۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5130/08 ساخت هلند

Philips Shaver series 5000 S5130/08

۲/۴۲۲/۳۸۲ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5130

قیمت، خرید و مشخصات

ریش تراش سه تیغ فیلیپس شارژی با باتری لیتیومی در عرض یک ساعت کامل شارژ شده و تا 40 دقیقه به صوری بیسیم کار خواهد کرد. بدنه ارگونومیک و صفحه نمایش دیجیتالی به شما امکان یک اصلاح راحت و سریع را می دهد همچنین در صورت بروز هر مشکلی مانند کاهش سطح شارژ باتری یا تمیز کردن تیغه ها و ... بر روی صفحه نمایش از طریق علایم گرافیکی به شما هشدار داده می شود. سری تیغه در 5 جهت مختلف حرکت می کند تا شما بتوانید تمامی زوایای صورت مخصوصا در ناحیه فک و چانه را بهتر اصلاح کنید.

 

تکنولوژی اصلاح Multi Precision

سری ریش تراش از دو نوع سوراخ تشکیل شده که یکی مخصوص موهای کوتاه و دیگری برای به دام انداختن موهای بلند در نظر گرفته شده. وقتی مو به داخل سری نفوذ می کند، قبل از زدن توسط تیغه، ابتدا مو را به سمت بالا هدایت می کند تا در نزدیکترین سطح تماس با پوست اصلاح صورت بگیرد و به قولی ریش را سه تیغه کند.

تکنولوژِ multi precison ماشین ریش تراش سه تیغ

سری منعطف با چرخش در 5 جهت

این ماشین ریش تراش فیلیپس بر اساس آناتومی صورت طراحی شده است تا بیشترین سطح تماس با پوست را داشته و تمامی زوایای صورت را پوشش دهد مخصوصا در ناحیه فک، چانه و بالای لب. تراشیدن موی صورت بر روی استخوان فک، سخت ترین بخش اصلاح است زیرا زاویه دار است اما به محض رسیدن سری به این بخش، تیغه ها تغییر جهت و زاویه می دهند تا با فرم آن هماهنگ گردند در نتیجه بدون آنکه لازم باشید پوست را بکشید یا گردن خود را کج نمایید، اصلاح به صورت کامل انجام می گیرد.

سری سه تسغ با قابلیت چرخش در پنج جهت

سری قابل شستشو

بعد از اتمام اصلاح صورت، با لمس یک دکمه فشاری، سری باز شده و می توانید آن را از بدنه جدا کرده یا به همان شکل زیر شیر آب قرار دهید و آن را از مو یا هر نوع کثیفی دیگر تمیز کنید. در صورت کثیف بودن تیغه ها، بر روی نمایشگر دیجیتالی یک علامت شیر آب نمایش داده می شود و به شما اعلان خواهد کرد که سری را تمیز کنید ولی شما منتظر این پیغام نمانید و پس از هر اصلاح، ریش تراش را تمیز کنید.

سری قابل شستشو

صفحه نمایش دیجیتالی

این مدل از ریش تراش های فیلیپس از زیباترین در نوع خود محسوب شده و در میانه بدنه، یک نمایشگر تعبیه شده که در نگاه اول ممکن است متوجه آن نشوید اما توسط علایم و نشانه های گرافیکی، وضعیت ریش تراش را به شما اعلان می کند مثلا اگر دستگاه را به برق متصل کرده باشید، شارژ شدن صحیح و سطح شارژ را به شما نشان می دهد همچنین اگر تیغه ها کثیف یا کند شده باشند، بر روی صفحه نمایش هشدار داده خواهد شد.

صفحه نمایش دیجیتالی

باتری لیتیوم یونی

این ماشین ریش تراش فیلیپس، شارژی بوده و به یک باتری لیتیوم یونی مجهز است. باتری های لیتیوم یونی ظرفیت ذخیره سازی بیشتری دارند و سطح شارژ آنها در طول زمان کاهش نخواهد یافت. با اتصال ریش تراش به پریز برق، بر روی صفحه نمایش دیجیتالی یک علامت به شما شارژ شدن باتری را اعلام می کند و ظرف یک ساعت به صورت کامل شارژ خواهد شد.

شارژ شدن کامل در عرض یک ساعت

کار به صورت بیسیم تا 40 دقیقه

با هر بار شارژ شدن کامل باتری، می توانید تا 40 دقیقه به صورت بی سیم یا شارژی از این ماشین ریش تراش فیلیپس استفاده کنید. اگر هر پروسه اصلاح صورت، 3 دقیقه طول بکشید شما به طور متوسط تا 15 بار می توانید بدون شارژ مجدد صورت خود را با آن اصلاج کنید. در مسافرت های چند روزه آن را با خود برده تا در طول سفر همیشه ظاهری آراسته داشته باشید و با توجه به ظرفیت باتری، لازم نیست شارژر را با خود حمل کنید.

ریش تراش شارژی با باتری لیتیوم یونی

سری خط زن

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل S5130 از دو نوع سری تشکیل شده  که اولی سه تیغ بوده و برای اصلاح صورت کاربرد دارد همچنین یک سری تحت عنوان خط زن نیز وجود دارد که از آن برای خط ریش، کوتاه کردن موهای بلند در اطراف گوش، آرایش سبیل و موارد مشابه کاربرد دارد. سری سه تیغ و خط زن را اگر به سمت بیرون بکشید، از بدنه ریش تراش جدا می شوند و با فشار آنها به سمت داخل روی بدنه سوار می شوند. نصب و تمیز کردن آنها فوق العاده ساده است و کمترین بخش از کمد وسایل آرایش شما را اشغال خواهند کرد.

سری خط زن ماشین ریش تراش شارژی فیلیپس سری 5000

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
فیلیپس Philips
طراحی
هلند
مونتاژ و ساخت
هلند
توان
زمان شارژ شدن کامل
60 دقیقه
حداکثر کار کردن بی سیم
40 دقیقه
کار به صورت بی سیم
کار به صورت برق مستقیم
دارد
ارگونومیک
لوازم جانبی
تیغه خط زن
کلاه محافظ سری
کیف نگهداری

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است