چراغ خواب فیلیپس مدل philips hf3505

wake up light philips hf3505
استوک چراغ خواب فیلیپس مدل philips hf3505
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
درجه بندی:
استوک
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

 

چراغ خواب و مطالعه ی فیلیپس  وسیله ای کاربردی و لوکس برای اتاق خواب .

 

با این وسیله نور خورشید را در اتاق خواهید داشت یعنی چراغ خواب فیلیپس نور افتاب را شبیه سازی می کند و شرکت فیلیپس بیش از صد سال است که بر روی لامپ و محصولات روشنایی تحقیق و محصولات زیادی را به بازار معرفی کرده و امتیاز خوبی را در کار نامه ی خود به ثبت رسانیده است .

 

این چراغ خواب جدا از اینکه لامپ و روشنایی  دارد  زمان را هم نمایش می دهد یعنی ساعت دارد و روشنایی این لامپ با عبور زمان تنظیم میشود و نور خورشید در هر زمانی چه رنگ و روشنایی داشته باشد آن را شبیه سازی می کند و جدا از این مقدار روشنایی را نیز می توان به اختیار خود تنظیم کنید .

 

نور طلوع خورشید ، صبح و غروب افتاب را در اختیار دارید و میتوانید زیر این نور به آسانی مطالعه داشته باشید و هنگامی که میخواهید شما را از خواب بیدار کند کافیست که ساعت را تنظیم کرده و ساعت هشدار را فعال کنید وجالب اینجاست که ساعت بیدار باش فلیپس بسیار ملایم عمل خواهد کرد و شما میتوانید صدا های طبیعت را برای بیداری خود اختیار کنید یا صدای رادیو موج FM . 

 

هنگام هشدار بیدار باش  ، چراغ خواب و ساعت بیدار باش فلیپس بسیار ملایم و خوش رو با شما بر خورد خواهد کرد  و اصلا اذیت  نمی شوید به این صورت که  با شروع به ایجاد هشدار برای بیدار کردن لامپ روشن خواهد شد و طلوع خرشید را برایتان شبیه سازی می کند و رفته رفته این نور روشن و روشن تر می شود و همزمان با اینکار صدای ملایمی از طبیعت پخش خواهد کرد  و هنگامی که شما به خواب بیشتری نیاز دارید کافیست تا چراغ را لمس کنید و بر آن ضربه ای بزنید تا ساکت شود و شما چرتی بزنید و فلیپس پس از وقفه ی کوتاهی دوباره شروع به کار می کند تا شما را بیدار کند .

 

دکمه های این محصول لمسی بوده و کار با آن بسیار آسان است  و بلندگوی دستگاه نیز باکیفیت بوده صدای مطلوبی از رادیو پخش خواهد کرد . 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha