اتو بخار دستی کف سرامیکی فیلیپس مدل philips GC4517

Philips Steam Iron GC4517
استوک A اتو بخار دستی کف سرامیکی فیلیپس مدل  philips GC4517
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
استوک A
وضعیت:
تماس بگیرید
تماس بگیرید

اتو بخار دستی کف سرامیکی فیلیپس مدل  philips GC4517

PHILIPS Azur performer plus steam iron GC4517 

معرفی :

این مدل اتو نیز همانند سایر اتو های برند معروف فیلیپس دارای بخاری بسیار موثر بر چین و چروک سطوح پارچه ها بوده و قدرت بخار لحظه ای آن معادل 190 گرم بر دقیقه و بخار پیوسته ی آن 45 گرم است ، قدرت اتو 2400 وات بوده و سریع اتو را داغ خواهد کرد و تنظیمات درجه حرارت آن دستی است .

دارای سیستم ضد چکه بوده و سطح لباس را خراب نخواهد کرد و به سیستم دو حالت رسوب زدایی نیز مجهز است که یکی در هنگام کار رسوبات را جمع می کند و دیگری نیز توسط کلید کالک کلن یا خود تمیزی می توان اتو را رسوب زدایی کرده و سوراخ های کف اتو را همانند روز اول تمیز نگه داشت .

دارای اسپری آب پاش است و مخزن آب اتو نیز 300 میلی لیتر را در خود جا می دهد تا بتوان مدت زمان زیادی با اتو کار کرد .

جنس کف اتو سرامیکی است و لغزنده و نچسب که کار اتو کشی را بسیار راحت کرده و خود اتو نیز سبک وزن طراحی شده تا کار اتو کشی را بدون خستگی و لذت بخش به انجام برسانید . 

یک ویژگی جالب اتو این است که چنانچه اتو به برق متصل باشد و بلا تکلیف رها شود پس از گذشت چند دقیقه ای کاملا هوشمندانه خاموش خواهد شد و نگرانی ایجاد نخواهد کرد و در مصرف انژی نیز صرفه جویی خواهد کرد .

با این مدل اتو هم در حالت عمودی و هم افقی می توان کار اتو کشی انجام داد و نیز طول سیم اتو نیز مناصب بوده و فضای کار زیادی را در اختیار خواهد گذاشت .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha