۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A اتو بخار دستی تفال 1800W مدل FV1216/A

اتو بخار دستی تفال 1800W مدل FV1216/A

Tefal Steam Iron 1800 W

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو بخار دستی تفال 1800 وات مدل FV1216/A

قیمت، خرید و مشخصات

اتو تفال 1216 مناسب برای کارهای خانگی سبک و ارزان قیمت در بین اتوهای مشابه با توان 1800 وات و قدرت بخار دائمی 20 گرم بر دقیقه و 50 گرم در حالت توربو یا بخار لحظه ای. در هر دو حالت عمودی و افقی می توانید پرده و البسه را اتو کشی کنید. حجم مخزن 500 میلی لیتر است و سیستم ضد رسوب، املاح داخل مخزن را جذب می کند . جنس کفه سرامیکی است،  کفه نچسب است و و به آسانی تمیز و پاکیزه می شود.

 

ارزان قیمت و مناسب برای مصارف خانگی سبک

این اتو در دسته ارزان قیمت و سبک دسته بندی می شود و مناسب برای مصارف خانگی با حجم کم است. اگر جزو خانواده های کم جمعیت هستید و در منزل کمتر اتو کشی می کنید یا تعداد نیازهای شما به اتو کم است، این مدل اتو تفال قیمت پایین و مناسبی دارد.

 

توان 1800 وات با قدرت بخار توربو

در عرض 40 ثانیه آماده کار کردن شده و توان تولید بخار به صورت دائمی تا 20 گرم و به صورت لحظه ای یا توربو تا 50 گرم در دقیقه را دارد. برای اتوی یقه یا سر آستین، همچنین درست کردن خط اتو، دکمه توربو را فشار دهید تا به صورت لحظه ای 50 گرم بخار را تولید کند.

 

مخزن آب، 500 میلی لیتر مجهز به سیستم ضد رسوب

حجم مخزن 500 میلی لیتر است و برای نیم ساعت اتو کشی کافی است. برای جلوگیری از رسوب املاح معدنی در کفه یا داخل مخزن، سیستم Anti Calc یا ضد رسوب را به کار گرفته اند. اگر املاح معدنی در کفه و مخزن رسوب کند، باعث خوردگی سریعتر کفه و گرفتگی در سیستم تولید بخار اتو شده و قدرت آن را پایین می آورد.

 

مناسب برای اتو کردن پرده

بدون آنکه پرده ها را پایین آورده و روی میز اتو در حات افقی اتو کشی کنید، می توانید به صورت عمودی آنها را به همان شکلی که آویزان هستند، اتو کشی کنید. قدرت و توان تولید بخار در هر دو حالت ثابت باقی خواهد ماند. برای آنکه در حالت عمودی بتوانید پرده ها را اتو کشی کنید، لازم است در فواصل زمانی کوتاه دکمه توربو را فشار دهید تا بخار با قدرت خارج شود.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است