۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل SW5700/07 ساخت هلند

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل SW5700/07 ساخت هلند

Philips Wet and Dry electric shaver star wars edition SW5700/07

۲/۵۳۵/۹۳۲ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

یکی از زیباترین و بهترین مدل های ماشین ریش تراش فیلیپس مدل SW5700/07

قیمت، خرید و مشخصات

3 تیغه 27 تایی با قدرت اصلاح 56000 تار مو در دقیقه با توانایی حرکت مستقل هر کدام از تیغه ها در 5 جهت متقاوت و تیغه خط ریش زن. بدنه ضد آب با قابلیت اصلاح خشک و تر مجهز به باتری لیتیوم یونی و استفاده به صورت بی سیم. طراحی ارگونومیک و صفحه نمایش دیجیتالی رنگی در دسته برای نمایش دادن سطح شارژ باتری و اعلان های دیگر.

 

سه تیغه گرد برای لغزیدن روی پوست

سه تیغه گرد توسط کاور بسیار نازک و دندانه دار پوشانده شده اند تا بسیار سریع روی پوست بلغزند و مو را در داخل به دام بیندازند. این تیغه ها بیشترین سطح تماس با پوست را برقرار می کنند بدون آنکه آن را بجوند یا باعث ایجاد حساسیت و زخم شوند. 10 برابر بهتر از تیغه های معمول مانند ژیلت از پوست محافظت می کنند و از بریدگی، پوست انداختن و ایجاد هرگونه قرمزی روی پوست جلوگیری می کنند.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000

سه تیغه 27 تایی خود تیز شونده

یک مجموعه 27 تایی از تیغه های برنده و خود تیز شونده دوار در هر کدام از تیغه های سه گانه جای گرفته اند که در دقیقه 56000 تار مو را در تمامی زوایا از سطح پوست صورت و گردن به صورت کامل سه تیغه خواهند کرد. هیچ مویی را بر روی پوست باقی نمی گذارند و در ظرف 5 دقیقه صورت را اصلاح خواهد کرد.

یکی از بهترین مدلهای ماشین ریش تراش فیلیپس

سری انعطاف پذیر در 5 جهت مختلف حرکت می کند

برای پوشش کامل صورت با تمام زوایا در ناحیه فک، چانه و گردن سری، منعطف طراحی شده تا بتواند در پنج جهت مختلف قدرت چرخش و مانور داشته باشد. هر کدام از تیغه ها مستقلا در دو جهت و کل سری در سه جهت عکس تیغه، تغییر زاویه می دهند تا هیچ مویی باقی نماند. دیگر لازم نیست پوست را با دست بکشید یا لپ را پر از باد کنید زیرا سری به نحوه طراحی شده که بتواند بیشترین سطح تماس را با پوست برقرار کرده و به نسبت فرم صورت تغییر زاویه بدهد.

یکی از زیباترین مدلهای ریش تراش فیلیپس سری 5000

اصلاح خشک و تر

بدنه ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب است و در هر دو حالت خشک و تر می توانید صورت را با آن اصلاح کنید. پوست صورت را با آب ولرم خیس نموده سپس خمیر ریش را روی آن بمالید و اصلاح را شروع کنید. به هر نحوی که راحت هستید می توانید شیوه اصلاح را انتخاب کنید. این مدل ریش تراش فیلیپس حتی در زیر دوش قابل استفاده کردن است.

ماشین ریش تراش فیلیپس ضد آب سری 5000

50 دقیقه کار کردن به صورت بی سیم

با هر بار شارژ کردن کامل ماشین ریش تراش فیلیپس می توانید تا 50 دقیقه به صورت بی سیم و سیار از آن استفاده کنید. بی سیم بودن ریش تراش به شما قدرت مانور بیشتری خواهد داد و دیگر محدودیت مکانی و حرکتی نخواهید داشت. با هر بار شارژ کامل، حدودا تا 17 بار می توانید صورت را اصلاح کنید بدون آنکه نیازی به شارژ کردن داشته باشید.

باتری لیتیوم یونی ماشین ریش تراش فیلیپس در بانه استوک

شارژ کامل باتری در عرض 1 ساعت

جنس باتری لیتیوم یونی است و در عرض یک ساعت آن را کامل می توانید شارژ کنید. با یک شارژ کامل تا 50 دقیقه به صورت بی سیم کار خواهد کرد و باتری هر میزان شارژ که داشته باشد، قدرت و سرعت چرخش تیغه یکسان خواهد بود بدون آنکه دچار افت سرعت یا کیفیت شود. تنها در حالت بی سیم کار خواهد کرد و در صورت اتصال به برق مستقیم، موتور کار نخواهد کرد و حتما باید از پریز جدا شود تا بتوانید از آن استفاده کنید.

ریش تراش چند کاره فیلیپس سری 5000 مدل 5700

تیغه خط ریش

دو عد سری به همراه ماشین ریش تراش قرار داده شده که یکی برای اصلاح صورت و دیگری جهت کوتاه کردن موهای بلند اطراف گوش و خط ریش در نظر گرفته شده است. سری ها را می توانید از بدنه جدا کنید، تنها کافی است آنها را به سمت بیرون بکشید تا جدا شوند. قفل ایمنی، آنها را محکم به بدنه متصل می کند تا در حین کار آسیب نبینند. از سری خط ریش برای کوتاه کردن یا آرایش موهای سبیل نیز می توانید استفاده کنید.

آنکارد ریش و خط زن ریش تراش فیلیپس سری 5000

قابلیت شستشوی سری در زیر شیر آب

تیغه ها ضد زنگ هستند و در برابر اکسیداسیون بسیار مقاوم. هر بار پس از استفاده می توانید سری را در زیر شیر آب تمیز کنید.

ریش تراش ضد آب فیلیپس سری 5000 بانه استوک

شارژ سریع 5 دقیقه ای

اگر کار فوری دارید و باتری خالی است، ماشین ریش تراش فیلیپس را به برق متصل کنید تا در ظرف 5 دقیقه انرژی لازم جهت یک بار اصلاح صورت را به شما بدهد. این قابلیت برای مواقع خیلی ضروری در نظر گرفته شده است زیرا این دستگاه تنها به صورت شارژی و بدون اتصال مستقیم برق کار می کند.

EAN: 8710103838739

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
فیلیپس
مدل
SW5700/07
طراحی و ساخت
هلند
ویژگی های فنی
دسته ضد لغزش
سر قابل شستشو
خط ریش زن
مدت زمان شارژ کامل
60 دقیقه
مدت استفاده پس از شارژ کامل
50 دقیقه
طراحی آرگونومیک
استفاده با برق مستقیم
امکان شارژ شدن سریع
پایه شارژ
نوع باتری
لیتیوم یونی
ضد آب
نمایشگر دیجیتالی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است