۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

لیزر موهای زائد بدن فیلیپس مدل SC2006

Philips Lumea precision IPL hair removal system sc2006

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

لیزر خانگی موهای زائد بدن و صورت فیلیپس مخصوص ناحیه بیکینی مدل SC2006

لیزر بدن فیلیپس دو کله با پوشش ضد UV یا ماوراء بنفش کاملا ایمن و بی خطر مخصوص موهای زائد صورت، شکم، ست و پاها، ناحیه بیکینی یا شرمگاهی با 140 هزار شات نوری با قابلیت شارژ مجدد و استفاده به صورت بیسیم مناسب برای آقایان و خانم ها.

دستگاه لیزر موهای زائد بدن فیلیپس مدل sc2006

Philips Lumea SC2006

یک دستگاه IPLبا کیفیت اعلاء است و مناسب کسانی است که خواستار کیفیت بالا بوده و اندکی بودجه بالاتری دارند. طراحی این دستگاه همان طور که از فیلیپس انتظار می‌رود بسیار خوب و یکپارچه است. 87 درصد از افرادی که فیلیپس لومیا SC2006را استفاده و بررسی کرده‌اند، امتیاز 4 و 5 ستاره به آن داده و نتایج دریافتی خوبی را گزارش کرده‌اند، بنابراین این دستگاه به راحتی می‌تواند نشان 5 ستاره را از آن خود کند.

 

پالس های نوری ملایم IPL

PHILIPS Lumeaبا اعمال پالس های آرام نوری به ریشه مو، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد می گردد. تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را همیشه لطیف نگاه می دارد. شرکت فیلیپس برای تولید این محصول از بهترین متخصصین پوست و مو بهره گرفته است به طوری که در مدت 10 سال به طور گسترده ای تحقیقات زیادی را بر روی 2000 داوطلب خانم انجام داد تا بتواند بهترین لیزرها را تولید کند.

 

لیزر خانگی فیلیپس sc2006چگونه کار می کند؟

این دستگاه لیزر با استفاده از تکنولوژی IPLکار می کند. IPLبه سیستم های نوری گفته می شود که در آن فرکانس نور افزایش میابد و با تولید گرما و تاثیر بر روی رنگدانه ها باعث حذف موهای زائد و ناخواسته می شود. تنها تفاوت IPLها و لیزر ها در طول موج خروجی و متمرکز و غیر متمرکز بودن آن ها است.

 

فن آوري IPL

PHILIPS Lumeaاز فن آوري مبتکرانه ای به نام IPLاستفاده مي کند که امروزه در بسياری از سالن هاي زيبايي حرفه اي هم از آن استفاده مي گردد. فيليپس اين فن آوري را براي استفاده راحت و ايمن در منزل خودتان تغيير داده است. فيليپس براي ارائه اين روش نوين ازکمک و راهنمايي گروهي از بهترين متخصصين پوست و مو بهره گرفته است. در اين راستا در مدت 10 سال تحقيقات گسترده اي بر روي بیش از 2000 خانم انجام شده است.

تکنولوژی پالس های نوری ملایم ipl

استفاده آسان بدون نیاز به تخصص

به طور کلی استفاده از دستگاه های لیزر خانگی نیازی به تخصص و یا پزشک ندارند و به راحتی می توان از آنها در خانه استفاده کرد. دستگاه لیزر فیلیپس sc2006هم به همین صورت است به طوری که با روشن کردن دستگاه تمام قسمت ها به صورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک شروع به کار می کنند.به گفته کارشناسان فیلیپس بعد از  4 تا 5 بار استفاده با فاصله زمانی 2 هفته، موهای زائد پوست به طور قابل ملاحظه ای کاهش میابند. توصیه می شود که حتما تا رسیدن به نتیجه مطلوب دوره درمان را ادامه دهید تا اثربخشی آن را مشاهده کنید.

لیزر موهای زائد بدن توسط لیزر خانگی فیلیپس

چه کسانی می‌توانند از فیلیپس لومیا استفاده کنند؟

پوست و موهای مناسب برای این روش

PHILIPS Lumeaروی موها به رنگ طبیعی، بلوند تیره، قهوه ای و مشکی موثر می باشد. مانند سایر روشهای مبتنی برنور، Philips Lumeaروی موهای قرمز و جوگندمی موثر نمی باشد. همچنین این دستگاه، برای استفاده روی پوست های تیره مناسب نمی باشد.

