۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو کباب پز 1800W سیلور کرست مدل STGG ساخت آلمان

کباب پز 1800W سیلور کرست مدل STGG ساخت آلمان

Tischgrill Silver Crest STGG 1800 A1

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

کباب پز 1800 وات سیلورکرست

مدل STGG 1800 A1

هر نوع غذای سرخ کرنی یا کبابی را می توانید با این کباب پز تهیه کنید. انواع گوشت یا سبزیجات را بدون نیاز به روغن، سرخ کرده و طعم و مزه غذا را نگه می دارد. در کمترین زمان ممکن و به صورت مغز پخت گوشت و سبزیجات را آماده می کند. با قدرت بالای 1800 وات آماده کار کردن می شود و با استفاده از نازل روی کابل برق می توانید حرارت دستگاه را کنترل کنید. در حین کباب کردن، روغن و چربی گوشت را به پایین سینی منتقل کرده و از جمع شدن روغن در گریل یا کثیف کاری در محیط آشپزخانه جلوگیری می نماید. یک در پوشش شیشه ای شفاف بر روی دستگاه تعبیه شده تا با بستن آن از پاشیدن روغن و چربی جلوگیری شود و از خشک شدن بیش از اندازه گوشت و سبزیجات جلوگیری کند.

 

قدرت 1800 وات

با قدرت بالای 1800 وات، در کسری از ثانیه دستگاه آماده کار کردن می شود و می توانید سریع پروسه آشپزی را شروع کنید. بر روی کابل یک نازل قرار داده شده است تا بتوانید بسته به غذایی که تهیه می کنید یا میزان حرارتی که نیاز دارید، دما را کم و زیاد کنید در نتیجه کنترل دقیق تری بر روی کباب پز داشته و بسته به نوع گوشت یا سبزی می توانید حرارت را کنترل کنید.

کباب پز سیلور کرست مدل stgg 1800 a1

سینی گریل دو منظوره

بر روی سینی کباب پز شما دو قسمت مختلف وجود دارد. در بخش اول شما می توانید انواع سبزیجات مانند کدو، بادمجان و دیگر انواع سبزیجات را کبابی یا سرخ کنید، همچنین در بخش دوم که به صورت بریده بریده شده است، انواع گوشت سفید و قرمز یا سوسیس و کالباس را کبابی کنید و طراحی سینی به نوعی است که روغن یا چربی آب شده گوشت به پایین در یک محفظه جدا گانه هدایت می شود تا از کثیف کاری یا پاشیدن و سوختن مداوم روغن جلوگیری شود.

کباب پز سیلور کرست مدل stgg 1800 a1

درب شیشه ای

بر روی سینی یک درب شیشه ای قرار گرفته است تا بتوانید در حین کبابی کرد از پاشیدن مواد غذایی به اطرف جلوگیری، همچنین حرارت دستگاه را متمرکز کرده و از خشک شدن بیش از اندازه گوشت جلوگیری کنید تا کبابی مغز پخت و آبدار تهیه نمایید. درپوش شیشه ای و شفاف است تا بتوانید پیشرفت کار را لحظه به لحظه مشاهده و مراقبت کنید.

کباب پز سیلور کرست مدل stgg 1800 a1

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است