۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
روشن شدن چراغ های ریش تراش فیلیپس به چه معنی است؟

راهنمای روشن شدن چراغ ریش تراش فیلیپس

بخوانید : درجه بندی محصولات استوک

بسته به مدل های مختلف ماشین ریش تراش فیلیپس، روی بدنه آنها مجموعه ای از چراغ ها قرار گرفته و در شرایط مختلف با روشن شدن آنها، هشداری به کاربر اعلام می شود تا مورد رسیدگی قرار بگیرد. قبل از هر چیز لازم است که با مدل های گوناگون ریش تراش فیلیپس آشنا شوید زیرا برخی از آنها دارای صفحه نمایش دیجیتالی هستند و برخی نیز تنها از چند چراغ LED تشکیل شده اند اما به طور کلی تمامی آنها از یک استاندارد برخوردار هستند یعنی نوع پیام و معنی آنها یکی است اما نحوه نمایش ممکن است متفاوت باشد بنابراین در این مقاله می توانید تمامی آنها را به شکل کامل مورد استفاده قرار دهید.

 

چراغ سطح شارژ باتری

این چراغ به چند صورت نمایش داده می شود و بستگی به نوع صفحه نمایش دارد. اگر چراغ ها از نوع LED باشند معمولا هنگام پایان شارژ باتری، یک چراغ LED از رنگ سبز به رنگ قرمز چشمک زن تغییر وضعیت می دهد و نشان دهنده آن است که باید سریعا ماشین ریش تراش فیلیپس را به پریز برق متصل کنید تا دوباره شارژ شود اما اگر صفحه نمایش از نوع گرافیکی است، معمولا به صورت یک میله تقسیم شده به چند قسمت نمایش داده می شود و در انتهای میله چشمک خواهد زد و همان معنی را می دهد که شارژ در حال اتمام است.

چراغ سطح شارژ باتری ریش تراش فیلیپس

استفاده کردن به صورت شارژی

برخی از انواع مدل های ریش تراش تنها به صورت بی سیم یا به قولی شارژی قابل استفاده هستند و در صورت اتصال به پریز برق کار نخواهند کرد در نتیجه اگر شما ریش تراش را به پریز متصل کرده باشید و سعی کنید دکمه پاور را فشار دهید این علامت نمایش داده خواهد شد.

چراغ ریش تراش فیلیپس اتصال به پریز

یادآوری تمیز کردن سری

سعی کنید که پس از هر اصلاح، ماشین ریش تراش فیلیپس را تمیز کرده و آن را تبدیل به یک عادت روزانه کنید مخصوصا سری و تیغه ها. برخی مواقع ممکن است عکس یک شیر آب روی نمایشگر ظاهر شود و به معنی آن است که باید سری را تمیز کنید، برای این کار لازم است نوع ریش تراش را در نظر بگیرید، برخی از آنها قابلیت جدا کردن سری از بدنه را دارند و برخی دیگر فاقد این ویژگی هستند یا ممکن است ضد آب باشند که در هر کدام از این شرایط شما باید از دستور العمل های جداگانه استفاده کنید اما به طور کلی توصیه می شود که ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از پریز برق بیرون بکشید و اگر سری قابل جدا شدن است آن را جدا کرده و زیر شیر آب یا با برس تمیز کنید.

چراغ یاد آوری تمیز کردن سری ریش تراش فیلیپس

کلید قفل

برخی از مدل های ریش تراش فیلیپس دارای ویژگی قفل عملکرد هستند و با فعال کردن آن دستگاه روشن نخواهد شد. اهمیت این قابلیت در آن است که کودکان دیگر نمی تواند با آن بازی کنند و در مسافرت اگر به هر دلیلی فشاری به دکمه پاور داده شود، روشن نخواهد شد و از آسیب به دستگاه یا وسایل داخل چمدان جلوگیری خواهد کرد.

چراغ قفل ریش تراش فیلیپس

تعویض تیغه و سری

با نمایش دادن یا روشن شدن این چراغ، زمان اتمام طول عمر تیغه ها اعلان خواهد شد و به معنی آن است که باید سری را تعویض کنید. به طور معمول طول عمر هر سری یا تیغه حدودا دو سال الی 4 سال است و بستگی به آن دارد که در هفته چند بار از آن استفاده کرده اید. تعویض سری کار پیچیده ای نیست و خود می توانید آن را انجام دهید یا از دفترچه راهنما کمک بگیرید.

چراغ تعویض سری ریش تراش فیلیپس

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است