۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک چراغ خواب فیلیپس مدل philips hf3505

چراغ خواب فیلیپس مدل philips hf3505

wake up light philips hf3505

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود نیست

 

چراغ خواب و مطالعه ی فیلیپس  وسیله ای کاربردی و لوکس برای اتاق خواب .

 

با این وسیله نور خورشید را در اتاق خواهید داشت یعنی چراغ خواب فیلیپس نور افتاب را شبیه سازی می کند و شرکت فیلیپس بیش از صد سال است که بر روی لامپ و محصولات روشنایی تحقیق و محصولات زیادی را به بازار معرفی کرده و امتیاز خوبی را در کار نامه ی خود به ثبت رسانیده است .

 

این چراغ خواب جدا از اینکه لامپ و روشنایی  دارد  زمان را هم نمایش می دهد یعنی ساعت دارد و روشنایی این لامپ با عبور زمان تنظیم میشود و نور خورشید در هر زمانی چه رنگ و روشنایی داشته باشد آن را شبیه سازی می کند و جدا از این مقدار روشنایی را نیز می توان به اختیار خود تنظیم کنید .

 

نور طلوع خورشید ، صبح و غروب افتاب را در اختیار دارید و میتوانید زیر این نور به آسانی مطالعه داشته باشید و هنگامی که میخواهید شما را از خواب بیدار کند کافیست که ساعت را تنظیم کرده و ساعت هشدار را فعال کنید وجالب اینجاست که ساعت بیدار باش فلیپس بسیار ملایم عمل خواهد کرد و شما میتوانید صدا های طبیعت را برای بیداری خود اختیار کنید یا صدای رادیو موج FM . 

 

هنگام هشدار بیدار باش  ، چراغ خواب و ساعت بیدار باش فلیپس بسیار ملایم و خوش رو با شما بر خورد خواهد کرد  و اصلا اذیت  نمی شوید به این صورت که  با شروع به ایجاد هشدار برای بیدار کردن لامپ روشن خواهد شد و طلوع خرشید را برایتان شبیه سازی می کند و رفته رفته این نور روشن و روشن تر می شود و همزمان با اینکار صدای ملایمی از طبیعت پخش خواهد کرد  و هنگامی که شما به خواب بیشتری نیاز دارید کافیست تا چراغ را لمس کنید و بر آن ضربه ای بزنید تا ساکت شود و شما چرتی بزنید و فلیپس پس از وقفه ی کوتاهی دوباره شروع به کار می کند تا شما را بیدار کند .

 

دکمه های این محصول لمسی بوده و کار با آن بسیار آسان است  و بلندگوی دستگاه نیز باکیفیت بوده صدای مطلوبی از رادیو پخش خواهد کرد . 

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است