۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی تاروس 900W ساخت اسپانیا

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی تاروس 900W ساخت اسپانیا

taurus Bapi 900 Premium Blender Chopper

۱/۱۳۵/۴۹۱ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus

مدل  taurus Bapi 900 Premium

 

حداکثر قدرت موتور

مخلوط کن، گوشت کوب و همزن برقیtaurus مدل Bapi 900 Premium Plus Inox حداکثر قدرت موتور 900 وات را دارد و می تواند در کمترین زمان ممکن به بالاترین قدرت خود برسد و سخت ترین مواد و اجسام را خرد کند از جمله قالب های یخ. سرعت این وسیله در بیست مرحله متفاوت قابل تنظیم است و بدون توقف می توانید سرعت آن را افزایش یا کاهش دهید.

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus مدل: taurus bapi 900 premium

آخرین فن آوری روز سیستم چرخش توربو

شکل قرار گیری تیغه ها به شکلی است که مواد غذایی همانند یک سیستم چرخش خون پایین و بالا می روند به نحوی که مواد خرد شده به سرعت زیر و رو می شوند تا بهتر و بهتر خرد شوند. این سیستم توربو با افزایش سرعت ناگهانی امکان می دهد مواد سخت بهتر متلاشی شوند.

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus مدل: taurus bapi 900 premium

تیغه های منحصر به فرد با اثر دوگانه

علاوه بر سیستم چرخش توربو در این دستگاه از تیغه های بسیار تیز و برنده از مرغوبترین آلیازها استفاده شده است. شکل قرار گیری تیغه ها دو گانه است تا هنگامی که تیغه های رو به بالا مواد را می چرخانند دو تیغه نیش دار با ضربات بالا به پایین باعث ترکیدگی و خرد شدن بهتر مواد شوند.

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus مدل: taurus bapi 900 premium

تثبیت کننده ثابت برای مخلوط کن

این دستگاه همان طور که گفته شد سه دستگاه در یک دستگاه است یعنی به عنوان مخلوط کن، گوشت کوب و همزن قابل استفاده است. با تثبیت دسته و موتور در محفظه می توانید به عنوان یک مخلوط کن از این دستگاه استفاده کنید. پایه های محفظه همراه با تثبیت کننده ایمنی کار را تضمین کرده تا از پاشیدن مواد به بیرون از محفظه (کاسه) همچنین افتادن در حین کار یا جدا شدن موتور از دسته جلوگیری نماید.

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus مدل: taurus bapi 900 premium

طراحی آرگونومیک

برای اینکه بهتر به دستگاه مسلط باشید و دیرتر احساس خستگی نمایید مخصوصا در مواردی که لازم است زمان بیشتری دستگاه را روشن نگهدارید و دسته را در دست بگیرید، لازم است شکل عمومی وسیله به نحوی باشد که با سیستم بدن شما یا فیزیولوژی اندامهای انسانی مانند مچ و کف دست هماهنگ باشد که به اصطلاح به آن آرگونومیک می گویند. این وسیله کاملا آرگونومیک طراحی شده تا شما در حین کار کردن با دستگاه راحت تر و ایمن تر باشید.

گوشت کوب، مخلوط کن و همزن برقی taurus مدل: taurus bapi 900 premium

ساخته شده از فولاد ضد زنگ

این گوشت کوب در هنگام خرد کردن اجسام یا مواد بسیار سختی مانند قالب های یخ برای آنکه تیغه ها در برابر خردگی یا سایش مقاوم باشند، همچنین در مواجه با مواد غذایی اسیدی از اکسیداسیون و زنگ زدگی محفوظ بماند لازم است که از آلیاژی بهره گیری کرد که در برابر این مشکلات مقاوم باشد. علاوه بر موارد ذکر شده باید بهداشتی نیز باشد تا با سایش یا خراشیدگی در سطح آن میکروب ها قرا نگیرند، بنابراین در ساخت دستگاه از فولاد ضد زنگ استفاده شده است که بهترین مقاومت را در برابر اکسیداسیون، زنگ زدگی، خردگی و سایش دارد.

 

میکسر یا همزن

همان طور که در بالا ذکر شد این دستگاه فقط یک وسیله نیست، بلکه سه دستگاه همزمان با هم است یعنی علاوه بر استفاده به عنوان گوشت کوب و مخلوط کن می توانید به عنوان میکسر یا همزن در تهیه شیرینی جات و دیگر غذاهایی که نیاز به همزن دارد نیز استفاده کنید. در آشپزخانه با این دستگاه چیزی کم نخواهید داشت و می توانید هر نوع خوراکی یا غذا را تهیه نمایید.

ویژگی های محصول

مشخصات
قدرت
900 وات
جنس تیغه
فولاد ضد زنگ
حالت
20 سرعت
رنگبندی
دسته مشکی و پایه فلزی
برای خرد کردن یخ
برای میوه
برای گوشت
تیغه جدا می شود
گوشت کوب
مخلوط کن
همزن
شستشو در ظرف شویی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است