ساندویچ ساز و کباب پز سیلور کرست مدل SKG 1000 A1 (ساخت آلمان)

silver crest SKG 1000 A1 sandwich maker contact grill
ساندویچ ساز و کباب پز سیلور کرست مدل SKG 1000 A1 (ساخت آلمان)
قیمت:
۲۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
تعداد بازدید:
۷۱۸ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

ساندویچ ساز سیلور کرست (ساخت آلمان)

مدل: SKG 1000 A1

 

برای تهیه غذاهای کباب و رژیمی بدون روغن یا کم چرب وسیله ای عالی است. شما می توانید انواع گوشت سفید و قرمز را همراه با سبزیجات بصورت کبابی با استفاده از این ساندویچ ساز دو طرفه تهیه و میل نمایید.

ساندویچ ساز سیلور کرست

توان مصرفی این ساندویچ ساز 1000 وات است و به صورت ایمن تنها با استفاده از انرژی برق سطح سینی را داغ و بدون اینکه گوشت یا سبزیجات به بدنه یا سطح بچسبد مواد غذایی را برشته و کبابی می نماید.

شما می توانید انواع سوسیس و کالباس، گوشت ماهی و مرغ، گوشت گاو و ... را در آن قرار داده و همزمان از دو طرف یعنی بالا و پایین آنها را کبابی نمایید. کباب کردن به این شیوه سریع تر، سالمتر و طعم بهتری به نسبت کباب کردن با زغال را دارد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته کباب کردن با زغال سرطان زا است و مشکلات گوارشی را به همراه می آورد.

کباب کردن با زغال علاوه بر وقت گیر بودن، آب و چربی گوشت را می گیرد اما با استفاده از این ساندویچ ساز شما می توانید آب یا چربی را در هنگام کباب کردن در یک مخزن جمع و تا هر اندازه که لازم بدانید در پایان از آن دوباره استفاده نماید و یا اینکه آن را دور بریزید.

ساندویچ ساز سیلور کرست با توان 1000 وات

 

برای تهیه ساندویچ نیز شما می توانید در پایان ساندویچ را در دستگاه قرار دهید تا نان مقداری برشته و یا گرم شود سپس آن را میل نمایید. می توانید برای برشته کردن نان های لواش، سنگک یا دیگر انواع نان نیز در صبحانه از آن استفاده نمایید.

ساندویچ ساز سیلور کرست

 

غذاهای خانگی ماننند کوکوی سیب زمینی یا خلال سیب زمینی و ... را در آن آماده نمایید. کاربردهای ساندویچ ساز بسیار گسترده است و برای کسانی که رژیم غذایی یا مشکل اضافه وزن دارند بسیار کار آمد می باشد.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
توان و مصرف انرژی
1000 وات
برق
220 ولت
گریل
صفحات قابل شست و شو
چفت ایمنی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha