۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

اتو بخار دستی تفال 2600W مدل FV5648 ساخت فرانسه

Tefal Steam Iron FV5648E0 2600W

۱/۸۳۰/۹۱۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

اتو بخار تفال مدل FV5648 E0

قیمت، خرید و مشخصات

کفه دورلیوم با 33% لغزندگی بیشتر، اتو کلین و نچسب، سیستم ضد رسوب، توان 2600 وات با حالت اکو جهت صرفه جویی در انرژی تا 20% و قدرت بخار دائمی 50 گرم و به صورت لحظه ای تا 220 گرم در دقیقه، مجهز به سیستم ضد چکه و خاموش شدن خودکار پس از 8 دقیقه در حالت عمودی و 30 ثانیه در حالت افقی، تنظیم قدرت بخار برای انواع الیاف مصنوعی و طبیعی مانند ابریشم کتان پشم پلی استر و ... اتو کشی در هر دو حالت عمودی و افقی، ظرفیت مخزن 300 میلی لیتری.

 

توان مصرفی 2600 وات

یکی از مهمترین مولفه های انتخاب اتو، توان مصرفی است و هرچقدر بیشتر باشد، سریعتر آماده کار کردن شده و بخار را با فشار بیشتری تولید می کند. این مدل اتو بخار تفال در رده حرفه ای دسته بندی می شود و حجم بیشتری از لباس ها را در زمان کمتری می توانید سریعا اتو کشی کنید.

اتو تفال 5648 در بانه

تا 20 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی

اتو بخار دستی تفال 5648 را بر اساس موازین زیست محیطی طراحی کرده اند و با قرار دادن اتو در حالت ECO مصرف انرژی تا 20 درصد کاهش یافته و از هزینه های قبض برق نیز خواهد کاست.

قیمت اتو تفال فرانسه در بانه مدل 5648

قدرت بخار دائمی 50 گرم در دقیقه

به صورت دائمی بخار آب از کفه خارج شده و اجازه خشک شدن سطح کفه را نخواهد داد، البته می توانید اتو را در حالت بدون بخار نیز تنظیم کنید اما به طور کلی قدرت بخار دائمی این مدل اتو تفال برابر است با 50 گرم در دقیقه که 2 برابر بیشتر از اتوهای معمولی است.

اتو بخار دستی تفال مدل 5648 در بانه

قدرت بخار لحظه ای 220 گرم در دقیقه

برای اتو کشی بخش های از لباس مانند سر آستین، یقه و جاهای مشابه نیاز به قدرت بخار بیشتری دارید، این کار را می توانید با فشار دادن دکمه TURBO BOOST که در زیر دسته واقع شده، جریان خروجی بخار را افزایش داده و به 220 گرم در دقیقه برسانید یعنی به صورت تقریبی تا 4 برابر بخار بیشتر که مناسب از بین بردن هر نوع چین و چروکی بر سطح پارچه است. الیاف طبیعی مانند پشم و کتان فوق العاده دیر اتو هستند و با اتوهای معمولی که قدرت بخار کمتری تولید می کنند نمی توانید اتو کشی را به راحتی انجام دهید اما این مدل از اتو تفال به واسطه قدرت بخار فوق العاده ای که دارد، سریعا اتوکشی را انجام خواهد  داد.

قیمت اتو بخار دستی تفال  FV5648 در بانه

مخزن 300 میلی لیتر

ظرفیت مخزن به نسب حجم اتو بوده و 300 میلی لیتر است که با این مقدار می توانید به صورت پیوسته حداقل تا نیم ساعت اتو کشی کنید بدون آنکه نیاز به پر کردن دوباره آن داشته باشید و توصیه می شود که پس از اتمام آب، چند دقیقه اتو را خاموش کرده سپس مخزن را پر کنید زیرا ممکن است به دلیل تفاوت دمایی بین کفه و آب تازه ریخته شده، کفه آسیب ببینید، این قاعده شامل تمام اتو های دستی به استثنای اتو مخزن دارها است.

قیمت اتو تفال 5648 در بانه

اسپری آب

در صورتی که رطوبت سطح پارچه پایین باشد و نیاز به افزایش رطوبت داشتید کافی است دکمه اسپری آب پاش را فشار دهید تا قطرات آب را بر روی پارچه بپاشد و کیفیت اتو کشی را افزایش دهید.

 

مجهز به سیستم ضد رسوب

در پشت اتو بخار دستی تفال مدل FV5648 یک بخش سفید رنگی قرار گرفته و روی آن نوشته شده است  CALC که در واقع رسوب گیر اتو است و با کشیدن زبانه به سمت بیرون و چرحاندن در جهت عکس عقربه های ساعت می توانید آن را خارج و تمام رسوبات آهکی را در زیر شیر آب خارج کنید. این محفظه وظیفه جمع آوری رسوبات آهکی معلق در آب مخزن را دارد تا باعث گرفتگی مجاری خروجی بخار در کفه یا تشکیل لایه آهکی در جداره مخزن آب نشود. رسوبات آهکی به مرور زمان ایجاد خوردگی خواهند کرد و قدرت بخار آب را کاهش می دهند، بنابراین توصیه می شود در خریداری اتو به این نکته توجه کنید که اتو مورد نظر شما سیستم ضد رسوب را داشته باشد.

قیمت اتو بخار دستی تفال 5648 ضد رسوب

سیستم ضد چکه

به دلیل توان مصرفی بالایی که دارد و طراحی داخلی اتو تفال 5648، هیچ وقت بخار تولید شده سرد نمی شود و از تشکیل قطرات آب جلوگیری خواهد کرد. با سرد شدن بخار و تشکیل قطرات آب در مجاری خروجی کفه، سطح لباس خیس و ایجاد لکه خواهد کرد بنابراین لازم است اطمینان حاصل کنید که حتما سیستم ضد چکه در اتو لحاظ شده باشد و این مدل اتو تفال، سیستم فوق را دارد تا از آسیب به لباس های شما جلوگیری و اتویی سریع و بی نقص را داشته باشید.

 

کفه دورلیوم با 33 درصد لغزندگی بیشتر

هر شرکتی برای خود تکنولوژی انحصاری در ساخت کفه را دارد و بسته به فرمولی که در ساخت آنها به کار برده، قابلیت های منحصر به خود را نیز دارند. جنس کفه سرامیکی است و با پوشش های چند لایه ابداعی توسط شرکت خوش نام فرانسوی تفال، توانسته اند میزان اصطکاک کفه را کاهش و تا 33 درصد لغزندگی آن را افزایش دهند به نحوی که تنها با یک انگشت دست می توانید اتو را روی لباس بکشید بدون آنکه آن را جمع کند. سطح کفه ضد خش و نچسب است تا از سوزاندن یا برق انداختن لباس ها جلوگیری کند و بدون نگرانی از آسیب به کفه می توانید آن را روی زیپ، دکمه و متعلقات فلزی روی پیراهن و شلوار بکشید.

خرید اتو تفال 5648 در بانه

کفه اُتو کلین

همان طور که در بخش بالایی مربوط به معرفی کفه ذکر شد، این نوع از سینی ها با نام تجاری دورلیوم توسط شرکت تفال معرفی شده اند و فوق العاده با کیفیت هستند. متریال پایه به کار رفته در این کفه سرامیک است اما با چند لایه از مواد مختلف نیز پوشش داده شده و میزان اصطکاک را کاهش داده اند تا به لباس نچسبد و هیچ نوع لکه ای را جذب نکند. برای تمیز کردن آن نیازی به شستن در زیر شیر آب ندارد و تنها با یک تکه پارچه، تمیز خواهد شد.

