۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A سشوار فیلیپس برس دار و حالت دهنده مدل HP8634

سشوار فیلیپس برس دار و حالت دهنده مدل HP8634

PHILIPS PROCARE HEATED STYLING BRUSH HP8634

۳۶۱/۴۷۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

سشوار برس دار یونی فیلیپس مدل HP8634

قیمت، خرید و مشخصات

با استفاده از این سشوار فیلیپس می توانید موهای خود را هر چقدر هم که فر باشد صاف کنید. جنس آن از سرامیک است و با استفاده از تکنولوژی یونی حرارت به صورت مساوی در تمام بخش های سری برس دار تقسیم و در کمترین زمان موهای شما را حالت داده و خشک می کند، در نتیجه از آسیب به مو جلوگیری و درخشندگی مو را بیشتر می کند. در دو درجه 160 و 190 درجه می توانید سشوار را قرار دهید، قطر برس 45 میلیمتر است. طول کابل 1.8 متر و به صورت 360 درجه قابلیت چرخش را دارد.

 

سشوار برس دار برای صاف کردن سریع مو

شکل این سشوار فیلیپس بر خلاف مدلهای دیگر است و با توجه به سری برس دار علاوه بر پرتاب هوای گرم، همزمان توسط برس، مو را شانه نیز می کند و به شکل بهتر و ایمن تری مو را با سرعت بسیار بالایی صاف یا حالت می دهد، مخصوصا برای موهای بلند بسیار کاربردی تر است و پروسه خشک کردن و حالت دادن مو را سرعت می بخشد.

اتو مو فیلیپس philips hp 8634

عملکرد یونی همراه با پوشش سرامیکی

سطح برس از یک پوشش سرامیکی برخوردار بوده و دما را به شکل برابر و متناسب در تمام سطح پخش می کند همچنین از تکنولوژی یونی نیز بهره مند است یعنی همزمان با پرتاب هوای گرم، یونها را در میان مو پخش کرده تا سریعتر مو خشک شود و از در معرض قرار گرفتن طولانی مدت مو با حرارت جلوگیری شده تا از آسیب به مو جلوگیری شود، علاوه بر تمام اینها موجب درخشندگی مو نیز می شود.

اتو مو فیلیپس philips hp 8634

قطر برس 45 میلی متر

همان طور که ذکر شد این اتو مو بر خلاف مدلهای دیگر به شکل دورانی یا برس دار طراحی شده است و با چرخش های دورانی مو را صاف یا حالت می دهد. قطر برس 45 میلی متر است.

اتو مو فیلیپس philips hp 8634

تنظیم دو گانه دمای سشوار فیلیپس

در دو حالت 160 یا 190 درجه بسته به جنس یا خشک و مرطوب بودن مو می توانید یکی از این دو دما را انتخاب کنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است