۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

لیزر مو بدن فیلیپس مدل SC1997 ساخت مجارستان

Philips lumea advanced IPL hair removal device SC1997

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس مخصوص صورت، بدن و ناحیه بیکینی مدل SC1997

قیمت، خرید و مشخصات

قیمت فوق العاده مناسب، بیش از 10 سال آزمایش بالینی روی 2000 نفر، ایمن و بدون عوارض، استفاده آسان با سری مخصوص صورت و قابل استفاده برای موهای زائد بدن در زیر بغل، دست و پا، شکم و ناحیه بیکینی. تکنولوژی پالس های ملایم نوری IPL و تنظیم شدت نور به صورت دستی در 5 درجه مختلف. مناسب برای انواع پوست مو.

 

سازگار برای استفاده ایمن و مؤثر در خانه

بر اساس تکنولوژی پالس های ملایم نور ساخته شده و شرکت فیلیپس از نزدیک با متخصصین پوست و مو جهت ارتقاء کیفیت دستگاه لیزر مو کار می کند و در بیش از 10 سال آزمایش های بالینی روی 2000 نفر داوطلب، ایمنی آن ثابت شده و بدون هیچ عوارضی موهای زائد بدن را از بین می برد. این دستگاه لیزر مو را به نحوی طراحی کرده اند که کاربر بدون نیاز به متخصص یا سالن های زیبایی خود به تنهایی بتواند از آن در منزل استفاده کند.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس

لذت بردن از پوستی صاف و بدون مو

پالس های نوری بر روی ریشه مو تاثیر می گذارند و طی یک دوره استفاده، به تدریج قدرت رشد مو را آهسته کرده و نهایتا با تکرار پروسه، سطح پوست را از مو پاکسازی خواهد کرد.

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی فیلیپس

نتایج باور نکردنی طی 2 هفته

مطالعات بالینی ما ثابت کرده اند که طی دو هفته اول، رشد مو کاهش پیدا کرده و با تکرار دوره لیزر به تدریج در یک بازه زمانی 4 هفته ای تراکم مو بر روی سطح پوست کاهش خواهد یافت. در نظر داشته باشید که هفته ای دو بار بیشتر نباید از دستگاه لیزر مو استفاده کنید و بین هر دوره باید چند روز به بدن استراحت بدهید.

خرید لیزر مو خانگی فیلیپس

مناسب برای گستره وسیعی از انواع پوست و مو

دستگاه لیزر مو فیلیپس روی طیف وسیعی از انواع پوست و مو تاثیر گذار است از جمله موهای بلوند تاریک، قهوه ای و مشکی اما روی موهای بلوند بسیار روشن، خاکستری و قرمز تاثیر گذار نیست و توجه داشته باشید که برای پوست بسیار تیره مناسب نیست و پوست هر چقدر روشن تر باشد بازدهی بیشتری نیز دارد.

لیزر مو فیلیپس با 5 درجه قابل تنظیم

امن و مؤثر حتی روی نقاط حساس بدن

موهای زائد بدن در نواحی مختلف را از بین خواهد برد و با استفاده از سری مخصوص صورت، مو را در بالای لب، چانه و خط ریش از بین می برد. برای نواحی دیگر بدن نیز مانند زیر بغل، ساعد، ساق پا، ران، شکم، بازو و ناحیه بیکنی یا شرمگاهی نیز مؤثر خواهد بود.

لیزر مو خانگی فیلیپس

سری بزرگ مخصوص لیزر کردن سریع بدن

یک سری بزرگ 4 سانتی متر مربعی به همراه دستگاه لیزر مو قرار داده شده و با سرعت بیشتری می توانید نقاط بزرگ بدن مانند شکم یا دست و پا را با آن لیزر کنید. اندازه بزرگ سری به شما امکان افزایش سرعت را خواهد داد و به طور کلی در کمتر از 20 دقیقه می توانید کل بدن را لیزر نمایید.

سری بزرگ مخصوص بدن لیزر مو

سری مخصوص صورت با فیلتر اضافی

این سری مخصوص صورت طراحی شده و بر اساس شکل طبیعی صورت در بالای لب، چانه، گونه و فک طراحی شده تا بتواند بیشترین سطح تماس را با پوست در این نواحی برقرار کرده و با دقت بیشتری عمل مو زدایی را بدون هیچ عوارضی انجام دهد. این سری به یک فیلتر اضافی مجهز شده تا بتواند هر نوع نور مضری مانند ماوراء بنفش را حذف کند.

سری مخصوص صورت لیزر مو فیلیپس

حسگر هوشمند پوست

همان طور که در بالا گفته شد این لیزر مو برای پوست تیره مناسب نیست و نباید استفاده شود اما به هر دلیلی اگر کسی با این نوع پوست بخواهد از دستگاه استفاده کند، سنسور هوشمند لیزر مو فورا تشخیص می دهد و دستگاه را غیر فعال می کند تا به پوست آسیب نرسد. کسانی که پوست تیره یا برنزه شده دارند نباید از این وسیله استفاده کنند و اگر هم استفاده کنند، دستگاه تشخیص می دهد و غیر فعال خواهد شد.

