تلفن تک گوشی بی سیم منشی دار فیلیپس با قابلیت مانیتور بچه مدل D6051W (سفارش فرانسه)

Telephone Wireless single phone Philips mod D6051W FR monitor kid
تلفن تک گوشی بی سیم  منشی دار فیلیپس با قابلیت مانیتور بچه مدل D6051W (سفارش فرانسه)
قیمت:
۲۸۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۱/۲۳
تعداد بازدید:
۳۲۹ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

تلفن تک گوشی منشی دار فیلیپس (سفارش فرانسه)

مدل: D6051W/FR

 

این مدل از تلفن بی سیم فیلیپس، منشی دار است و تا 30 دقیقه مکالمات را ضبط می کند. تک گوشی است و دارای جلد بافتی روی بدنه است تا از دست نیفتد و ضد لغزش است. مانیتور کودک دارد یعنی می توانید DECT گوشی را در اتاق کودک بگذارید تا نیمه های شب اگر از خواب بیدار شد و گریه کرد شما متوجه شوید. کیفیت صدای گوشی HQ-SOUND است، یعنی با کیفیت طبیعی صدا را انتقال می دهد به نحوی که احساس می کنید طرف پشت خط مقابل شما ایستاده است. دارای حریم خصوصی قابل تنظیم است و می توانید شماره های را که تمایل به پاسخگویی آنها نیستید در لیست سیاه قرار دهید تا در صورتی که تماس گرفتند تلفن زنگ نزند. شماره های دریافتی و بدون پاسخ را نشان می دهد و شما را از آنها آگاه میکند. تا 100 مخاطب را با شماره تلفن و مشخصات می توانید ذخیره کنید. صفحه نمایش رنگی 1.7 اینچی از دیگر ویژگی های این گوشی است. داری ECO+ است و بر مبنای استاندارهای محیط زیستی طراحی شده است. میزان مصرف انرژی پایینی دارد و با هر بار شارژ می توانید تا 18 ساعت از آن استفاده نمایید.

 

لغو کامل اکو دونفره برای مکالمه ای طبیعی

در هنگام صحبت کردن به صورت همزممان، کیفیت صدا حفظ و از بازپخش آن جلوگیری می کند، در نتیجه شما مکالمه ای طبیعی را تجربه خواهید کرد و احساس مکالمه چهره به چره را تداعی خواهد کرد.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

مانیتور نوزاد برای مراقبت 24 ساعته

برای خانواده های جوان یا دارای کودکان زیر 2 سال که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند و لازم است نیمه های شب بیدار شده و به آنها رسیدگی شود این گوشی قابلیت بسیار مناسب دارد. شما می توانید کودک خود را در اتاق مخصوص به خود تنها بخوابانید و همراه با همسرتان در اتاق خواب خود با آرامش بخوابید. در صورتی که نیمه های شب کودک شما بیددار شود، DECT گوشی گریه را تشخیص می دهید و پیام هشدار را در اتاق خواب شما به صدا در می آورد و شما می توانید بلافاصله به آن رسیدگی کنید.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

حالت ECO پلاس

این گوشی تلفن بر اساس استانداردهای زیست محیطی طراحی شده است و تا 60 درصد تابش امواج و تا 95 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

تلفن ثابت همراه با بلندگو برای حالت دست آزاد

در مواقعی که شما لازم است همزمان با پااسخ گویی به تماس های ضروری کارهای منزل یا اداره را نیز انجام دهید این قابلیت بسیار سودمند است. کافی است دکمه بلندگو را روشن کنید و بدون نیاز به برداشتن گوشی و گرفتن جلوی گوش و دهان با طرف پشت خط مکالمه کنید. کیفیت پخش صدا و انتقال صدای شما از طریق میکروفون و بلندگو بسیار قوی است و صدا بسیار واضح منتقل می شود.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

تکنولوژی پیشرفته آکوستیک برای تولید صدا

کیفیت صدای در این گوشی HQ-SOUND است یعنی کیفیت صدای تولیدی در حدی است که احساس می کنید طرف پشت خط روبروی شما نشسته است.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

صفحه کلید با نور پشت زمینه

در محیط های تاریک و کم نور به آسانی قادر به دیدن کلیدهای روی گوشی خوهید بود و بدون نیاز به روشن کردن چراغ ها و بیدار کردن افراد خانواده می توانید تماس های خود یا پک کردن تماس های دریافتی را انجام دهید.

 

طراحی بافتی روی گوشی

میزان امنیت گوشی از لحاض ضد لغزش بودن به واسطه طرح بافتی روی بدنه گوشی بسیار بالا استت و در مواردی که دست شما خیس، چرب و یا  به هر ترتیبی لغزنده باشد، گوشی از دست شما نخواهد افتاد.

تلفن تک گوشی منشی دار فیلیپس d605

تنظیمات حریم خصوصی

در صورتی که نخواهید به شماره های خاص یا به خطوط تلفن با پیش شماره خاص پاسخ ندهید، این قابلیت برای شما در این مدل از تلفن فراهم شده و در صورتی که طرف مقابل بخواهد با شما تماس بگیرد، تلفن شما زنگ نخواهد زد و آرامش شما را برهم حفظ خواهد شد. می توانید تا 100 مخاطب با مشخصات کامل را روی گوشی ذخیره کنید و بدون حفظ کردن این شماره ها با سرعت و به آسانی تماسهای خود را انجام دهید.

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

کنتراست بالای صفحه نمایش 1.7 اینچی

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

حداکثر 18 ساعت کار کردن با گوشی بدون شارژ مجدد

d6051w_fr-_تلفن بی سیم فیلیپس تک گوشی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha