۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

اتو بخار دستی فیلیپس 2000W مدل GC1433/40

Philips Steam Iron GC1433/40

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو بخار دستی فیلیپس مدل GC1433/40

قیمت، خرید و مشخصات

توان مصرفی 2000 وات، بخار دائمی 25 گرم و به صورت لحظه ای 90 گرم در دقیقه، کفه نچسب، سیستم ضد رسوب، ظرفیت مخزن آب 220 میلی لیتر، مجهز به اسپری آب پاش، تنظیم درجه حرارت و مناسب برای انواع الیاف مصنوعی و طبیعی مانند ابریشم، پلی استر، پشم، کتان و ...نوک سه گوش جهت اتو کردن دقیق تر بین دکمه ها.

 

توان مصرفی 2000 وات

حداکثر قدرت اتو بخار دستی فیلیپس 2000 وات است و می تواند زیر 30 ثانیه آماده کار کردن شود. در کمترین زمان ممکن آب را گرم کرده و با حجم زیادی بخار را به بیرون پرتاب خواهد کرد.

اتو بخار دستی فیلیپس 2000 وات

بخار دائمی 25 گرم در دقیقه

به صورت دائمی بخار آب را با قدرت 25 گرم در دقیقه به بیرون هدایت کرده و هر نوع چین و چروکی را از سطح پارچه حذف خواهد کرد. با یک بار کشیدن اتو بر روی لباس، آن را به صورت یک دست صاف می کند.

ات بخار دستی فیلیپس با قدرت بخار دائمی 25 گرم در دقیقه

قدرت بخار لحظه ای 90 گرم در دقیقه

برای صاف کردن بخش های خاصی از لباس مانند یقه، سر آستین و جاهای مشابه که دیر اتو تر هستند و نیازی به قدرت بیشتری از بخار دارند، کافی است دکمه بخار پر حجم را فشار دهید تا با قدرت بیشتری بخار به بیرون هدایت شود.

اتو فیلیپس gc1433 بانه

اسپری آب پاش

جهت بالا بردن رطوبت سطح پارچه می توانید دکمه اسپری را فشار دهید تا آب روی آن پاشیده شود. این کار به شما کمک خواهد کرد که اتو کردن الیاف خاص یا دیر اتو بهتر انجام گیرد.

اتو فیلیپس gc1433 با اسپری آب پاش

کفه نچسب و لغزنده

سطح کفه با یک لایه نچسب پوشیده شده و به الیاف پارچه آسیب نخواهد زد. بر خلاف کفه های استیل باعث برق انداختن یا سوزاندن لباس نخواهد شد و با کمترین فشار دست بر روی آنها سُر می خورد. گرما را به صورت یکسان پخش کرده و هیچ جایی از پارچه را بدون اتو باقی نخواهد گذاشت.

اتو فیلیپس 1433 مجهز به کفه نچسب

ظرفیت مخزن 220 میلی لیتر

حداکثر ظرفیت مخزن آب این مدل اتو بخار دستی فیلیپس 220 میلی لیتر است و از پلاستیک شفاف ساخته شده تا همواره بتوانید میزان آب باقی مانده در آن را مشاهده و بررسی کنید.

اتو بخار دستی فیلیپس 1433 با مخزن آب 220 میلی لیتری

نوک سه گوش جهت اتو کردن دقیق تر

برای اتو کردن دقیق تر زوایا و بین دکمه ها، نوک کفه را به شکل سه گوش و نوک تیز طراحی کرده اند تا بهتر بتواند در بین دکمه ها جای گرفته و هیچ بخشی از لباس را بدون اتو باقی نگذارد.

اتو بخار دستی فیلیپس 1433

سیستم ضد رسوب

بدون نگرانی آب را از هر منبعی که در دسترس دارید، به داخل مخزن اتو بریزید، زیرا این مدل اتو بخار دستی فیلیپس به سیستم ضد رسوب یا آنتی کالک مجهز شده و تمام رسوبات آهکی محلول در مخزن آب را با قدرت بسیار زیادی به بیرون از اتو خارج می کند. سیستم ضد رسوب از شکل گرفتن لایه آهکی بر روی دیواره مخزن یا گرفتگی منافذ خروجی بخار در کفه اتو جلوگیری خواهد کرد و با قدر بیشتری بخار را به بیرون هدایت می کند.

اتو بخار دستی فیلیپس مجهز به سیستم ضد رسوب

کنترل کننده تنظیم درجه حرارت

با توجه به استاندارد Woolmark و برچسبی که بر اساس همین استاندارد بر روی بیشتر پوشاک های موجود در بازار نصب شده است، شما باید دمای اتو را با توجه به آن تنظیم کنید. با استفاده از دکمه تنظیم درجه حرارت که در زیر دسته قرار گرفته، می توانید بهترین حالت دمایی را انتخاب کنید بدون آنکه به لباس های ارزشمند و مورد علاقه شما آسیب برسد.

اتو بخار دستی فیلیپس مجهز به کنترلر تنظیم دما

SN: 8710103751229

EAN: 889143340011

ویژگی های محصول

برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2000 وات
طراحی و موتور
هلند
مونتاژ
چین
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
قرمز
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار پیوسته
25 گرم بر دقیقه
Anti Calc
Balanced TEMP
Self Clean

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است