  

سیستم خاموش شدن خودکار

اگر اتو را روی پاشنه به صورت عمودی قرار داده و فراموش کنید که ان را خاموش کنید، نگران نباشید! زیرا پس از 8 دقیقه به صورت خودکار در حالت خاموش قرار گرفته و جریان تولید بخار را قطع می کند اما با تکان دادن دوباره شروع به کار خواهد کرد. اگر اتو را در حالت افقی روی لباس باقی بگذارید و تا 30 ثانیه آن را حرکت ندهید نیز اتو به صورت خودکار خاموش خواهد شد تا از آسیب به لباس یا آتش سوزی جلوگیری کند اما به محض تکان دادن دوباره، فعال خواهد شد.

قیمت اتو بخار دستی تفال fv5648 در بانه

اتو کشی در حالت عمودی

برای اتو کردن پرده ها دیگر لازم نیست که آنها را پایین بکشید و در همان حالت عمودی قابلیت اتو کشی را دارند. با توجه به قدرت پرتاب بخار فوق العاده ای که دارد، می تواند پرده ها را در همان حالت آویزان بدون نیاز به تکیه گاه یا میز، اتو بکشد.

 

طرز کار با اتو بخار دستی تفال

تا حد امکان سعی کنید که از آب تصفیه شده جهت پر کردن مخزن استفاده نمایید اما در صورت در دسترس نبودن، از آب شیر لوله کشی نیز  می توانید استفاده کنید زیرا این مدل اتو بخار دستی تفال مجهز به سیستم ضد رسوب است و تمام املاح معدنی معلق در آب را جذب کرده و از تشکیل لایه های آهکی در مجاری خروجی بخار یا دیواره مخزن جلوگیری می کند. هر چند وقت یکبار، مخزن رسوب گیر را باز کرده و آن را زیر شیر آب بشویید تا کیفیت رسوب زدایی کاهش پیدا نکند. پس از اتمام آب، سریعا مخزن را پر نکنید زیرا به دلیل اختلاف دمایی ممکن است کفه آسیب ببیند و بهتر است اتو را خاموش کرده و کمی صبر کنید تا خنک شده سپس آن را پر کنید. برای خنک کردن کفه هر گز آن را زیر شیر آب قرار ندهید و بهتر است به مرور زمان در دمای اطاق خنک شود، در صورتی که کفه داغ را زیر شیر آب قرار دهید ممکن است کفه ترک برداشته یا تاب بردارد.

بر روی تمام البسه برچسب راهنمای اتوکشی و شستشو ( WOOL MARK ) وجود دارد که بهترین شرایط دمایی را روی آن نوشته است و از این علایم و نشانه ها برای نتایج عالی استفاده کنید. زیر دسته یک کنترلر تنظیم دما قرار دارد و نسبت به جنس پارچه ای که اتو می کشید، نشانگر را روی همان قرار دهید به عنوان مثال برای پشم روی WOOL، کتان COTTON، ابریشم SILK و... اما گاهی جهت اختصار علایمی بین المللی و استاندارد نیز وجود دارد که نیاز به سواد انگلیسی و غیره نیز ندارد و از یک دایره سیاه تا 3 دایره به عنوان حداقل و حداکثر دما تعبیر می شود تا بهترین دمای ممکن را انتخاب و از آسیب به بافت و رنگ پارچه جلوگیری شود.

برای اتو کشی پرده ها می توانید در همان حالت عمودی آنها را اتو کشی کنید و نیازی به پایین کشیدن ندارند اما هرگز سعی نکنید که لباس های که بر تن خود یا دیگران دارید را اتو کشی کنید زیرا باعث جراحت و سوختگی در پوست خواهد شد.

EAN: 3121040063569

ویژگی های محصول

برند
تفال TEFAL
نوع اتو
دستی
توان مصرفی
2600 وات
طراحی و موتور
فرانسه
مونتاژ
فرانسه
مشخصات اصلی
نوع استفاده
خانگی
رنگ بدنه
آبی
گنجایش مخزن آب
300 میلی لیتر
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
220 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
50 گرم بر دقیقه
فناوری های مورد استفاده
کف ضد خش
Auto Off
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
Self Clean
ECO
سایر مشخصات
سیم گردان
زمان آماده سازی
20 ثانیه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است