۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A اتو موی مسافرتی بوش مدل Style to Go

اتو موی مسافرتی بوش مدل Style to Go

Style to Go Bosch

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو موی مسافرتی بوش

مدل: Style to Go

 

این اتو در مسافرت جای بسیار کمی اشغال می کند و به آسانی در کیف دستی یا چمدان جا می شود و در ساف کردن وزینت بخشیدن به موی سر شما را یاری خواهد داد. این مدل از اتو با روپوش سرامیکی هر نوع موی را می تواند ساف و یکدست نماید و با رسیدن به 200 درجه سانتی گراد می تواند در حالت دادن به مو به هر شکل و مدلی به شما کمک کند. چرخش 360 درجه سیم برق به شما قدرت مانور می دهد و می توانید تمام قسمتهای مختلف موی سر را با آن اتو کنید.

 

شرح

طراحی زیبا و استفاده از ترکیب رنگ فسفری و مشکی زیبایی منحصر به فردی به آن بخشیده و زینت بخش میز آرایش شما خواهد بود. این وسیله با تکنولوژی و کیفیت محصولات شرکت بوش تولید شده و با روپوش سرامیکی تا 200 درجه سانتی گراد گرم می شود و می تواند هر نوع موی را ساف و لخت نماید. با توجه به وزن و حجم بسیار کم مناسب برای مسافرت می باشد و کمترین جا را در کیف دستی و یا چمدان شما را اشغال می کند و در حالت دادن و فرم دادن به موهای ظاهر شما را در طول سفر آراسته نگه خواهد داشت.

چرخش 360 درجه کابل برق قدرت مانور شما را بالا برده و تمام قسمتهای مو را به آسانی اتو خواهد کرد. این وسیله برای موهای کوتاه و متوسط طراحی شده است و خانم ها و آقایان می توانند از آن استفاده نمایند.

 

قابلیت ها

روپوش سرامیکی

چرخش 360 درجه کابل برق

توانایی صاف کردن و حالت دادن به مو

مناسب برای خانم ها و آقایان

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است