هم‌چنین این دستگاه برای درجه فیتزپاتریک پوست از Iتا Vمناسب است. اگر پوست شما دارای درجه VI(سیاه مایل به قهوه‌ای یا تیره‌تر) است، برای استفاده از این IPLمناسب یا ایمن نیست. جدول درجه بندی پوست زیر را بررسی کنید.

دستگاه لیزر فیلیپس sc2006برای کدام بخش های بدن قابل استفاده است؟

استفاده از لیزر sc2006برای صورت و بدن قابل استفاده است . یک سری برای صورت و سری دیگر برای بدن و بخش های بزرگتر مثل پاها و کمر.

PHILIPS Lumeaداراي 5 درجه تنظيم شدت نور براي استفاده مناسب در هر نقطه از بدن مي باشد. استفاده از IPLحتي در نقاط حساس بدن بسيار ايمن و راحت مي باشد.

سری مخصوص لیز مو فیلیپس

معرفی سری های لیزر خانگی فیلیپس sc2006

این دستگاه ( لیزر sc2006) دارای 2 سری مجزا بوده که در بسته بندی همراه با دستگاه وجود دارد. سری کوچکتر برای لیزر صورت بوده که دارای فیلترهای نوری است که این فیلترها امکان لیزر بخش های حساس تر (مثل بالای لب) را به شما می دهد و سری بزرگتر برای لیزر قسمت های بزرگتر بدن مثل پاها، بازوها، شکم، کمر و خط بیکینی استفاده می شود.

 

آیا نیاز به تعویض قطعات مصرفی در این دستگاه است؟

خیر - دستگاه لیزر فیلیپس sc2006هیچ گونه قطعات مصرفی ندارد و این مورد یکی از مزیت های خوب این لیزر محسوب می شود.

 

نواحی قابل لیزر کردن بدن توسط لیزر مو

PHILIPS Lumeaرا با اطمینان برای از بین بردن موهای روی صورت (بالا لب، چانه و گونه ها ) و اعضای بدن شامل پاها، زیربغل، نواحی بیکینی، شکم و بازوها استفاده نمایید.

لیزر بدن ناحیه بیکینی و صورت فیلیپس

قابل شارژ کردن و استفاده به صورت بی سيم

طراحي منحصر بفرد بدون سيم philips lumeaامکان استفاده راحت و کامل از اين وسيله را در هر نقطه از بدن و در هر لحظه فراهم مي آورد.

لیزر مو شارژی فیلیپس

حداکثر تاثير، حداقل زحمت

مطالعات باليني ما نشان مي دهد در صورت 4 الي 5 بار استفاده با فاصله زماني 2 هفته، کاهش قابل ملاحظه اي در موهاي زائد بدن مشاهده می شود. براي حفظ اين حالت فقط کافي است هر چند هفته يک بار اين کار را تکرار کنيد. بهترين نگهداري درصورت تکرار هر دو الي چهار هفته يک بار حاصل خواهد شد. ضمن اينکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف، اين مدت قابل تغيير مي باشد.

 

ایمنی بالاتر برای استفاده روی صورت

سری مخصوص صورت دارای یک فیلتر نور اضافه برای حفاظت بیشتر در مناطق بالای لب، چانه و گونه ها می باشد. این سَری همچنین می تواند برای سایر نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی مورد استفاده قرار گیرد.

سری مخصوص صورت

سَری مخصوص بدن با دهانه خروجی بزرگتر سرعت انجام پروسه را به خصوص در نواحی وسیع پاها افزایش می دهد.

لامپ با عملکرد بالا با امکان ساطع کردن 140/000 پالس نوری

 

زمان بندی مورد نیاز برای انجام IPLروی قسمت های مختلف:

1- بیکینی 4 دقیقه

2- صورت 1 دقیقه

3-ساق پا 8 دقیقه

4- زیر بغل 1 دقیقه

 

100 دقیقه شارژ برای 370 فلش

فیلیپس حداقل 4 دوره با هفته ای یکبار و 6 هفته برای تکمیل روند استفاده را پیشنهاد می‌کند. آن‌ها همچنین توصیه می‌کنند جلسات را برای کمک به صاف نگه داشتن پوست خود به میزانی که نیاز دارید ادامه دهید. این نتایج توسط کاربران آنلاین استفاده کننده گزارش شده است.

