۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مدل SC1999/00 ساخت مجارستان

Philips lumea IPL hair removal SC1999/00

۸/۵۲۳/۰۱۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

لیزر موهای زائد بدن فیلیپس با سری مخصوص ناحیه بیکینی، صورت و بدن مدل SC1999/00

قیمت، خرید و مشخصات

مجهز به سری های 3 گانه هوشمند مناسب صورت، زیر بغل، ناحیه بیکینی و دیگر قسمتهای بدن با 250000 شات. استفاده تنها به صورت اتصال مستقیم به پریز برق و 5 درجه توان مختلف مناسب برای انواع پوست و مو به استثناء پوست بسیار تیره و موهای قرمز، بسیار بلوند و خاکستری. سری های هوشمند و امن طی آزمایش های بالینی روی 2000 نفر از هر لحاظ تست شده اند و می توانید بدون نیاز به متخصص خود به تنهایی از آن استفاده کنید.

 

برای استفاده امن و خانگی

توسط متخصصین پوست و مو روی 2000 داوطلب طی 10 سال آزمایش های بالینی مختلف انجام گرفته و ثابت شده است که هیچ زیانی به سلامتی نخواهد رساند و کار کردن با آن را آسان کرده اند تا خود به تنهایی بتوانید از آن استفاده کنید. پالس های نوری ملایم بر روی پوست تابانده شده و پیاز مو را هدف می گیرند تا رشد آنها متوقف شود.

آیا لیزر مو بدن فیلیپس برای سلامتی انسان مضر است؟ (کلیک کنید)

لیزر مو خانگی فیلیپس

از پوستی صاف و بی مو هر روز لذت ببرید

با بهره گیری از این تکنولوژی نوری می توانید سطح پوست را صاف و بی مو کنید و از آن لذت ببرید. با تاباندن پالس های نوری روی پوست، ریشه مو هدف قرار گرفته و در یک بازه زمانی 4 الی 8 هفته ای ریشه مو تضعیف شده و رشد آن متوقف می شود.

لیزر مو فیلیپس هوشمند

نتایج موثر با کمترین زحمت

در طی دوره استفاده، کم کم رشد مو کاهش یافته و می توانید سطح پوست را از مو پاکسازی کنید. به یاد داشته باشید که در هفتته بیشتر از دو بار از لیزر مو استفاده نکنید، زیرا ممکن است بسته به جنس و رنگ پوست و مو دوره ریشه کن کردن مو و نتایج آن متفاوت باشد. آزمایش های شرکت فیلیپس ثابت کرده اند که میزان رضایتمندی کاربران دستگاه لیزر مو بالا است و توانسته است انتظارات آنها را برآورده کند.

لیزر مو بیکینی فیلیپس

مناسب برای طیف وسیعی از انواع مو

موهای مختلف از انواع رنگ و کیفیت را می توانید با آن ریشه کن کنید به استثناء پوست بسیار تیره و موهای قرمز، خاکستری و بسیار روشن. بهتر است قبل از استفاده کردن از دستگاه لیزر، سطح بدن را با واکس، ژیلت، اپیلیدی یا هر چیز دیگری کامل از مو پاک کنید زیرا کارایی لیزر روی پیاز مو است و با وجود موهای بلند، انرژی کافی به ریشه نخواهد رسید و تنها مو را می سوزاند.

لیزر مو فیلیپس با سری 3 گانه

امن و موثر، روی قسمت های حساس بدن

با وجود سری های هوشمند و ایمن، می توانید تمام بدن از جمله زیر بغل، صورت، ناحیه بیکینی، شکم و پا را کامل مو زدایی کنید. این سری ها بر اساس انحنای بدن طراحی شده اند تا بیشترین سطح تماس را با پوست داشته باشند. تمام نکات ایمنی رعایت شده تا آسیبی به بافت های حیاتی نرسیده و باعث ایجاد حساسیت روی پوست نشود.

لیزر مو فیلیپس مدل هوشمند

سری بزرگ مخصوص بدن

این سری به نسبت بقیه بزرگتر است و با 4 سانتی متر مربع می توانید به سرعت پا، شکم، بازو و قسمت های مشابه را مو زدایی کنید. تنها در 8 دقیقه سطح بدن و نواحی وسیعتر و بدون زاویه را پوشش می دهد و می توانید با سرعت پروسه را به انتها برسانید.

سری مخصوص بدن

سری مخصوص صورت با فیلتر اضافی

فیلترهای محافظتی و مخصوص صورت امنیت کار کردن با آن را افزایش می دهد تا به چشم آسیب نرساند. شکل سری متناسب با انحنای صورت در ناحیه بالای لب، چانه و فک طراحی شده تا بیشترین تماس را با پوست داشته باشد. مو را در صورت به استثناء بینی، گوش و ابرو ضعیف می کند تا نهایتا رشدشان متوقف شود.

لیزر مو صورت فیلیپس

سری مخصوص ناحیه بیکینی

موهای زائد ناحیه بیکینی (شرمگاه) را به وسیله سری مخصوص، مو زدایی کنید. این سری بر اساس انحنای بدن در لگن انسان طراحی شده و ریشه مو را هدف میگیرد. مو در این نقطه معمولا ریشه قویتری دارد و در طی دوره استفاده، به مرور زمان رشد مو کم می شود تا به نقطه توقف رشد برسد.

سری مخصوص مو زدایی در ناحیه بیکینی

 سری هوشمند تشخیص نوع پوست

همان طور که در بالا ذکر شده، این لیزر مو هوشمند است و در 5 درجه متفاوت نور را به سطح پوست می تاباند. برای اطلاع از کیفیت پوست و درجه مناسب با آن می توانید سطح سری را با پوست مماس کنید تا دستگاه بهترین درجه را به صورت خودکار انتخاب کند. برای پوست روشن درجه 5 و برای پوست تیره تر، درجات پایین تر انتخاب خواهد شد.

سری هوشمند لیزر مو فیلیپس

طرز استفاده کردن از لیزر مو خانگی فیلیپس

قبل از استفاده پیشنهاد می شود که حتما دفترچه راهنما را بخوانید سپس از دستگاه استفاده کنید. این دستگاه لیزر مو دارای 3 سری به اضافه سری بزرگتر و عادی است و هر کدام برای بخشی از بدن قابل استفاده است و بسته به نقطه ای که می خواهید مو زدایی کنید باید آنها را جایگزین نمایید. سریها هوشمند بوده و دارای تنظیمات متفاوتی هستند. سری مخصوص صورت، ناحیه بیکینی یا شرمگاهی و زیر بغل. برای پوست روشن کارایی دستگاه بهتر است و پوست بسیار تیره (سیاه) را پوشش نخواهد داد همچنین تمام موها را از هر طیف رنگی می توانید با آن مو زدایی کنید به استثناء بلوند بسیار روشن و قرمز.

کسانی که بیماری های خاص مانند دیابت، بیماری های عفونی مانند ایدز یا زخم های چرکی روی پوست دارند و کسانی که سابقه سرطان به خصوص پوست را داشته یا دارند نباید از این لیزر مو استفاده کنند، همچنین اگر شما از محلول های خاصی روی پوست استفاده می کنید (در دفترچه ذکر شده است) این دستگاه برای شما مضر خواهد بود. به یاد داشته باشید که همراه با لیزر مو نیازی به کرم، ژل و هر چیز دیگری نیست و بهتر است پوست را قبل از لیزر کردن خشک کنید.

قبل از استفاده، بدن را با تیغ یا دیگر وسایل اصلاح از مو پاکسازی کنید و نباید مو روی بدن باشد، اگر مو روی پوست باشد، با تاباندن لیزر تنها مو را خواهد سوزاند و نور لیزر به پیاز مو نفوذ نخواهد کرد. کارایی این دستگاه لیزر مو روی پیاز مو است و رشد آن را در طول زمان کم خواهد کرد پس برای نتیجه گرفتن بهتر بایستی بدن یا آن ناحیه خاصی که مد نظرتان است را از مو تمیز کنید سپس از دستگاه استفاده نمایید. همان طور که گفته شد بدن را خوب از مو پاک کرده و خشک نمایید اما اگر در حین اصلاح، پوست حساسیت نشان داد یا دچار التهاب و جوش های ریز شد، به پوست 2 روز استراحت بدهید تا به حالت ریلکس برسد سپس از دستگاه لیزر مو استفاده کنید.

چونکه باید قبل از لیز کردن بدن را از مو کامل پاکسازی کنید، در نتیجه نیازی به استفاده در حمام نیز نخواهید داشت و این دستگاه ضد آب نیست و به رطوبت حساس است. بهتر است در محیط خشک به دور از رطوبت از آن استفاده نمایید. دستگاه لیزر مو را روشن کرده سپس بسته به جایی که می خواهید لیزر کنید، سری مخصوص را قرار داده و انگشت را روی دکمه  پاور فشار دهید و سری را با پوست مماس کنید. یکی از 5 چراغ روی لیزر مو روشن می شود و اکنون باید دکمه پاور را یک بار فشار دهید تا تثبیت شود، حال لیزر را کامل با پوست مماس کنید و ماشه را بزنید تا نور به سطح پوست تابانده شود.

برای قسمت های حساس بدن مانند صورت به یاد داشته باشید که آن را از چشم دور نگهدارید و موی بینی یا گوش را با آن هدف نگیرید زیرا این دستگاه برای بینی و گوش کارایی نخواهد داشت و ممکن است آسیب زا باشد. در قسمت بیکینی یا شرمگاهی نیز نباید لیزر را به واژن یا مقعد بتابانید همچنین نوک پستان و قسمت تیره رنگ دور آن را نیز از پرتوهای لیزر دور کنید. در هفته بیشتر از 2 بار از آن استفاده نکنید. لیزر مو خانگی فیلیپس با سری های هوشمند و مجهز به فیلتر ماورای بنفش، ایمنی فوق العاده بالایی را دارند و آسیب را به حداقل رسانده اند در نتیجه با خیال آسوده می توانید بدون نیاز به متخصص خود در منزل بدن را با آن موزدایی کنید.

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس PHILIPS
تکنولوژی اصلاح
نوری IPL
وزن
1.5 کیلوگرم
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
مجارستان
مشخصات فنی
منبع تغذیه
برق
تعداد سری
3
تعداد فلش
190/000
تعداد فلش با هر بار شارژ
270/000
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
حالت ECO
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است