۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5120 ساخت هلند

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5120 ساخت هلند

Philips Shaver S5120 series 5000

۲/۷۱۲/۴۰۶ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5120

قیمت، خرید و مشخصات

ریش تراش سه تیغ فیلیپس با سری جدا شونده و قابل شستشو، مجهز به خط زن برای کوتاه کردن موهای بلند آرایش سبیل و خط ریش، جنس باتری از نوع لیتیوم یونی است، شارژ شدن کامل ظرف 1 ساعت و کار به صورت بیسیم تا 40 دقیقه، در هر دو حالت شارژی و اتصال مستقیم کابل برق کار خواهد کرد. بدنه ارگونومیک برای اصلاح بهتر و صفحه نمایش دیجیتالی جهت مطلع شدن از سطح شارژ باتری، زمان تمیز کردن تیغه ها و اشکالات احتمالی دیگر. تیغه ها به نسبت فرم صورت تغییر زاویه داده و در پنج جهت متفاوت حرکت خواهند کرد.

 

تکنولوژی اصلاح Multi Precision

سری تیغه ها در دو حالت مختلف قادر هستند که مو را به دام انداخته سپس برش دهند. بخشی از سری با سوراخ ها کوچک مخصوص موهای کوتاه و زبر طراحی شده اند که با کشیدن ریش تراش روی صورت به داخل هدایت می شوند سپس از ته و در نزدیک ترین تماس با پوست اصلاح می گردند، بخش دیگری از سری نیز با شیار های متوالی پوشش داده شده که مخصوص موهای بلند در نظر گرفته شده اند و ابتدا ساقه مو را بلند کرده سپس به داخل ریش تراش هدایت شده تا از ریشه کامل زده شوند.

ماشین ریش تراش فیلیپس سه تیغ

سری متحرک در 5 جهت مختلف

سری سه تیغ و سه گوش قابلیت حرکت در 5 جهت مختلف را دارد و به نسبت زوایای صورت حرکت خواهند کرد و دیگر لازم نیست لپ را پر از باد کنید یا اینکه مجبور به کشیدن پوست صورت خود باشید. همیشه اصلاح کردن موی صورت در نواحی چانه و فک کار دشواری بوده اما این سری با رسیدن به نواحی ذکر شده، فرم خود را با این بخش ها هماهنگ می کند تا نزدیکترین تماس را با پوست برقرار و تمام موهای آن نواحی را اصلاح کند.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس سری 5000

سری خط زن

سری سه تیغ را در جهت عکس عقربه های ساعت بچرخانید تا از بدنه ریش تراش جدا شود سپس سری خط زن را روی آن قرار داده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا محکم سر جای خود قرار گیرد. از این سری برای کوتاه کردن موهای بلند یا اصلاح و آرایش سبیل استفاده کنید همچنین به عنوان خط ریش و تمیز کردن اطراف گوش از مو نیز کاربرد دارد.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000

نمایشگر دیجیتالی

بدنه فوق العاده زیبای ریش تراش آن را به یکی از محبوب ترین ماشین های اصلاح صورت تبدیل کرده و در میانه بدنه می توانید اطلاعت مربوط به ماشین ریش تراش را ببینید. اگر عمر تیغه ها به پایان برسد، شارژ باتری کم شود یا سری نیاز به تمیز کردن داشته باشد، از طریق این صفحه نمایش دیجیتالی و ظاهر شدن علایم مشخص به شما هشدار داده خواهد شد.

ماشین ریش تراش سه تیغ فیلیپس مجهز به نمایشگر دیجیتالی

باتری لیتیوم یونی

جنس باتری از لیتیوم ساخته شده و با شارژ کامل آن می توانید تا 40 دقیقه به صورت بی سیم از آن برای اصلاح صورت استفاده کنید. باتری های لیتیومی قابلیت بیشتری برای ذخیره انرژی دارند و با کاهش سطح شارژ دچار افت قدرت نخواهند شد و همانند زمانی که فول شارژ هستند، کار خواهند کرد همچنین اگر تا مدتها ماشین ریش تراش را روشن نکنید، میزان شارژ باتری کاهش نخواهد یافت.

ماشین ریش تراش شارژی فیلیپس

شارژ کامل باتری در یک ساعت

با زدن ماشین ریش تراش به پریز برق در عرض یک ساعت باتری کامل شارژ خواهد شد و می توانید تا 40 دقیقه به صورت بی سیم از آن استفاده کنید. در صورت اتمام شارژ باتری و نیاز به یک اصلاح سریع می توانید ریش تراش را به برق متصل کنید و صورت خود را با آن اصلاح نمایید. در هر دو حالت اتصال مستقیم به برق و شارژی کارایی داشته و محدودیتی در نوع انرژی ندارید.

ماشین ریش تراش فیلیپس شارژی

سری قابل شستشو

سری یا تیغه ماشین ریش تراش فیلیپس را پس از اتمام اصلاح از بدنه جدا کنید و زیر شیر آب آن را بشویید تا از مو یا هر نوع آلودگی دیگر تمیز گردد. در صورت کثیف بودن سری توسط نمایشگر دیجیتالی و نشان دادن یک آیکون شبیه شیر آب به شما اطلاع داده می شود که زمان تمیز کردن تیغه فرا رسیده است.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 s5120

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
فیلیپس Philips
طراحی
هلند
مونتاژ و ساخت
هلند
توان
زمان شارژ شدن کامل
60 دقیقه
حداکثر کار کردن بی سیم
40 دقیقه
کار به صورت بی سیم
کار به صورت برق مستقیم
دارد
ارگونومیک
لوازم جانبی
تیغه خط زن
کیف نگهداری

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است