70 بررسی مدت زمان مشخصی را اعلام نکرده‌اند اما نتایج بسیار مثبتی را گزارش داده‌اند. حدود 35 بررسی مشاهده نتایج خوب بعد از 4 جلسه را گزارش کرده‌اند، برخی بعد از 2 و 3 جلسه! یک بررسی کاهش موی 80 تا 90 درصدی را در 4 هفته گزارش کرده، در حالی که دیگری تقریبا زمانی دو برابر آن را برای نتایج مشابه اظهار داشته است. بسیاری توصیه می‌کنند تا برای مشاهده نتایج، انتظارات واقع بینانه و صبر داشته باشید. آن‌ها هم‌چنین اشاره می‌کنند که سرعت نتایج می‌تواند بسته به ناحیه بدن متفاوت باشد.

 

استفاده کنندگان دفعات اصلاح و شیو خیلی کمتر شده است، فقط یک یا دوبار در هفته. رشد مجدد کند شده و منقطع، تکه تکه و نرم است و سوزنی شکل مانند زمان اصلاح نیست، بنابراین کمتر برجسته و معلوم است. برخی تکه‌های بی‌مو و در نهایت “تقریبا بدون رشد مجدد مو” گزارش کرده‌اند، در نتیجه اصلاح کردن ضروری و لازم نیست. یک نتیجه جنبی لذت بخش توسط بسیاری از کاربران گزارش شده این است که پوستی سالم‌تر بدون ایجاد موهای زیر پوستی دارند.

 

بعد از استفاده برای چند ماه، می‌توانید بین فاصله بین جلسات درمانی را بیشتر و طولانی‌تر کنید. چند بررسی مختلف از کاربران با استفاده طولانی مدت وجود دارد که یک آگاهی عالی از اینکه تاثیرگذاری دستگاه برای آن‌ها چگونه بوده است را می‌دهد.

 

من بعد از پنج سال استفاده دریافته‌ام که موی بسیار کمی دارم و در حال حاضر از دستگاه فقط حدود چهار یا شش بار بین آپریل و سپتامبر (فاصله 6 ماهه) استفاده می‌کنم. رشد مو بسیار کندتر و پراکنده‌تر شده و هم‌اکنون بسیار کم به انجام زیاد لیزر نیاز دارم. (بررسی از Amazon.co.uk)

 

ارزش طول عمر شگفت انگیز فیلیپس لومیا

فیلیپس لومیا SC2006ارزش طول عمر شگفت آوری را به شما می‌دهد. این دستگاه مقدار بسیار زیاد 140,000 فلش و یک سَری ضمیمه 4 سانتی متر مربعی بزرگ برای بدن را ارائه می‌دهد. به این معنی که استفاده یک زیر بغل حدود 25 فلش می‌برد (تقریبا 10 سانتی متر مربع). بنابراین از مجموع 140,000 فلش، شما قادر به استفاده در 5,600 زیر بغل هستید!

 

برای دستگاه لومیای فیلیپس SC2006نمی‌توان لامپ جایگزین خریداری کرد، اما احتمالا به این زودی‌ها نیاز به یکی دیگر نخواهید داشت. بنابه گفته فیلیپس، یک کاربر اگر از درجه و میانگین دفعات درمان توصیه شده پیروی کند، بیش از 5 سال استفاده مداوم را با دستگاه می‌تواند داشته باشد. ماندگاری و دوام دستگاه فیلیپس لومیا 2006 طولانی‌تر از اکثر دستگاه‌های دیگر است، حتی با وجود چند لامپ جایگزین گران. اگر می‌خواهید این دستگاه را تهیه کنید، بدانید که یک دستگاه به صرفه و سرمایه گذاری عالی است.

 

استفاده بسیار آسان

استفاده از دستگاه فیلیپس لومیا SC2006بسیار آسان و سریع است – فقط یکی از دلایلی است که کاربران به این دستگاه رتبه بالای 4.5 ستاره را داده‌اند. ویژگی‌ها و قابلیت‌های لومیای فیلیپس ایمنی و راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد و روند استفاده و درمان شما را بسیار آسان می‌کند. شما نیز با بررسی ویژگی‌هایی که در ادامه اشاره خواهیم کرد، این موضوع را تصدیق می‌کنید.

