۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس مدل M110UJ

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس مدل M110UJ

Philips Scala design corded phone m110UJ

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس مدل M110UJ/05

قیمت، خرید و مشخصات

بسیار شکیل و زیبا، با طراحی مدرن و قابلیت نصب بر روی دیوار همانند آیفون یا قرار دادن روی میز. می توانید تا 25 مخاطب را همراه با مشخصات و شماره تلفن داخل گوشی ذخیره کنید و بسیار سریع نام ها را جستجو و شماره گیری کنید. Caller ID هویت تماس گیرنده را قبل از پاسخگویی برای شما مشخص می کند و می توانید لیست تماس های بدون پاسخ را در گوشی به همراه لیست تماس های پاسخ داده شده را تماشا کنید. برای اینکه سریعتر متوج تماس بدون پاسخ شوید، یک لامپ چشمک زنشما را به محض ورود به خانه متوجه خواهد کرد تا سریعا به آن رسیدگی کنید.

 

صفحه نمایش بزرگ و واضح

یکی از مواردی که زیبایی این مدل تلفن را دو چندان کرده است، صفحه نمایش بزرگ 7 سانتی متری آن است. از کنتراست بسیار بالایی برخوردا است و فونت نوشته ها به نحوی است که در عین زیبایی، خوانا نیز باشد و در زمینه سیاه همراه با نوشته های سفید بدون مرز و حاشیه صفحه نمایش اینگونه القا می کند که صفحه نمایش با بدنه یک تکه است.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips صفحه نمایش 7 سانتی متری

ذخیره 25 مخاطب روی گوشی

برای دسترسی سریع به مخاطبین و شماره گیری سریعتر، شما می توانید تا سقف 25 مخاطب را همراه با نام و مشخصات و البته شماره تلفن روی گوشی ذخیره کنید.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips ذخیره 25 مخاطب روی گوشی تلفن

صفحه نمایش هوشمند و بزرگ برای خواندن از هر زاویه ای

صفحه نمایش را بر اساس اینکه روی دویار نصب است یا روی میز قرار داده شده و همچنین نسبت به نور محیط یا دید بهتر شما قابل چرخش و تغییر زاویه است. کافی است که در همان زاویه ای که برای شما خوانا تر است صفحه نمایش را تغییر وضعیت دهید تا در عین زیبایی، دید بهتری را نیز به شما بدهد. زمینه و فونت سیاه و سفید یک هارمونی بسیار زیبا را به وجو آورده تا اشتیاق شما برای خواندن پیام ها یا علایم و جلب توجه بیننده به آن بیشتر شود.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips

لامپ LED هشدا دهنده برای تماس بدون پاسخ

شاید زمانی که در منزل یا دفتر کار حضور نداشته اید، کسی با شما تماس گرفته و لازم است سریعا به آن رسیدگی کنید، اما لازم است تا چیزی یا کسی به شما این موضوع را یاد آوری کند. این گوشی دارای یک لامپ هشدا دهنده LED است که در زمان پاسخ ندادن به یک تماس تلفنی، به صورت مداوم چشمک می زند تا توجه شما را به خود جلب کند و شما را از این تماس بی پاسخ آگاه کند.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips لامپ هشدار دهنده alarm

بدون تابش امواج

همان طور که ذکر شد، این گوشی سیم دار است و بدون هیچگونه تشعشع امواج می تواند تماس های تلفنی شما را اجرا کند و محیط خانه شما را از هرگونه امواج مغناطیسی دور نگهدارد.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips سیم دار

برقراری ارتباط امن حتی در زمان قطع برق

این گوشی با توجه به آنکه سیم دار است و برای شارژ شدن نیازی به برق ندارد و همان میزان ناچیز برق داخل شبکه تلفن هم توانایی تامین انرژی مورد نیاز گوشی را دارد، در نتیجه با قطع جریان برق کماکان شما قادر به برقراری ارتباط بوده و وابستگی به برق شهری برای ارتباط تلفنی نخواهید داشت.

تلفن دیواری و رومیزی فیلیپس m110uj philips

Caller ID

قبل از پاسخگویی به تماس تلفنی شاید لازم باشد که هویت تماس گیرنده معلوم شود سپس جواب تلفن را بدهید، یا در مواقعی که شخصی قصد اذیت و آزار شما را دارد، می خواهید شماره طرف را بدانید. این گوشی قابلیت Caller ID را برای چنین مواقعی به شما ارائه می دهد تا همیشه یک قدم جلوتر از زمان باشید و توانایی شناخت تمامی مخاطبین خود را قبل از پاسخگویی داشته باشید.

 

جواب دادن از طریق بلندگو

در مواردی که شما لازم است که همزمان با مدیریت تماس های تلفنی کارهای منزل یا دفتر کار را نیز انجام دهید، این قابلیت یعنی برقراری تماس و جواب دادن از طریق بلندگو بسیار کار آمد خواهد بود و با کیفیت بالای بلندگو و میکروفون امکان فوق را برای شما فراهم می کند، حتی گاهی لازم است چند نفری با یک مخاطب گفتگو کنید که در این گونه موارد نیز می تواند به کمک شما آید.

 

مطالب مرتبط

آشنایی با لوازم خانگی استوک (کلیک کنید)

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

معرفی کالا
نوع
ثابت و سیم دار
مدل
M110UJ/05
برند
PHILIPS
تعداد گوشی
1 یک گوشی
نصب
رو میزی و نصب دیوار
صفحه نمایش
اندازه صفحه نمایش
7.0 سانتی متر / 2.75 "
نوع نمایش
ماتریس نقطه 1 خط + 2 علامت
اسپیکر در گوشی
دارد
اسپیکر در پایه
دارد
تعداد زنگ
10 نوع پلی فونیک
دفترچه تلفن
25 نام و شماره
لیست شماره گیری مجدد
دارد
تاریخچه ثبت تماس
دارد

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است