۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو کتری برقی سنکور 2200 وات 2 لیتر مدل SWK 2080BK

کتری برقی سنکور 2200 وات 2 لیتر مدل SWK 2080BK

SENCOR Electric Glass kettle swk 2080BK

۷۹۴/۵۴۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

کتری برقی سنکور شیشه ای مدل SWK 2080BK

قیمت، خرید و مشخصات

کتری برقی چای ساز و دمنوش ساز سنکور با توان مصرفی 2200 وات، ظرفیت 2 لیتر و بدنه شیشه مجهز به توری تفاله گیر. سنسور داخلی دستگاه پس از جوش آمدن آب، کتری برقی را به صورت خودکار خاموش کرده و در صورت خالی بودن آن جهت جلوگیری از آسیب به دستگاه، جریان برق قطع و دستگاه را خاموش می کند. جنس بدنه از شیشه با نشانه گذای ظرفیت داخل کتری در دو طرف دسته و کف تمام استیل ساخته شده است.

 

توان مصرفی 2200 وات

کل توان مصرفی کتری برقی سنکور بین 1850 تا 2200 وات است و با این ظرفیت بسیار بالا قادر به جوشاندن سریع آب خواهد بود. در مهمانی ها می توانید با استفاده از این کتری برقی سریعا آب را جوش آورده و با نوشیدنی های گرم مانند نسکافه، چای و دمونوش از مهمانان خود پذیرایی کنید. به صورت مستمر تا 5 بار می توانید آب را با این وسیله پشت سر هم جوش بیاورید و در حجم بالا نوشیدنی گرم درست کنید.

کتری برقی و چای ساز سنکور 2200 وات

ظرفیت 2 لیتر

تا ظرفیت 2 لیتر می توانید آب را با این کتری برقی در هر بار بجوشانید. بدنه کتری برقی در دو طرف دسته نشانه گذاری شده تا همواره از میزان آب باقی مانده داخل کتری برقی مطلع شوید. توجه کنید که هیچگاه کتری را بدون آب روشن نکنید و در صورت ریختن آب نیز نباید حجم آن بیشتر از 2 لیتر باشد زیرا در هنگام جوشیدن، آب سر ریز کرده و ممکن است به دستگاه و کاربر آسیب برساند.

کتری برقی سنکور 2 لیتر

سنسور خاموش شدن خودکار

یک سنسور داخلی همیشه دمای داخل کتری را بررسی کرده و در صورت رسیدن آب به دمای جوش، دستگاه را خاموش می کند همچنین اگر آب داخل کتری برقی نباشد و شما دستگاه را به اشتباه روشن کنید، جهت جلوگیری از خسارت یا آسیب به دستگاه آن را خودکار خاموش می کند.

 

توری تفاله گیر

یک توری تفاله گیر در دهانه کتری برقی قرار داده شده و قبل از ریختن نوشیدنی، تفاله چای یا دیگر دمونش های داخل کتری به فنجان آنها را جدا کرده و یک نوشیدنی صاف و بدون تفاله را برای شما در فنجان آماده خواهد کرد.

کتری برقی سنکور مجهز به توری تفاله گیر

بدنه شیشه ای با نور LED

زیبایی منحصر به فرد این کتری برقی زینت بخش آشپزخانه شما خواهد بود زیرا بدنه از شیشه ساخته شده و کف آن از استیل ضد زنگ. هنگام روشن کردن کتری برقی، لامپ های LED دور کف آن روشن می شوند و با رسیدن آب به نقطه جوش و قطع جریان برق، این لامپ ها نیز خاموش خواهند شد تا شما از وضعیت دستگاه آگاه شوید.

ویژگی های محصول

مشخصات
توان
2200 وات
پایه ضد لغزش در پایه
سنسور خاموش شدن اتوماتیک
حجم مخزن
2 لیتر
توری فلزی
درب
تنظیم درجه حرارت
دکمه گرم نگهداشتن
جنس کتری
بدنه از شیشه و کف از استیل ساخته شده

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است