۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو آبمیوه گیر حرفه ای انار و مرکبات

آبمیوه گیر حرفه ای انار و مرکبات

Professional handmade juicer for Pomegranate and Citrus

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

آبمیوه گیر دستی 

Juicer hand

 

این آبمیوه گیری حرفه ای بوده و برای مصارف تجاری و یا خانگی مناسب می باشد. میتوانید به عنوان آب انار گیر و یا برای آب مرکبات گیر از آن استفاده نمایید.

بدون نیاز به انرژی برق و تنها با استفاده از یک بازوی فلزی می توانید در کمترین زمان ممکن آبمیوه ای طبیعی و تازه را برای صبحانه، عصرانه و یا در آخر شب تهیه و میل بفرمایید. یک برش از وسط میوه کافی است تا آن را به دو نیم تقسیم کنید سپس تکه میوه نصف شده را در بالای هسته گیر و صافی قرار دهید، اهرم را به طرف پایین فشار دهید تا تمام آب موجود در میوه از زیر صافی عبور کند.

هر نوع میوه ای مانند مرکبات و انار را می توانید به آب میوه تبدیل کنید. بر خلاف دستگاه های آبمیوه گیری برقی که مستلزم هزینه بالا و مصرف انرژی هستند شما تنها با استفاده از نیروی دست می توانید آبمیوه طبیعی تهیه نمایید. آبمیوه گیری های برقی دانه و پوسته را به صورت کامل خرد می کنند بنابراین بهمراه مزه شیرین آبمیوه مقداری تلخی نیز در زیر زبان احساس می شود اما در این نوع آبمیوه گیری های دستی هسته و پوسته بصورت کامل از آب میوه جدا می شود و می توانید مزه ای شیرینتر و طبیعی تر احساس کنید.

در طول تهیه آبمیوه هیچ سر و صدایی تولید نمی کند و آبمیوه را به اطراف نمی پاشد و از کثیف کاری خبری نخواهد بود. به دلیل اینکه میوه بر روی یک صافی مخروطی قرار میگیرد و فشار از سمت بالا شدید می باشد در نتیجه تمام آب موجود در میوه گرفته میشود.

تمام بدنه از جنس استیل ضد زنگ می باشد و با مرور زمان زنگ نمی زند و کدر نمی شود. بعد از استفاده تمام قطعات قابل جدا شدن بوده و می توانید به صورت دستی و یا در ماشین ظرف شویی تمیز کنید. پایه سنگین و به نحوی است که با فشار دادن اهرم به سمت پایین تکان یا لیز نمی خورد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است