۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

لیزر مو بدن فیلیپس مدل SC2007 ساخت مجارستان

Philips lumea prestige IPL removal device SC2007

۱۰/۶۲۵/۳۳۱ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس شارژی مخصوص صورت، بدن و ناحیه بیکینی مدل SC2007

قیمت، خرید و مشخصات

دو سری مخصوص مو زدایی در نواحی مختلف بدن مانند زیر بغل، صورت، شکم، ناحیه بیکینی، دست و پاها. سری های فیلتر دار و تنظیم شدن نور از 1 تا 5 به صورت دستی و استفاده به صورت شارژی یا بیسیم با 250000 شات نوری. بیش از 10 سال مطالعات بالینی روی 2000 داوطلب، ایمنی و سلامت آن را تایید کرده است. بدون نیاز به متخصص یا سالن های زیبایی خود به تنهایی می توانید از آن استفاده کنید. برای انواع پوست و مو مناسب است بجز پوست بسیار تیره و موهای قرمز، بلوند بسیار روشن و خاکستری.

 

تکنولوژی ایمن و استفاده خانگی

این دستگاه لیزر مو بدن فیلیپس توسط پالس های ملایم نوری رشد مو را به مرور زمان کاهش می دهد و توسط متخصصین پوست و مو مورد تایید قرار گرفته است. استفاده از آن بسیار ساده و ایمن است و بدون نیاز به سالن های زیبایی خود به تنهایی می توانید از آن در منزل استفاده کنید.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس

از بدنی صاف و بدون مو لذت ببرید

پالس های ملایم نور به ریشه مو هدایت شده و به تدریج رشد آنها را کاهش می دهد و با ادامه استفاده کردن از دستگاه لیزر مو رشد آنها متوقف خواهد شد. در هفته نباید بیشتر از 2 بار استفاده شود، بعد از 8 بار استفاده کردن از این دستگاه رشد مو تا 75 درصد کاهش خواهد یافت و با تکرار دوره، رشد مو متوقف می شود.

طرز استفاده از دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

موثر و ساده

آزمایش های بالینی روی 2000 داوطلب در بیش از 10 سال، موثر بودن این دستگاه لیزر را ثابت کرده است و با تکرار دوره استفاده به مرور زمان رشد مو متوقف خواهد شد. در نظر داشته باشید که در هفته نباید بیشتر از 2 بار استفاده شود و باید به پوست فرصت استراحت یا ریلکس شدن را بدهید.

روش استفاده از لیزر خانگی فیلیپس

مناسب برای رنج متفاوتی از انواع پوست و مو

پالس های نوری لیزر مو برای طیف وسیعی از انواع پوست و مو مناسب است از جمله موهای بلوند تاریک، قهوه ای، مشکی و پوست روشن یا سبزه اما برای موهای قرمز، بلوند بسیار روشن و خاکستری یا پوست بسیار تیره مناسب نیست.

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس

ایمن و مؤثر حتی روی نقاط حساس بدن

تمام بدن را می توانید با آن لیزر کنید مانند صورت، زیر بغل، شکم، ناحیه بیکینی، دست و پاها. با استفاده از سری مخصوص صورت می توانید موهای زائد را در بالای لب، چانه، گونه و فک ریشه کن کنید یا در ناحیه بیکنی (شرمگاهی) مو را پاکسازی نمایید.

لیزر بدن فیلیپس sc2007

سری بزرگ مخصوص بدن

با استفاده از این سری بزرگ 4 سانتی متر مربعی می توانید نقاط بزرگتر بدن را سریع تر لیزر کنید. کل نیم تنه پایین را در ظرف 15 دقیقه می توانید لیزر کنید. ران، ساق پا، شکم، دست و نقاط مشابه را با این سری لیز نمایید تا سرعت عمل شما بالا برود.

دستگاه لیزر بدن موهای زائد فیلیپس sc2007

سری دقیق مخصوص صورت

این سری به فیلتر های اضافه مجهز شده تا مراقبت بیشتری را از نقاط حساس بدن مانند صورت انجام دهد و با استفاده از آن می توانید موهای زائد در بالای لب، چانه، فک و خط ریش را از بین ببرید.

سری مخصوص صورت لیزر بدن فیلیپس

بدون درد یا سوزش

همان طور که گفته شد این لیزر مو از پالس های ملایم نوری استفاده می کند و نور را به سمت ریشه مو هدایت خواهد کرد. در طی استفاده کردن از آن پوست شما احساس سوزش یا حساسیت نخواهد کرد اما مراقب باشید که این دستگاه برای افرادی که آفتاب سوختگی گرفته اند یا بدنی برنزه دارند مناسب نیست و ممکن است به سلامتی آنها آسیب برساند. هرگز لیزر مو را روی زخم یا پوستی که آسیب دیده است استفاده نکنید.

قیمت لیزر خانگی فیلیپس

استفاده به صورت بی سیم

قبل از روشن کردن دستگاه لیزر مو آن را به پریز برق متصل کنید تا کامل شارژ شود سپس از آن به صورت بی سیم استفاده کنید. بی سیم بودن به شما قدرت مانور بیشتری خواهد داد و خیلی راحت تر می توانید بدن را لیزر کنید. در هر حالت یا فرمی می توانید روی کاناپه، مبل، تخت خواب و ... دراز بکشید سپس بدن را لیزر نمایید. از بردن دستگاه به محیط های مرطوب مانند حمام خودداری کنید تا به شما و لیزر مو آسیب نرسد.

لیزر بدن فیلیپس شارژی و بیسیم

بدون نیاز به ژل، لوسیون یا مواد دیگر

بدن را قبل از لیزر کردن توسط اپیلیدی یا واکس کامل از مو پاکسازی کنید. اگر بعد از اصلاح بدن با استفاده از دستگاه های نام برده، سطح پوست حساسیت نشان داد و قرمز شد، 24 ساعت به پوست فرصت دهید تا ریلکس شود سپس بدن را لیزر کنید. سطح پوست را از هر نوع مواد یا مایعات کامل خشک و تمیز کنید تا هیچ مانعی بین لیزر و پوست باقی نماند زیرا باعث خواهند شد که قدرت لیزر کمتر شود و انرژی لازم به ریشه مو نرسد.

لیزر بدن فیلیپس مدل sc2007

تنظیم قدرت نور در 5 سطح

شدت نور لیزر بسته به جنس و رنگ پوست متفاوت است یعنی هر چقدر پوست روشن تر باشد، درجه شدت نور هم باید بالاتر تنظیم شود اما برای پوست تیره تر این مقیاس را باید پایین تر در نظر بگیرید. شدت نور لیزر را از 1 تا 5 می توانید تعیین نمایید و توصیه می شود که برای پوست های بسیار روشن روی درجه 5 و پوست تیره تر 4 و به ترتیب هر چقدر رنگ پوست به سمت سیاه برود، این درجه را نیز کمتر در نظر بگیرید. مراقب باشید که پوست بسیار تیره (سیاه) و پوست های برنزه شده یا کسانی که دچار آفتاب سوختگی شده اند، نباید از این دستگاه استفاده کنند.

قیمت لیزر مو فیلیپس مدل sc2007

طرز استفاده از دستگاه لیز خانگی فیلیپس

قبل از هر چیر باید با دستگاه آشنا شوید و قسمت های مختلف آن را بشناسید، توصیه می شود که حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنید. دستگاه تنها به صورت بی سیم یا شارژی روشن خواهد شد و باید اتصال آن را از پریز برق قطع کنید. سعی کنی که دستگاه لیزر مو را کامل شارژ کرده سپس از آن استفاده کنید و تا زمانی که چراغ هشدار سطح باتری روشن نشده آن را به پریز برق جهت شارژ شدن دوباره متصل نکنید تا طول عمر باتری کاهش پیدا نکند.

سطح پوست را ابتدا توسط اپیلیدی، ژیلت، واکس و دیگر لوازم اصلاح مو کامل پاکسازی کنید. اگر بعد از اصلاح مو، پوست حساسیت نشان داد، 24 ساعت به آن فرصت دهید تا به حالت ریلکس برسد سپس بدن را لیزر کنید. توجه داشته باشید که این دستگاه لیزر مو نیازی به ژل یا هر نوع لوسیون دیگری نداشته و سطح پوست باید کامل خشک باشد.

برای قسمت های مختلف بدن دو عدد سری در نظر گرفته شده که یکی از آنها مخصوص صورت و دیگری مخصوص دیگر نقاط بدن در نظر گرفته شده است. با قرار دادن سری روی بدنه دستگاه، تا زمانی که تماس کامل با پوست برقرار نشود، چراغ پشت دستگاه روشن نشده و به رنگ سبز تغییر وضعیت نخواهد داد در نتیجه امکان شلیک نور لیزر را نیز نخواهید داشت. این ویژگی جهت ایمنی بیشتر و جلوگیری از آسیب به بافت های حساس بدن مانند چشم ها پیشبینی شده است.

دستگاه را در زاویه 90 درجه کامل با سطح پوست مماس کنید تا چراغ پشت لیزر مو سبز رنگ شود سپس دکمه شلیک پالس نوری را فشار دهید. از تاباندن نور لیزر به اطراف چشم، داخل گوش و بینی، زخم های روی پوست، جوش، واژن، مقعد و سیاهی دور پستان خودداری کنید. کسانی که سابقه بیماری های پوستی داشته اند یا سرطان و دیابت دارند همچنین افرادی که از محلول های خاصی در طی شش ماه گذشته استفاده کرده اند نباید از این وسیله استفاده کنند زیرا ممکن است باعث آسیب به آنها شود.

در طول هفته نباید بیشتر از دو بار استفاده شود و بین دوره های استفاده، چند روزی را به پوست استراحت بدهید.

 

آیا این دستگاه لیزر مو فیلیپس مدل SC2007عوارض جانبی دارد؟

طی 10 سال آزمایش های بالینی روی 2000 داوطلب ایمنی این دستگاه ثابت شده و میزان رضایت بالایی را توانسته کسب کند. پالس های نوری روی ریشه مو تاثیر می گذارند و به مرور زمان رشد آنها را متوقف خواهد کرد. افراد 15 الی 18 سال باید تحت نظارت افراد بزرگتر از آن استفاده کنند هرچند تمام نکات ایمنی لازم را در این دستگاه به کار بسته اند تا آسیبی به دنبال نداشته باشد.

EAN: 8710103747154

SN: SP1A16253A1412

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
PHILIPS فیلیپس
تکنولوژی اصلاح
پالس های ملایم نور
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
مجارستان
مشخصات فنی
منبع تغذیه
استفاده به صورت بی سیم
تعداد سری
2
تعداد فلش
250000 شات
سری صورت
سری بدن
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است