۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو ماشین لباسشویی ویرپول 8 کیلو مدل FSCR80424

ماشین لباسشویی ویرپول 8 کیلو مدل FSCR80424

Whirlpool washing machine FSCR80424 1400rpm 8kg

۱۸/۶۲۸/۴۶۶ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

ماشین لباسشویی ویرپول مدل FSCR 80424

قیمت، خرید و مشخصات

ظرفیت دیگ 8 کیلو، سرعت چرخش 1400 دور، 10 برنامه شستشو، صفحه نمایش دیجیتالی، مجهز به سیستم هوشمند 6th SENSE، گرم کردن آب تا 95 درجه، دارای نشان انرژی +++A با مصرف سالانه انرژی 177 کیلو وات ساعت و 9900 لیتر آب. سازگار با انواع الیاف پشمی، پلی استر، کتان، ابریشمی و ...

 

ظرفیت دیگ 8 کیلو گرم

تا حجم 8 کیلو گرم می توانید انواع لباس های رنگی، پشمی، الیاف مصنوعی، ظریف مانند ابریشمی، کتان و ... را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید. بسته به یکی از 10 برنامه شستشویی که انتخاب می کنید، حجم لباس ها متغیر خواهد بود و جهت دستیابی به نتیجه مطلوب باید از این قوانین پیروی کنید که در بخش نوع شستشو آنها را توضیح خواهیم داد اما به طور کلی نهایتا تا 8 کیلو گرم که برابر است با بیشتر از 40 تی شرت، می توانید داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.

 

سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه

نهایت چرخش دیگ 1400 دور در دقیقه است اما به صورت دستی می توانید سرعت را در 400، 800، 1000 و 1400 تنظیم کنید. بسته به نوع برنامه شستشویی که انتخاب می کنید، به صورت خودکار چرخش دیگ تنظیم خواهد شد اما می توانید آن را نیز کم و زیاد کنید.

 

گرم کردن آب تا 95 درجه

ورودی ماشین لباسشویی فقط آب سرد یا همان لوله کشی داخل ساختمان است و بسته به میزان کثیفی یا الیاف پارچه می توانید از 15 تا 95 درجه، حرارت آب را تنظیم کنید اما با انتخاب هر کدام از برنامه های 10 گانه شستشو، دما به صورت خودکار تنظیم خواهد شد. لباس های رنگی را با آب 15 درجه و لباس های کتانی سفید رنگ بسیار کثیف را با آب 95 درجه بشویید. در سه حالت اکو آب در 40 و 60 درجه تنظیم می شود که این سه برنامه بهترین حالت شستشو از لحاظ مصرف انرژی محسوب می شوند و بیشتر الیاف مصنوعی، طبیعی و ظریف با این سه برنامه قابل شستشو هستند.

 

10 برنامه شستشو

در حالت استاندارد به صورت آزمایش گاهی و تجربی توانسته اند 10 نوع برنامه شستشو مخصوص انواع الیاف با درجات مختلف کثیفی، نوع لکه های روی لباس و ترکیب رنگ آنها را تعریف کنند. هر کدام از این 10 برنامه مخصوص یک نوع شستشو است و بسته به جنس لباس، رنگ و میزان کثیفی یکی را انتخاب کنید. ماشین لباسشویی به صورت خودکار چرخش دیگ، درجه حرارت آب و زمان شستشو را تنظیم می کند. سه تا از 10 برنامه شستشو در حالت اکو تعریف شده اند تا مصرف انرژی بهینه شود. برنامه دهم مخصوص خشک کردن یا چلوندن آب از لباس ها در نظر گرفته شده و برنامه نهم نیز برای آب کشیدن. اگر لباس هایی دارید که زیاد کثیف نیستند و لازم است سریعا آماده شوند، برنامه هفتم که مخصوص شستشوی سریع است را انتخاب کنید، این برنامه در ظرف 30 دقیقه لباس ها را می شوید.

