۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک بخاری گازی ژاپنی 2500 کیلو کالری مخصوص گاز شهری

بخاری گازی ژاپنی 2500 کیلو کالری مخصوص گاز شهری

Tokyo gas japanese heater 2500

۱/۶۶۳/۶۰۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری استوک ژاپنی گازی برقی توکیو گاز مخصوص گاز شهری و بدون دودکش 2500 کیلو کالری

خرید اینترنتی بخاری ژاپنی

توان گرمایشی 2500 کیلو کالری، مخصوص گاز شهری با پوشش و گرم کردن فضای 25 متر مربع به بالا، مجهز به سنسورهای حساس امنیتی جهت بالا بردن امنیت و جلوگیری از ایجاد آتش سوزی در صورت افتادن بخاری یا پیشگیری از هر گونه گاز گرفتی. بدون نیاز به دودکش قابل استفاده در امکان سر بسته مانند مغازه، منزل، دفتر کار، خانه باغ، اداره، انبار و ... تضمین امنیت کار بدون هیچ نگرانی در رابطه با سلامت کار. این نوع از بخاری های ژاپنی با احتراق 100 درصد سوخت به انرژی گرمایی در شعله آبی، میزان مونو اکسید یا دی اکسید کربن را به حداقل می رسانند و بر خلاف بخاری های معمول در بازار و با شعله زرد از امنیت فوق العاده ای برخوردار هستند همچنین به انواع سنسورهای لرزشی، اکسیژن و ... مجهز شده اند تا از هر گونه اتفاق غیر مترقبه پیشگیری نمایند. مصرف آنها بسیار بهینه بوده و حداکثر سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل خواهند کرد و در هزینه های جاری شما صرفه جویی خواهد شد.

بخاری ژاپنی گازی برقی توکیو گاز

توان گرمایشی 2500 کیلو کالری

سوخت پایه گاز شهری است و از انرژی الکتریکی جهت چرخش فن و سیستم احتراق و امنیتی استفاده خواهد شد. این نوع از بخاری های ژاپنی همان طور که از نام آنها پیدا است برای اقلیم کشور ژاپن و استفاده در آنجا ساخته شده است بنابراین شما باید از برق سازگار با ژاپن جهت روشن کردن بخاری استفاده کنید. برق ایران 220 است اما در ژاپن از 110 استفاده می شود در نتیجه شما به یک مبدل یا ترانز برق 220 به 110 نیاز خواهید داشت. توجه فرمایید که حتما از اتصال مستقیم کابل برق به پریز جدا خودداری کنید زیرا دستگاه دچار سانحه خواهد شد. به همین منظور لازم است ابتدا دو شاخه برق را به ترانز متصل نمایید سپس آن را روشن کنید. مصرف برق این بخاری بدون دودکش ژاپنی زیر 30 وات است و همان طور که گفته شد سوخت پایه گاز شهری است و برای کشور ایران که گاز شهر تقریبا در سراسر کشور در دسترس قرار دارد مناسب است به خصوص که هزینه آن فوق العاده پایین تر از کشور های دیگر جهان است.

 

مناسب برای منزل، دفتر، ادرات و ...

با توجه به امنیت فوق العاده همچنین سوختن کامل گاز توسط بخاری ژاپنی گازی برقی شما می توانید از این وسیله جهت گرمایش انواع اماکن مانند منزل، دفتر کار، خانه باغ، سالن انتظار، راه پله، انبار، مغازه و هر جایی استفاده کنید.

بخاری بدون دوکش گازی برقی ژاپنی

گرم کردن فضای 25 متر مربع به بالا

بسته به برودت هوا می توانید اماکن مختلف را از منزل تا محیط کار و ... را تا 25 متر مربع و حتی بیشتر گرم کنید. این نوع از بخاری های ژاپنی، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند همچنین از تنوع زیادی برخوردار هستند و شما می توانید با هر سلیقه، نیاز و خواستی آنها را از ما بخواهید.

 

بخاری بدون دوکش ژاپنی

این بخاری های ژاپنی مشهور به بدون دودکش هستند و همان طور که از نام آنها پیدا است نیازی به دودکش جهت خارج کردن دود حاصل از احتراق ندارند زیرا حداکثر سوخت به انرژی گرمایی تبدیل می شود و از سوخت ناقص یا شعله زرد خبری نیست بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید از آن در منزل یا هر فضای دیگری استفاده کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
توکیو گاز Tokyo Gas
ساخت
ژاپن
توان گرمایشی به کیلو کالری
2500
قابلیت ها
بدون نیاز به دودکش
دارد
سنسور زلزله
دارد
سنسور اکسیژن محیط
دارد
منبع تغذیه
برق
110

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است