۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت و شب خواب فیلیپس مدل HF3470

رادیو ساعت و شب خواب فیلیپس مدل HF3470

Radio Clock Wake up Light Philips HF 3470

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت کوکی و شب خواب فیلیپس

مدل HF3470

بیدار شدن همراه با نوای رادیو یا صدای پرندگان را همزمان با نور چراغ تجربه کنید. تحقیقات نشان داده است که بیدار شدن با نور 80 درصد کار آمد تر و خوشایند تر است تا با صداهای یک دفعه ای و انفجاری. نور آن 30 دقیقه قبل از فعال شدن زنگ به آرامی همانند نور خورشید روشن شده و یک دقیقه و نیم قبل از به صدا در آمدن بیدار باش به آرامی شروع و شما را آهسته، آهسته بیدار خواهد کرد. در موج FM ایستگاه های محلی مورد علاقه را گوش دهید و در شب با استفاده از شب خواب رادیو ساعت می توانید مظالعه و یا همراه با شریک زندگیتان شب های خوش را به صبح برساند. می توانید آن را در اتاق خواب در کنار تخت خواب قرار دهید.

 

چراغ نرم افزاری شما را به تدریج بیدار خواهد کرد

نور چراغ را در 20 مرحله می توانید کم و زیاد کنید و بسته به نور مورد نیاز یا میزان روشنایی مورد دلخواه تنظیم کنید. 30 دقیقه قبل از فعال شدن بوق و فرا رسیدن کوک ساعت به آرامی روشن تا به زمان مقرر برسد و به نهایت نور خود خواهد رسید. این نوع از بیدار شدن با نور حس خوشایندی به شما خواهد داد و لذت بیداری طبیعی را به شما خواهید چشید.

رادیو ساعت شب خواب  دار فیلیپس

حداکثر شدت نور 250 LUX

واحد میزان روشنایی نور به نسبت متر مربع را با واحد SI یا LUX اندازه گیری می کنند و میزان نور استاندارد و لازم برای بیداری چیزی در حول و حوش 250 می باشد و این همان میزانی است که این مدل از رادیو ساعت شب خواب دارد و میزان آن را می توانید از یک بیستم مقدار ذکر شده تا خود 250 در 20 مرحله کم و زیاد کنید.

رادیو ساعت شب خوابدار فیلیپس

انتخاب دو صدای طبیعی و لذت بخش برای بیدار شدن

برای بیدار شدن می توانید یا با صدای ایستگاه رادیویی  یا صدای پرندگان و بوق بیدار شوید. 1 دقیقه و نیم طول می کشد تا صدا به حداکثر خود برسد و ابتدا کم، کم صدا افزایش می یابد. دیگر شما یک دفعه از خواب نمی پرید و با آرامش از خواب بیدار خواهید شد.

رادیو ساعت کوکی شب خواب دار فیلیپس

استفاده به عنوان چراغ مطالعه کنار تخت

با توجه به چراغ خواب این رادیو ساعت می توانید بر روی میز مطالعه یا کنار تخت خواب از آن استفاده نمایید و همراه با نور چراغ، مطالعه فرمایید. این کارایی به شما اجازه میدهد بدون بیدار کردن دیگران با نوری ملایم و قابل تنظیم بدون خسته شدن چشم مطالعه کنید.

رادیو ساعت چراغ مطالعه دار فیلیپس

لامپ هالوژنی قابل تعویض

برای طبیعی جلوه دادن نور همانند نور خورشید از لامپ هالوژنی استفاده شده و هنگام خرابی لامپ می توانید به آسانی آن را تعویض نمایید.

رادیو ساعت شب خوابدار با لامپ قابل تعویض فیلیپس

تحقیقات نشان داده که 80 درصد کارایی آن بیشتر است

بر اساس تحقیقات انجام شده، یسداری با نور بسیار سریع تر و خوشایند تر است به نسبت صداهای انفجاری و شما را دچار شک یا پریدن از خواب نمی کند و دچار سر درد یا عصبی شدن نخواهید شد.

رادیو ساعت شب خوابدار با 80 درصد کارایی بیشتر

این رادیو ساعت حالت چرت زدن بیشتر را هم دارد و با هر بار فشار داده آن کوک ساعت 9 دقیقه عقب می رود و شما می توانید کمی بیشتر چرت بزنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است