ماشین لباسشویی ویرپول با 10 برنامه شستشو

تکنولوژی 6th SENSE

تکنولوژی ابداعی شرکت ویرپول که به صورت هوشمند اندازه یا حجم لباس را تشخیص داده و سرعت چرخش و میزان آب را بر اساس همان مقدار تنظیم می کند تا مصرف انرژی را بهینه تر کند. در  هنگام چرخش دیگ جهت چرخش به صورت منظمی تغییر می کند تا الیاف پارچه بهتر باز شوند و مواد شوینده بیشتر در بین آنها نفوذ نمایند. این تکنولوژی از چروک یا تغییر رنگ لباس جلوگیری می کند.

ماشین لباسشویی ضد چروک ویرپول

تکنولوژی ZENTechnology

بر خلاف مدل های قدیمی تر لباسشویی که تسمه ای بودند و سر و صدای زیادی را تولید می کردند، این تکنولوژی به صورت مستقیم دیگ را به موتور وصل می کند و از ایجاد سر و صدای اضافی جلوگیری خواهد کرد علاوه بر این در فضا نیز صرفه جویی خواهد شد و این اماکن را فراهم کرده است که حجم دیگ بزرگتر شود بدون آنکه نیاز به افزایش بدنه باشد در ضمن ارتعاش یا لرزش نیز به حداقل خواهد رسید. حداکثر صدای تولیدی در هنگام چرخش دیگ 69 دسی بل خواهد بود و بدون چرخش سریع، 49 دسی بل است.

سیستم کم صدای ماشین لباسشویی ویرپول

پنل و صفحه نمایش دیجیتالی

یک صفحه نمایش دیجیتالی بسیار زیبا نیز روی پنل طراحی شده تا بتوانید به شکل راحت تری تنظیمات ماشین لباسشویی را انجام دهید. در زیر به صورت شماره گذاری شده، هر بخش را مختصر توضیح می دهیم.

1: کلید روشن / خاموش کردن     2: انتخاب یکی از برنامه های دهگانه     3:مخصوص شستشوی لباس های رنگی در دمای 15 درجه     4: سیتم مراقبت از لباس     5: اندازه مواد شوینده را تنظیم می کند     6:زمان تاخیر شستشو را تعیین می کند     8: کلید تنظیم درجه حرارت آب     9:کلید تنظیم چرخش دیگ     10: کلید انتخاب گزینه های 3، 4 و 5     11:کلید شروع یا توقف شستشو     12:نمایشگر     13:نمایشگر برنامه های 10 گانه 

ماشین لباسشویی ویرپول با صفحه نمایش دیجیتالی

نشان انرژی +++A

حداکثر مصرف برق و آب به صورت سالیانه 177 کیلو وات ساعت و 9900 لیتر آب خواهد بود اگر لباس ها را در حالت ECO بشویید و در مقایسه با نشان انرژی دیگر مدل های لباسشویی، مصرف بسیار پایین تری دارد.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
Whirlpool ویرپول
ظرفیت
8 کیلو گرم
رده مصرف انرژی
+++A
وزن
80 کیلو گرم
ارتفاع
850 میلی متر
عمق
610 میلی متر
پهنا
595 میلی متر
طراحی / موتور
آمریکا
مونتاژ
ایتالیا
مشخصات فنی
چرخش موتور خشک کن
1400 دور در دقیقه
تعداد برنامه شستشو
10 برنامه
میزان صدای شستشو
49 دسی بل
میزان صدای خشک کن
69 دسی بل
میزان مصرف آب
9900 لیتر در سال
سنسور مصرف آب
سنسور دما
موتور بی صدا
سیستم شستشوی سریع
برنامه مخصوص الیاف ظریف
برنامه مخصوص لباس صنعتی
سیستم مخصوص لباس کودک
سیستم بخار شوی
سیستم ضد چین و چروک
تکنولوژی موتور اینورتر
قفل ایمنی
حالت کم مصرف ECO

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است