۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

اتو بخار دستی فیلیپس 2400W مدل GC4517/20 ساخت اندونزِی

Philips Steam Iron GC4517

۱/۴۸۷/۲۱۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

اتو فیلیپس مدل GC4517

قیمت، خرید و مشخصات

اتو بخار فیلیپس 4517 محصولی اصل و اورجینال با طراحی هلند، بسیار شیک و توان 2400 وات، بخار دائمی 45 گرم و لحظه ای تا 190 گرم در دقیقه سریعا آماده اتو کشی می شود. مجهز به سیستم ضد رسوب و خاموش شدن خودکار، کفه سرامیکی ستیم گلاید نچسب و ضد خش، فوق العاده سبک و لغزنده، ظرفیت مخزن آب 300 میلی لیتر، اسپری آبپاش، ضد چکه، تنظیم درجه حرارت جهت اتو کردن انواع الیاف پارچه مصنوعی و طبیعی شامل کتان ابریشم پشم پلی استر و ... 

 

توان مصرفی 2400 وات

کل توان مصرفی این اتو بخار فیلیپس معادل 2400 وات است و زیر 30 ثانیه آماده کار کردن خواهد شد. برای کارهای خانگی فوق العاده است و قیمت آن به نسبت کارایی برای بودجه متوسط مناسب است. این اتو جهت کار خانگی طراحی شده و در رده اتوهای حرفه ای دسته بندی می شود.

قیمت اتو فیلیپس 4517 در بانه

قدرت بخار دائمی 45 گرم

اتو فیلیپس 4517 را در یکی از سه حالت بدون بخار، اکو و بخار دائمی می توانید تنظیم کنید. اگر در حالت بخار دائمی باشد، به صورت پیوسته بخار را با قدرت 45 گرم بر دقیقه خارج خواهد کرد و همیشه سطح کفه اتو را مرطوب نگه خواهد داشت.

قیمت اتو بخار  دستی فیلیپس 4517 در بانه

کفه سرامیکی ستیم گلاید پلاس

کفه بسیار سبک و با تکنولوژی انحصاری فیلیپس با نام تجاری ستیم گلاید ساخته شده است. این نوع از کفه ها سریعا گرم شده و حرارت آنها بسیار به آهستگی کاهش می یابد در نتیجه تا چند دقیقه پس از خاموش شدن نیز می توانید بخش های جامانده پارچه را با آن صاف کنید. از مزایای دیگر این نوع از کفه های اتو، لغزندگی بی نهایت بالای آنها است و با فشار یک انگشت دست روی پارچه سُر خواهد خورد و میزان اصطکاک آنها فوق العاده پایین است. سطح ضد خش کفه در مقابل هر نوع زبری یا برجستگی مقاوم است و با کشیده شدن روی زیپ یا دکمه البسه، خراش بر نخواهد داشت.

قیمت اتو فیلیپس 4517 در بانه

سیستم ضد رسوب دائمی

توصیه می شود که برای اتو از آب تصفیه شده استفاده کنید تا املاح معدنی شامل آهک و کلسیم در مجاری بخار رسوب نکنند زیرا این مواد به مرور زمان آنها را مسدود و قدرت بخار را کاهش خواهند داد و باعث خوردگی کفه یا مخزن آب خواهند شد اما شما نگران نباشید زیرا این اتو بخار دستی فیلیپس مجهز به سیستم ضد رسوب دائمی است و در حین کار کردن، رسوبات معلق در آب را جذب و با فشار بالا آنها را به بیرون از اتو هدایت می کند.

قیمت اتو بخار فیلیپس در بانه

کنترلر تنظیم بخار

اگر توجه کرده باشید در پشت تمام البسه شامل تی شرت، پیراهن و شلوار اتیکتی وجود دارد که روی آن دمای مناسب برای شستشو یا اتو کشی نوشته شده است و به wool mark معروف است، مثلا شما نباید پارچه های کتانی را با آب گرم تر از 40 درجه بشویید و مناسب ترین درجه جهت اتو کشی 3 دایره سیاه رنگ است پس باید دمای اتو را روی 3 دایره سیاه رنگ قرار دهید تا باعث آب رفتن یا برق انداختن پارچه نشود. در این اتو فیلیپس 4517 نیز کنترلری برای تنظیم دقیق دما در نظر گرفته شده و می توانید آن را به نسبت پارچه ای که اتو می کشید تنظیم نمایید. هر نوع الیاف طبیعی و مصنوعی را می توان با این مدل اتو کشی کرد از جمله پارچه های بسیار ظریف و گران قیمنت مانند ابریشم.

اتو فیلیپس مدل 4517 خرید در بانه

نوک تیز و سه گوش سینی

کفه یا سینی را در نوک اتو به شکل مثلثی و نوک تیز ساخته اند تا یبتوانید بین دکمه ها را دقیق تر اتو نمایید و هیچ بخشی از لباس را بدون اتو باقی نگذارید. این نوع از طراحی هوشمندانه به شما کمک خواهد کرد که بسیار ظریف و دقیق تمام بخشهای دست گیر را صاف کنید بدو آنکه کفه تماسی با زیپ یا دکمه های فلزی و پلاستیکی داشته باشد.

اتو سرامیکی فیلیپس 4517 در بانه

سبک و لغزنده

اندازه کلی اتو بخار فیلیپس با وزن آن نسب عکس دارد یعنی با توجه به کیفیت مرغوب مواد در بدنه و کفه اما بی نهایت سبک است و این یکی از نکاتی است که باید در خرید اتو بخار دستی به آن توجه کنید. اتو های فلزی قدیمی که با زغال کار می کردند بسیار سنگین بودند و خیلی سریع شما را خسته می کردند اما در اتوهای جدید سعی شده آهن را با مواد جدیدتر جایگزین کنند تا وزن را کاهش داده و همزمان کیفیت کار را نیز افزایش دهند. اتو های آهنی به نسب سرامیک بسیار دیرتر گرم شده و سریعتر نیز گرمای خود را از دست می دادند و از این بدتر آن بود که شما کنترلی بر دمای آنها نداشتید و در بسیاری از مواقع باعث سوزاندن پارچه می شدند علاوه بر این طول عمر کوتاهی نیز داشتند زیرا در برابر اکسیداسیون یا همان زنگ زدگی کمترین مقاومت را داشتند. اتو های جدید، ضد زنگ، لغزنده تر، نچسب و با افت دمایی کمتر به شما کمک می کنند که تنها با فشار یک انگشت دست بتوانید اتو را بر سطح پارچه حرکت دهید و سریعا کار را با نهایت کیفیت تمام کنید.

قیمت خرید اتو فیلیپس 4517 در بانه

 قدرت بخار لحظه ای 190 گرم

در بخش های دیر اتو مانند سر آستین، یقه یا پارچه های زخیم و پشمی می توانید با فشار دادن دکمه زیر دسته، بخار را با نهایت قدرت یعنی 190 گرم در دقیقه به بیرون هدایت کنید تا هر نوع چین و چروک را از سطح پارچه از بین ببرید. درست کردن خط اتو توسط دکمه توربو بسیار سریع و راحت انجام می شود و کیفیت کار را فزایش خواهد داد.

اتو بخار دستی فیلیپس 4517

سیستم خاموش شدن خودکار

اگر اتو روشن باشد و برای چند ثانیه در حالت سکون و بدون حرکت باقی بماند، به صورت خودکار خاموش شده تا باعث آتش سوزی، سوختگی یا آسیب به خود دستگاه اتو بخار دستی فیلیپس نشود. در هر دو حالت عمودی و افقی یعنی قرار داشتن روی پاشنه یا کفه و بدون حرکت خاموش می شود اما به محض تکان دادن، مجددا شروع به کار خواهد کرد.

اتو فیلیپس 4517 مجهز به سیستم خاموش شدن خودکار

نگاه اجمالی به اتو بخار فیلیپس مدل 4517

این مدل اتو نیز همانند سایر اتو های برند معروف فیلیپس دارای بخاری بسیار موثر بر چین و چروک سطوح پارچه ها بوده و قدرت بخار لحظه ای آنها معادل 190 گرم بر دقیقه و بخار پیوسته ی آن 45 گرم است ، قدرت اتو 2400 وات بوده و سریع اتو را داغ خواهد کرد و تنظیمات درجه حرارت آن دستی است .

دارای سیستم ضد چکه بوده و سطح لباس را خراب نخواهد کرد و به سیستم دو حالت رسوب زدایی نیز مجهز است که یکی در هنگام کار رسوبات را جمع می کند و دیگری نیز توسط کلید کالک کلین یا خود تمیزی کن می توان اتو را رسوب زدایی کرده و سوراخ های کف اتو را همانند روز اول تمیز نگهداشت.

دارای اسپری آب پاش است و مخزن آب اتو نیز 300 میلی لیتر را در خود جا می دهد تا بتوان مدت زمان زیادی با اتو کار کرد .

جنس کف اتو سرامیکی است و لغزنده و نچسب که کار اتو کشی را بسیار راحت کرده و خود اتو نیز سبک وزن طراحی شده تا کار اتو کشی را بدون خستگی و لذت بخش به انجام برسانید . 

یک ویژگی جالب اتو این است که چنانچه اتو به برق متصل باشد و بلا تکلیف رها شود پس از گذشت چند دقیقه ای کاملا هوشمندانه خاموش خواهد شد و نگرانی ایجاد نخواهد کرد و در مصرف انژی نیز صرفه جویی خواهد شد.

با این مدل اتو هم در حالت عمودی و هم افقی می توان کار اتو کشی انجام داد همچنین طول سیم اتو نیز مناسب بوده و میدان کار زیادی را در اختیار شما خواهد گذاشت.

ویژگی های محصول

برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2400 وات
وزن
1.52 کیلو گرم
طراحی و موتور
هلند
مونتاژ
اندونزی
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
یاسی
جنس کف
سرامیگ
گنجایش مخزن آب
300 میلی لیتر
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
190 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
45 گرم بر دقیقه
فناوری های مورد استفاده
کف ضد خش
Auto Off
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
Self Clean
ECO
سایر مشخصات
سیم گردان
طول کابل
2متر
زمان آماده سازی
30 ثانیه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است