فروشگاه بانه استوک

ریش تراش شارژی با تیغه های سه گانه سیلورکرست مدل SFR 24 A1

SilverCrest Shaver SFR 24 A1 triple cutting system
ریش تراش شارژی با تیغه های سه گانه سیلورکرست مدل SFR 24 A1
قیمت:
۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۲/۱۲
تعداد بازدید:
۴۹۳ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

ریش تراش شارژی سیلورکرست

مدل: SFR 2.4 A1

 

طراحی آرگونومیک

بسیار سبک است و به آسانی در دست جای می گیرد. برای یک اصلاح دقیق در فواصل زمانی طولانی شما احساس خستگی نخواهید کرد و با هر کدام از دست هایتان آن را بگیرید احساس خواهید کرد که ریش تراش عضوی از بدن شما است و این به دلیل طراحی سازگار با آناتومی بدن است که به اصطلاح آرگونومیک گفته می شود.

mens shaver sfr 2.4 aریش تراش

تیغه های سه گانه

سه نوع تیغه برای این مدل طراحی شده است. دو تیغه رولی شکل که در میانه آنها تیغه های دندانه ای جای گرفته اند، ین ویژگی باعث می شود که با پایین و بالا رفتن روی صورت مو داخل توری شبکه ای گیر کرده و در داخل توری تیغه های فنری آن را می زنند اما قبل از رسیدن مو و گیر کردن در توری در میان تیغه های دندانه ای کوتاه می شوند تا بهتر داخل توری فرو روند.

این نوع از اصلاح محدودیت خیس بودن یا خشک بودن صورت و مو را ندارد و در هر صورتی اصلاح کامل را ضمانت می کند برای خط تیغ نیز می توانید از تیغه ای مجزا و تعبیه شده در پشت دستگاه استفاده نمایید.

mens shaver sfr 2.4 aریش تراش1

باتری

با هر بار شارژ کامل ریش تراش می توانید تا 60 دقیقه از آن به صورت بی سیم استفاده نمایید در صورت اتمام شارژ نیز با اتصال به برق مستقیم کار خواهد کرد. میزان شارژ باقی مانده توسط لامپ های LED روی بدنه دستگاه یعنی هر لامپ روشن به معنی 25 درصد شارژ باقی مانده است.

 

لوازم جانبی

به همراه ریش تراش یک کیسه برای حمل و نگهداری از دستگاه، یک عدد برس برای تمیز کردن محفظه مو و تیغه قرار داده شده است، همچنین آداپتور برق برای شارژ کردن ریش تراش.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha