ترازوی دیجیتالی سیلور کرست مدل: Silver crest personenewaage (ساخت آلمان)

ترازوی دیجیتالی Silver crest
ترازوی دیجیتالی سیلور کرست مدل: Silver crest personenewaage (ساخت آلمان)
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۹/۱
تعداد بازدید:
۷۰۹ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

ترازوی دیجیتالی سیلور کرست (ساخت آلمان)

مدل: PERSONENWAAGE SPW 180 C3

 

این ترازو با تکنولوژی روز آلمان و در شرکت معتبر سیلور کرست طراحی و تولید شده است. حداکثر تا 180 کیلو گرم و حد اقل 3 کیلو گرم با دامنه خطای 0.1 کیلوگرم وزن کشی می نماید. در دمای بین 10 تا 40 درجه سلسیوس کار می کند و با یک عدد باتری از نوع CR2032/3V لیتیومی کار می کند و قبل از اتمام یا کاهش توان باتری در صفحه نمایش پیغام می دهد.

دارای 4 سنسور در چهار طرف می باشد و با دقت بسیار بالا وزن کشی می کند. اندازه ترازو 30 * 1.9 * 30 سانتی متر می باشد. می تواند انواع واحدهای Kg , lb, st را پشتیبانی کند و بر اساس هر یک از این سه واحد وزن را نمایش دهد. دارای صفحه دیجیتالی و جنس بدنه از شیشه مقاوم و ایمن است و مجهز به پایه های ضد لغزش می باشد. برای باشگاه های ورزشی، خانه یا مراکز بهزیستی، آسایشگاه ها، خانه سالمندان و هر جایی که نیاز به کنترل منظم وزن بدن دارد مناسب می باشد.

در خانه آن را در اتاق خواب و در باشگاه در رختکن در مکانی خشک و تراز قرار دهید. هر روز صبح یا قبل و بعد از ورزش کردن می توانید وزن بدن خود را اندازه گیری کنید و از نوسانات در افزایش یا کاهش وزن بدن خود آگاه شوید و نسبت به سلامتی خود و خانواده مطمئن شوید.

 

قابلیت ها

حداکثر تا وزن 180 کیلوگرم را نمایش می دهد

دامنه خطا در وزن کشی +/- 0.1 kg

نمایش وزن در سه واحد kg / lb / st

با یک عدد باتری لیتیومی  CR2032 / 3V کار می کند

اندازه:  30 * 1.9 * 30 سانتی متر

در سه رنگ فیروزه ای، صورتی و شیشه ای

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha