قوانین کلی خرید از بانه استوک

مشتری های عزیز اجناسی که انتخاب کردید با شماره تلفن های که در سایت گذاشته شده ارتباط بر قرار کنید و موجودی گرفته ، خرید خود را نهایی کنید .

پرداخت وجه به دو صورت انجام می گیرد.

1-  روش کارت به کارت استفاده می شود و شما وارد کانال تلگرام شده و در منوی کانال به pv ادمین کانال رفته و درخواست شماره کارت کنید و آدرس کامل خود همراه با نام و شماره تلفن خود و کد پستی را نیز ارسال کنید .

هزینه ی ارسال کالا بر عهده ی  مشتری بوده و به دو روش کالا ها ی شما را برایتان ارسال خواهیم کرد .

روش اول . کالا های سبک وزن با حجم کم را به وسیله ی پست ارسال خواهیم کرد .

روش دوم .کالا هایی با وزن زیاد و حجیم را توسط ترمینال و شرکت باربری و یا توسط کارمندانمان برایتان ارسال خواهیم کرد .

اجناس را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد و بستگی به مقصد و آدرس شما طی یک روز تا یک هفته تحویل خواهد رسید بجز شرایط خاص مانند ایام تعطیلات و حوادث پیشبینی نشده .

لطفا بلا فاصله بعد از تحویل کالا بسته را با احتیاط باز کنید و به هیچ وجه به کارتون بسته بندی شده ی کالا آسیب نرسانید و قشنگ بازدید تا خدایی نکرده  کالا در راه نشکسته باشد و چنانچه با چنین موردی برخورد کردید از پست و مامورین تحویل نگیرید و فورا ما را در جریان بزارید و به هر طریقی با ما ارتباط برقرار کرده گزارش کنید ، گرفتن عکس و فیلم از کالای شکسته ضروریست .

چنانچه کالای شما بدست شما رسید و شکسته بود و شما ما را پس از گذشت 24 ساعت نتوانستید در جریان بزارید ما هیچ تعهدی نخواهیم داشت .

اگر خواهان گارانتی محصولات ما هستید بایستی هزینه ی اضافی پرداخت کنید و  محصول تا قبل از پایان تاریخ گارانتی چنانچه مشکل دار شد برایتان یا تعمیر یا تعویض خواهیم کرد .

اجناس ما همگی اصلی بوده و ما با اعتماد بنفس کامل اجناس را برایتان ارسال خواهیم کرد و هر کالایی را قبل از ارسال قشنک تست می کنیم و چنانچه بدست شما رسید تا هفت روز مهلت دارید که اگر کالا مشکلی داشت به ما گزارش کنید با عکس یا فیلم  و از هفت روز بگزره دیگر هیچ گونه شکایتی را بر عهده نخواهیم گرفت و قوانین ما مطابق با استاندارد کشور است . 

خریدی امن را با ما تجربه خواهید کرد ، تشکر از اطمینان شما