۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل S3130/08 ساخت هلند

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل S3130/08 ساخت هلند

Philips Shaver Series 3000 S3130/08

۹۸۵/۸۵۵ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

ماشین ریش تراش سه تیغ فیلیپس سری 3000 مدل S3130

قیمت خرید و مشخصات

ریش تراش سه تیغ اورجینال فیلیپس با تکنولوژی ComfortCut و سری متحرک در 4 جهت برای سازگاری بیشتر با آناتومی صورت، باتری لیتیوم یونی در 8 ساعت شارژ کامل شده و تا 45 دقیقه به صورت بیسیم یا شاری کار خواهد کرد. در هر دو حالت اتصال مستقیم به برق و بی سیم می توانید صورت خود را با آن اصلاح کنید. بدنه ارگونومیک و دسته ضد لغزش امنیت دستگاه و کاربر را افزایش می دهد همچنین طولانی شدن اصلاح صورت باعث خستگی شما نخواهد شد.

 

تکنولوژی اصلاح ComfortCut

سری ریش تراش فیلیپس از سه تیغه تشکیل شده که هر کدام دارای مجموعه ای از شیارها هستند و بیشترین سطح تماس با پوست را برقرار می کنند. شکل شیارها به گونه ای است که مو را از ریشه به دام انداخته و اصلاح را به صورت کامل انجام می دهد بدون آنکه باعث آسیب به پوست یا ایجاد حساسیت شود. این نوع از ماشین های اصلاح صورت به دوستدار پوست مشهور هستند زیرا کمترین آسیب را به پوست نرسانده و باعث حساسیت های پوستی مانند جوش زدن یا قرمز شدن پوست نخواهند شد.

خرید ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 در بانه

سری انعطاف پذیر و متحرک

برای یک اصلاح کامل لازم نیست حتما لپ خود را پر از باد کنید یا با انگشت پوست را بکشید! سری این ریش تراش فیلیپس فوق العاده منعطف بوده و قادر به چرخش در 4 جهت متفاوت است. با رسیدن سری به نقاطی مانند چانه و فک، زاویه تیغه ها تغییر می کند و با آناتومی آن نقاط خود را همگام می نماید تا تمامی زوایای صورت را پوشش داده و اصلاحی کامل و بدون نقص را انجام دهد.

ریش تراش سه تیغ فیلیپس سری 3000 اورجینال

باتری لیتیوم یونی

همان طور که گفته شد این ریش تراش سه تیغ فیلیپس، شارژی است و می توانید به صورت بیسیم از آن استفاده کنید. جنس باتری از نوع لیتیوم یونی است و با حداکثر توان قادر به کار کردن خواهد بود. مزیت باتری های لیتیوم یونی در حفظ شارژ در دوره های زمانی طولانی است و با گذشت زمان، سطح شارژ آنها پایین نخواهد آمد و قادر به تولید حداکثر انرژی هستند بنابراین شما با هر میزان شارژی که در باتری داشته باشید با یک ریتم ثابت شاهد کار کردن دستگاه خواهید بود.

ریش تراش سه تیغ فیلیپس سری 3000 لیتیومی

اصلاح بیسیم در 45 دقیقه

با اتصال ریش تراش به پریز برق، ظرف 8 ساعت باتری شارژ کامل خواهد شد و می توانید تا 45 دقیقه به صورت بی سیم از آن استفاده کنید که برابر است با 15 بار اصلاح و اگر هر سه روز یکبار صورت را با آن اصلاح کنید، می شود یک ماه ونیم بنابراین لازم نیست در مسافرت های چند روزه شارژر را با خود حمل کنید و فقط ریش تراش را همراه با وسایل ضروری تر دیگر ببرید. جای کمی را در چمدان شما اشغال خواهد کرد و هر روز می توانید با آن صورت خود را اصلاح کنید تا همواره ظاهری آراسته داشته باشید.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 شارژی و بی سیم

سری قابل شستشو

سری یا تیغه ها با فشار یک انگشت دست باز خواهد شد و می توانید پس از هر اصلاح آن را زیر شیر آب قرار داده تا تمیز و پاکیزه شوند. مراقب باشید که در محیط های مرطوب تا حد امکان از این ریش تراش سه تیغ فیلیپس استفاده نکنید و برای طول عمر بیشتر آن سعی کنید به صورت اتصال مستقیم برق از آن استفاده نکنید.

ریش تراش فیلیپس سری 3000 قابل شستشو

کار به صورت شارژی و اتصال مستقیم برق

در هر دو حالت شارژی و اتصال مستقیم به پریز برق می توانید صورت خود را با این ماشین ریش تراش سه تیغ فیلیپس اصلاح کنید اما همان طور که در بالا گفته شده نباید در محیط های بسیار مرطوب با اتصال مستقیم از آن استفاده کنید تا باعث اتفاقات غیر قابل پیشبینی نشود ولی در شرایط خاص مخصوصا زمانی که عجله دارید و باتری خالی است می توانید مستقیما ریش تراش را به پریز وصل کرده تا صورت خود را با آن اصلاح نمایید.

ماشین ریش تراش سه تیغ فیلیپس سری 3000

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
فیلیپس Philips
طراحی
هلند
مونتاژ و ساخت
هلند
توان
زمان شارژ شدن کامل
8 ساعت
حداکثر کار کردن بی سیم
45 دقیقه
نوع عملکرد
تکنولوژی اصلاح
ComfortCut blade
کار به صورت بی سیم
کار به صورت برق مستقیم
دارد
طراحی
دسته
ضد لغزش
ارگونومیک
لوازم جانبی
تیغه خط زن
کلاه محافظ سری
کیف نگهداری

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است