حسگر هوشمند لیزر مو فیلیپس

بدون نیاز به ژل و حذف هزینه های جانبی

این دستگاه لیزر مو نیازی به مواد یا وسایل جانبی مانند ژل، لوسیون و ... ندارد. قبل از لیزر کردن باید سطح بدن را با استفاده از ژیلیت، اپیلیدی، واکس و ... از موهای ذائد پاک کنید زیرا با وجود موهای بلند، اثر گذاری نور لیزر کاهش خواهد یافت و پالس های نوری به پیاز مو نخواهند رسید. بعد از پاک سازی سطح بدن از مو، آن را خشک کنید و نیازی به ژل یا دیگر موارد مشابه ندارد و بهتر است سطح پوست خشک باشد.

بدون نیاز به مواد اضافی و حذف هزینه لیزر مو فیلیپس

تنظیمان پنج گانه لیزر مو

قدرت لیزر مو در پنج سطح متفاوت قابل تنظیم کردن است و بسته به نوع پوست باید انتخاب شود. پوست هر چقدر روشن تر باشد باید درجه بالاتر را انتخاب کنید و برای پوست تیره تر، درجات پایین تر. بر روی دستگاه لیزر مو 5 چراغ LED شماره گذاری شده قرار گرفته و با هر بار فشار داد دکمه پاور، یکی از آنها روشن می شود.

تنظیمات پنج گانه لیزر مو فیلیپس

آیا دستگاه لیزر مو فیلیپس عوارض جانبی دارد؟

در بیش از 10 سال آزمایش های بالینی بر روی 2000 داوطلب ثابت شده که هیچ عوارضی برای پوست صورت یا بدن ندارد و این محصول را در همکاری مستمر با متخصصین پوست و مو ساخته اند. نور لیزر در واقع پالس های نوری است که با تاثیر در رنگدانه پیاز مو باعث می شود به مرور زمان رشد آنها متوقف شود. این نور قبل از تابیده شدن از یک سری فیلتر دار عبور می کند سپس به پوست می رسد و نور ماوراء بنفش که برای انسان مضر است را کامل می گیرد.

سنسور های ایمنی نوع پوست و سطح تماس را قبل از تابیده شدن نور بررسی می کنند و جهت حفاظت از نقاط حساس بدن مانند چشم آن را غیر فعال خواهد کرد مگر اینکه نوع پوست مناسب تشخیص داده شود و تماس کامل با سطح پوست برقرار شود.

 

راهنای استفاده از دستگاه لیزر مو فیلیپس

قبل از هر چیز دفترچه راهنمای همراه با دستگاه را مطالعه کنید و نحوه کار کردن با آن را فرا بگیرید. این دستگاه لیزر مو برای افرادی که پوست تیره یا برنزه شده و کسانی که دچار آفتاب سوختگی شده اند یا موهای خاکستری، بلوند بسیار روشن و قرمز دارند مناسب نیست همچنین افرادی که دیابت یا سابقه سرطان را داشته اند یا  بیماری های عفونی مانند ایدز دارند مناسب نیست. کسانی که در شش ماه گذشته از یک سری محلول پوست استفاده کرده اند(نوع آنها در دفترچه ذکر شده است) نباید از این وسیله استفاده کنند.

پوست را قبل از لیزر کردن کامل از موهای زائد با استفاده از واکس، ژیلت، اپیلید و دیگر وسایل مشابه پاک سازی کنید. اگر بعد از اصلاح مو، بدن دچار حساسیت، سرخ شدن یا زخم و جوش شد، چند روزی را به پوست استراحت بدهید تا ریلکس شود.

قبل از روشن کردن دستگاه مطمئن شوید سطح شیشه شکسته نشده و درز نبرده است، اگر شیشه کثیف بود آن را با یک پارچه نرم و لطیف تمیز کنید تا کارایی آن کم نشود. سری مخصوص را بسته به اینکه کجای بدن را می خواهید لیزر کنید روی بدنه سوار کنید. یکی از درجات پنج گانه روی لیزر را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید. برای پوست بسیار روشن درجه 5 و به ترتیب پوست هر چقدر تیره تر باشد، درجات کمتر را انتخاب کنید.

در زاویه قائم یا 90 درجه سری را کامل با پوست مماس کنید سپس ماشه را بزنید. در هفته بیشتر از دو بار از دستگاه استفاده نکنید و هر بار چند روز فاصله قرار دهید تا پوست استراحت کند. از لیزر کردن نقاطی که زخمی شده اند خودداری کنید. نوک پستان و سیاهی دور آن، اطراف چشم و ابرو، داخل بینی و گوش، واژن و مقعد را با آن لیزر نکنید زیرا ممکن است به سلامتی شما آسیب برساند.

از بردن دستگاه لیزر مو به محیط های مرطوب مانند حمام خودداری کنید زیرا این وسیله ضد آب نیست. روی کاناپه، تخت خواب یا هر جای دیگری می توانید از آن استفاده کنید زیرا کثیف کاری ندارد.

EAN: 8710103747017

TL1A1645100203

SN: TL1A1726202478

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
PHILIPS فیلیپس
تکنولوژی اصلاح
پالس های ملایم نور
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
مجارستان
مشخصات فنی
منبع تغذیه
کابل برق
تعداد سری
2
تعداد فلش
250000 شات
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است