سرخ کن رژیمی فیلیپس 9220 (ساخت هلند)

Philips Viva collection Airfryer HD9220/26
کالای نو سرخ کن رژیمی فیلیپس 9220 (ساخت هلند)
قیمت:
۱/۶۹۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9220

مدل: HD9220/26

قیمت این سرخ کن بدون روغن فیلیپس به نسبت کارایی و کیفیت کاری که ارائه می دهد بسیار مناسب است. کاسه چدنی با ظرفیت 800 گرم و توان 1425 وات، طراحی فانتزی، رنگ مشکی و صفحه کنترل می توانید درجه حرارت را از 60 تا 200 درجه تنظیم کنید. 80 درصد روغن کمتر برای آماده کردن خلال سیب زمینی، سرخ کردن جوجه، کباب کردن گوشت و پخت شیرینی. چرخش هوای گرم به صورت دورانی در داخل کاسه و جدا کردن آن از بدنه برای قرار دادن در ماشین ظرفشویی.

 

تکنولوژی چرخش هوای گرم برای سرخ کردن و 80 درصد روغن کمتر

 نحوه کار این سرخ کن فیلیپس 9220 به این صورت است که یک المنت در بالای آن گرم شده و فن زیر درب، هوای داغ را در درون کاسه به جریان می اندازد. هوای داغ هر ماده غذایی شامل سیب زمینی، انواع گوشت و ... را به صورت بریانی یا سرخ شده تبدیل می کند. مصرف روغن تا 80 درصد کاهش یافته و برای افرادی که رژیم غذایی دارند یا مصرف غذاهای چرب برای آنها مضر است، بسیار مناسب خواهد بود. در صورت تمایل می توانید به شکل کنترل شده مقداری روغن نیز به غذاها اضافه کنید و میزان چربی را بسته به ذائقه خود تنظیم کنید.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9220    قیمت سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9220

تایمر 30 دقیقه ای با حالت خاموش شدن خودکار

مواد غذایی مانند خلال سیب زمینی را داخل کاسه سرخ کن ریخته سپس زمان پخت را تا 30 دقیقه تنظیم کنید. میزان درجه حرارت را نیز تا 200 درجه سلسیوس، بسته به نوع ماده غذایی که داخل سرخ کن ریخته اید انتخاب کنید. پس از سپری شدن زمان تنظیم شده، سرخ کن به صورت خودکار خاموش خواهد شد و از سوزاندن غذا جلوگیری خواهد کرد.

دفترچه راهنمایی سرخ کن فیلیپس 9220  سرخ کن یک قاشق روغن فیلیپس 9220

با سرخ کن فیلیپس غذاهای بریانی، کبابی و تنوری را آماده کنید

 هوای داغ به شما امکان این را خواهد داد که هر نوع غذایی را به شکل کبابی، بریانی، تنوری یا حتی کیک و شیرینی آماده کنید. گوشت سفید، قرمز یا ماهی را در داخل سرخ کن ریخته و به صورتی که دوست دارید برای خود یا مهمانان پخت کنید. غذاهای سالم و کم چربی، بدون از دست دادن مواد مغذی از ویژگی های این دستگاه و نوع پخت آن است.

طراحی آرگونومیک و فانتزی سرخ کن بدون روغن فیلیپس  طرز استفاده از سرخ کن بدون روغن فیلیپس 9220

دفترچه راهنمای آشپزی با دستور پخت 25 نوع غذا

اگر تا به حال فرصت کار کردن با این دستگاه را نداشته یا اینکه با آن آشنا نیستید، نگران نباشید! از طریق دفترچه راهنمای همراه با سرخ کن فیلیپس می توانید دستور تهیه 25 نوع غذا را با آن یاد گرفته و در منزل انواع غذاهای خانگی، سالم و کم چربی را برای خانواده های تا 5 نفر آماده کنید.

دفترچه راهنمای آشپزی با سرخ کن بدون روغن

مناسب برای شستشو در ماشین ظرف شویی

پس از استفاده از سرخ کن و اتمام آشپزی، کاسه را از بدنه جدا کرده و آن را در داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید. این محصول سازگار با ظرفشویی طراحی شده و بدون هیچ زحمت یا نگرانی می توانید آن را در داخل ظرفشویی قرار دهید تا تمیز و پاکیزه شود.

شستشوی کاسه در ماشین ظرفشویی  مناسب برای شستشو در ماشین ظرفشویی

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha