۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A اتو بخار دستی فیلیپس 2600 وات مدل: GC4851

اتو بخار دستی فیلیپس 2600 وات مدل: GC4851

Philips Steam Iron GC4851

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو بخار دستی فیلیپس

مدل: GC4851

توان مصرفی 2600 وات با قدرت بخار دائمی 90 گرم و به صورت لحظه ای 190 گرم در دقیقه، مخزن آب 350 میلی لیتر مجهز به سیستم دوگانه ضد رسوب،  اسپری آب پاش، ضد چکه و کفه نچسب گلاید. با استفاده از سیستم خاموش شدن خودکار در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و مانع از آسیب به لباس خواهد شد و در حالت ایستاده پس از 8 دقیقه و در حالت بدون حرکت پس از 30 ثانیه به صورت اتوماتیک خاموش می شود. 

 

توان مصرفی 2600 وات

توان مصرفی 2600 وات این مدل از اتو بخار فیلیپس را در دسته وسایل حرفه ای قرار داده است و می تواند در کمترین زمان ممکن آماده کار کردن شود. قدرت بخار فوق العاده بالایی را تولید می کند و هر نوع پارچه ای ساخته شده با انواع الیاف مصنوعی و طبیعی را می توانید به صورت یک دست، صاف و بدون چین و چروک تحویل گیرید.

اتو بخار دستی فیلیپس آژور gc4851

قدرت بخار لحظه ای 190 گرم

برای اتو کردن بخشهای خاصی از لباس مانند یقه، سر آستین یا درست کردن بهتر خط اتو، می توانید از دکمه فشار لحظه ای استفاده کنید تا به نحو بهتری این بخش ها را صاف نماید. حداکثر قدرت بخار در این حالت 190 گرم در دقیقه است.

اتو بخار دستی فیلیپس آزور gc4851

قدرت بخار دائمی 50 گرم در دقیقه

به صورت دائمی اتو بخار آژور فیلیپس می تواند تا 50 گرم در دقیقه بخار تولید کند و هر چین و چروکی را از  سطح لباس صاف نماید و حجم وسیعی از البسه را در کمترین زمان ممکن آماده کند.

اتو بخار دستی فیلیپس 4851 بانه

سیستم خاموش شدن خودکار

اگر اتو را روی لباس جا بگذارید و حواستان پرت شد، نگران نباشد! زیرا بعد از 30 ثانیه اگر اتو تکان داده نشود، به صورت خودکار خاموش می شود و اگر اتو را بر روی پایه در حالت ایستاده قرار دهید، پس از 8 دقیقه خامو خواهد شد تا در مصرف انرژی صرفه جویی گردد.

اتو فیلیپس 4851 بانه

طراحی بهینه جهت مانور بهتر

به آسانی روی لباس سُر می خورد و هر نقطه ای از البسه را برای شما اتو کشی خواهد کرد، زیرا در طراحی این مدل اتو بخار دستی فیلیپس به سادگی کارکرد و مانور پذیری بهتر آن فوق العاده توجه شده است و با یک فشار مختصر دست، حرکت خواهد کرد.

اتو فیلیپس gc4851

وزن سبک جهت حرکت آسان و سریع

برای حرکت بهتر اتو بخار دستی بر روی لباس یا قرار گرفتن ایمن روی پایه به صورت عمودی و جلوگیری از افتاندن یا آسیب به دستگاه، سعی شده آن را تا حد امکان سبک طراحی کنند و کاربر به شکل آسان تری بتواند از آن استفاده نماید. وزن کل اتو بخار دستی فیلیپس، 1.6 کیلو گرم است.

اتو بخار دستی فیلیپس 4851

مخزن آب 350 میلی لیتر

مخزن آب را از پلاستیک شفاف ساخته اند تا بتوانید همواره حجم باقی مانده در آن را مشاهده کنید. کل ظرفیت مخزن، 350 میلی لیتر است و به اسپری آب پاش نیز مجهز شده تا بتوانید میزان رطوبت سطح پارچه را افزایش دهید.

اتو بخار دستی فیلیپس 4851

سیستم دوگانه ضد رسوب

برای پر کردن مخزن آب هیچ محدودیتی ندارید و می توانید از هر نوع آبی استفاده کنید زیرا توسط سیستم دوگانه ضد رسوب تمام املاح موجود در آن دفع می شود و اجازه تشکیل لایه آهکی روی دیواره مخزن یا رسوب در مجاری خروجی بخار را نمی دهد. رسوبات آهکی باعث خوردگی قطعات اتو خواهند شد و به مرور زمان مجاری بخار را مسدوده خواهند کرد که این امر منجر به کاهش قدرت بخار خواهد شد.

 

کفه ضد خش و خود تمیز کن

جنس کفه SteamGlide است و در برابر خراش مقاوم است. این کفه اتو توسط خود شرکت فیلیپس ابداع شده و از برق انداختن یا چسبیدن به لباس جلوگیری میکند. هیچ نوع لکه ای روی آن ایجاد نشده و به آسانی پاک خواهد شد، یکی دیگر از مزایای آن، مقاومت در برابر حرارت است و در برابر خم شدن یا تاب برداشتن ایمن است.

 

نوک سه گوش مخصوص نقاط دور دست

بین یقه و سر شانه و دکمه ها از جمله نقاطی هستند که به سختی می شود اتو کرد اما با طراحی هوشمندانه توسط شرکت فیلیپس توانسته اند این مشکل را حل کنند. نوک سه گوش به هر محدوده ای نفوذ کرده و هیچ بخشی از لباس را بدون اتو باقی نمی گذارد.

ویژگی های محصول

برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2600 وات
وزن
1.6 کیلوگرم
طراحی و موتور
هلند
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
پیازی
گنجایش مخزن آب
350 میلی لیتر
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
190 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
50 گرم بر دقیقه
فناوری های مورد استفاده
کف ضد خش
Auto Off
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
Self Clean

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است