فروشگاه بانه استوک

بخاری برقی GEEPAS فن دار 2000 وات مدل GRH9507

بخاری برقی جیپاس GEEPAS heater
بخاری برقی GEEPAS فن دار 2000 وات مدل GRH9507
قیمت:
۲۴۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۰۱۳ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

بخاری برقی GEEPAS

مدل: GRH9507

توان 2000 وات با تنظیم حرارت دوگانه 1000 ولت و 2000 وات، فن دار و چهار حالت خاموش کردن، روشن کردن فن، حرارت 1000 وات و حرازت 2000 وات با دکمه چرخش 180 درجه ای به سمت چپ و راست. این بخاری را می توانید روشن کنید و بدون نگرانی آن را در خانه یا محل کار روشن جا بگذارید. مجهز به تشخیص لرزش یا افتادن، در این حالت ها به صورت خودکار خاموش می شود. اگر بیش از اندازه هیتر گرم شود، خودکار خاموش می شود. وسیله ای ایمن، زیبا و مناسب برای هر مکانی.

 

شرح

در مغازه، کانکس، خانه باغ و یا در منازل می توانید از این وسیله برای گرمایش استفاده کنی. حجم بسیار کم و ظاهری زیبا را دارد، سبک است و با دستگیره ای که دارد به راحتی جابجا می شود.

جنس هیتر سرامیکی است و در دوحالت 1000 و 2000 وات می توانید آن را تنظیم نمایید. در صورتی که بخواهید گرما را در محیط پخش کند می توانید با چرخش دکمه چهار حالته روی بدنه فن را روشن نمایید تا گرما توسط جریان هوا بهتر پخش شود.

برای تقسیم بهتر حرارت در محیط با چرخش دکمه OSC پایه هیتر 180 درجه چرخش نموده و بهمراه فن گرما بهتر پخش خواهد شد. این بخاری برقی بسیار ایمن می باشد و با توجه به توری فلزی که به عنوان محافظ در مقابل هیتر گذاشته شده، بچه ها نمی توانند انگشت یا هر وسیله آتش زایی را به آن نزدیک نمایند.

ایمنی این وسیله همان طور که گفته شد بسیار بالا می باشد و مجهز به سنسورهای لغزش و تکان است به نحوی که اگر به هر دلیلی بخاری بیفتد یا خم شود، خودکار جریان برق قظع و خاموش می شود، در نتیجه شما بدون نگرانی می توانید آن را روشن کنید و محل را جا بگذارید.

نکته مهم در این بخاری های برقی مصرف بهینه و گرمایش پاک آنها است، دیگر نه دود و کثیف کاری خواهید دید نه هیچ بوی ناخوشایندی و هیچگونه گازی تولید نمی کند.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha