راحت و ايمن در منزل خودتان تغيير داده است . فيليپس براي ارائه اين روش نوين ازکمک و راهنمايي گروهي از بهترين متخصصين پوست و مو بهره گرفته است. در اين راستا در مدت 10 سال تحقيقات گسترده اي روي بیش از 2000 خانم انجام شده است.

استفاده بدون سيم :

طراحي منحصر بفرد بدون سيم Lumeaامکان استفاده راحت و کامل از اين وسيله را در هر نقطه از بدن و در هر لحظه فراهم مي آورد.

نمایش محصول در سایت اصلی  

کلیک 

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است