۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
آیا لیز مو بدن فیلیپس برای پوست و سلامتی مضر است؟

مضرات لیزر کردن بدن با استفاده از دستگاه لیز مو بدن فیلیپس لومیا و عوارض ناشی از آن

کاربران و مشتری ها همیشه این سوال را می پرسند که آیا لیزر کردن بدن با استفاده از لیزرهای خانگی خطری برای سلامتی انسان دارد یا نه؟ در جواب باید به چند نکته اشاره کنیم تا موضوع به صورت واضح روشن شود.

آشنایی با محصولات استوک

عوارض لیزر مو بدن فیلیپس لومیا

1- شرکت هلندی فیلیپس قبل از هر چیز به ایمنی کار اهمیت می دهد و لیزرهای خانگی را با استفاده از مشاوره با متخصصان پوست و مو طراحی کرده است. طی آزمایش های بالینی 12 ساله بر روی 2000 داوطلب سلامتی و ایمنی این وسیله توسط مراجع سلامت و ایمنی مورد تایید قرار گرفته است. به طور میانگین در حدود 86 درصد از کسانی که با این وسیله کار کرده اند ابراز رضایت داشته و از نتیجه کار راضی بوده اند یعنی این تعداد از نفرات توانسته اند به نتیجه مطلوب و قطعی دست یابند و بدن را از موهای زائد برای همیشه پاکسازی کنند.

 

2- تکنولوژی IPL یا پالس های نوری فناوری جدیدی است که توسط فیلیپس ابداع شده و نوع لیزر یا شدت آن در محدوده ای است که برای انسان ایمن تشخیص داده شده است. لیزر در واقع همان پالس های نوری کنترل شده است و بر روی ریشه مو تاثیر می گذارند نه بر پوست. این تکنولوژی سال ها است که در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و سابقا شما لازم بود با صرف هزینه های سر سام آور بدن خود را لیزر کدید اما فیلیپس توانست حجم دستگاه را کوچک کرده تا شما بتوانید از آن در منزل بدون نیاز به متخصص خود به تنهایی بدن را لیزر کنید.

 

3- همان طور در بالا ذکر شد، شعار اول فیلیپس اول ایمنی است بنابراین یک سری سنسورها و لایه های حفاظتی در این دستگاه پیشبینی شده تا از آسیب های احتمالی پیشگیری کند برای نمونه لایه ضد ماوراء بنفش یا همان UV که وظیفه خنثی ساز و جذب نور ماوراء بنفش را دارد زیرا این نور برای انسان مضر است، این لایه محافظتی روی سری یا کله های همراه با دستگاه قرار گرفته و تا زمانی که سری در جای خود به صورت صحیح نصب نشود، لیزر تابانده نخواهد شد و عملکرد آن غیر فعال می شود. یکی دیگر از نکات ایمنی مربوط می شود به تماس کامل سری با پوست یعنی تا زمانی که سری را کامل با پوست مماس نکنید عمل نخواهد کرد تا به صورت اشتباهی لیز تابانده نشود و باعث آسیب های چشمی نگردد. از دیگر قابلیت های ایمنی مربوط می شود به تشخیص رنگ پوست، باید در نظر داشته باشید لیزر مو فیلیپس برای پوست تیره یا برنزه شده مناسب نیست و عمل تشخیص رنگ پوست توسط حسگرهای داخلی قابل تشخیص هستند و به صورت خودکار عملکرد لیزر غیر فعال می شود.

 

اثرات جانبی

1- ممکن است کمی پوست قرمز شده یا باعث سوزش گردد که این حالت طبیعی است و پس از مدتی از بین خواهد رفت ولی توجه داشته باشید که بعد از اصلاح بدن توسط موزر، اپیلیدی، ریش تراش، واکس و وسایل مشابه باید چندین ساعت صبر کنید تا پوست به حالت آرامش یا ریلکسیشن برسد سپس بدن را لیزر کنید دوما اینکه نقاطی مانند داخل واژن، مقعد، بیضه ها و اطراف چشم، بریدگی، جوش، خال و موارد مشابه را نباید هرگز در برابر نور لیزر قرار دهید.

 

2- ممکن است پوست شما خشک شده یا احساس خارش کنید، در این صورت با استفاده از کمپرس یخ و آب قابل درمان است اما با ادامه داشتن خشکی پوست می توانید پس از لیزر کردن، سطح پوست را با کرم های مرطوب کننده بدون بو و اسانس ماساژ دهید.

 

برای دسترسی به مطالب کامل و جامع تر توصیه می شود که دفترچه راهنما را مطالعه کنید و لیست عوارض، مضرات و کسانی که مجاز به استفاده نیستند را مطالعه کنید اما به طور کلی این وسیله برای همگان توصیه می شود بجز افراد زیر:

کسانی که سابقه بیماری های پوستی مانند سرطان داشته اند، بیماران دیابتی، مادران باردار و شیرده، بیماری های عفونی مانند ایدز، پوست برنزه شده و مایل به قهوه ای یا سیاه همچنین از لیزر کردن نقاط حساس بدن مانند مقعد، واژن، اطراف چشم، خال، زخم، جوش و ... پرهیز کنید. توصیه می شود که در هفته بیشتر از دوبار بدن را با لیزر مو فیلیپس موبر نکنید و هر بار در بین دوره، مهلت دهید که پوست چند روز در حالت تثبیت قرار بگیرد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است