 

دستگاه همان طور که از فیلیپس انتظار می‌رود دارای کیفیت خوبی است و نگهداری و استفاده از آن راحت است. (نظر از Amazon.co.uk)

 

استفاده از دستگاه راحت است، اصلاح، اشاره و تابش لیزر، صبر و تکرار. (نظر از Amazon.co.uk)

 

طراحی بی‌سیم فیلیپس لومیا را پسندیدیم. شما می‌توانید در هر جایی به دور از پریز برق و بدون در هم پیچیده شدن کابل برق از دستگاه استفاده کنید. اما، اگر شما در حال استفاده روی ناحیه‌ی بزرگی هستید، ممکن است با یک شارژ نتوانید کامل کار خود را به اتمام رسانید. این مسئله نیز مهم است که برای نگه داشتن کارایی موثر باطری دستگاه، آن را حداقل ماهی یکبار شارژ کنید (حتی اگر مرتبا به آن نیاز ندارید). برخی از نظرات با رتبه پایین ار سمت کاربرانی است که فراموش کرده‌اند دستگاه را شارژ کنند.

 

ویژگی‌ها و قابلیت‌ها

 

برای اطمینان و ایمنی، قبل از استفاده همیشه دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کرده و تست روی پوست را نیز انجام دهید!

 

بهترین برای: کیفیت ممتاز و طراحی با رضایت مشتری و نتایج عالی.

 

کلاس طراحی بالا: بی‌سیم، جای دست محکم، عدم سنگینی زیاد و راحتی استفاده.

 

ویژگی‌های ایمنی عالی: دریچه فلش دارای محافظ UVپوست داخلی، حسگر تماس با پوست برای جلوگیری از فلش زدن تصادفی، مناسب برای همه به جز تیره‌ترین رنگ پوست.

 

5 سطح انرژی (1 پایین است): شروع از پایین‌ترین تنظیم و پیش رفتن تا بالاترین درجه که هنوز هم راحت است. سطح انرژی پایین‌تر برای پوست تیره‌تر است.

 

زمان درمان خوب: زمان 1:15 برای پرداختن به 10cm². ضمیمه 4cm²بدن و پالس هر 3 ثانیه.

 

ضمیمه دقیق: فیلیپس لومیا SC2006دارای یک قطعه ضمیمه 2cm²برای استفاده در مناطق کوچکتر، منحنی و قوس‌دار و با دسترسی سخت و هم‌چنین صورت کاربرد دارد.

 

فلش زدن منقطع: برای مهار استفاده در مناطق با نیاز به مراقبت بیشتر.

 

فلش زدن پیوسته: حرکت دستگاه روی پوست با نگه داشتن دکمه فلش، برای استفاده روی مناطق بزرگ نظیر پاها با راحتی بیشتر.

 

راهنمای خوب: دفترچه راهنمای جامع و روشن با راهنمای سریع استفاده برای سرعت بخشیدن به استفاده‌های بعدی.

 

بی‌سیم، باطری قابل شارژ: سیمی وجود ندارد که در هم بپیچد! قابل استفاده در هر جا بدون نیاز به پریز برق! قبل از استفاده شارژ کنید (100 دقیقه شارژ شدن کامل طول می‌کشد). یکبار شارژ 370 فلش در بالاترین سطح انرژی به شما می‌دهد، ممکن است نیاز به بیش از یک شارژ برای استفاده در مناطق مختلف بدن داشته باشید. شارژ کردن مرتب دستگاه را فراموش نکنید، حداقل یکبار در ماه (حتی اگر استفاده نمی‌کنید).

 

محتویات درون بسته بندی

درون بسته بندی به غیر از دستگاه لیزر sc2006فیلیپس ، یک شارژر ، یک سری مجزا و یک دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه قرار دارد. علاقه مندان به لیزر مو برای مطا لعه اطلاعات بیشتر بر روی  کلمه  لیزر کلیک کنید

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
PHILIPS
تکنولوژی اصلاح
لیزر خانگی IPL
موتور / طراحی
هلند
مشخصات فنی
منبع تغذیه
100 - 240 ولت
تعداد سری
2 سری
تعداد فلش
140 هزار شات نوری
تعداد فلش با هر بار شارژ
370 فلش
سری صورت
سری بدن
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است