تلفن بی سیم فیلیپس مدل M345 (سفارش فرانسه)

تلفن شارژی PHILIPS با برد 300 متر وزن 100 گرم
تلفن بی سیم فیلیپس مدل M345 (سفارش فرانسه)
قیمت:
۲۹۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۰/۵
تعداد بازدید:
۷۰۵ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

تلفن بی سیم فیلیپس

مدل: M345

 

طرحی نو با برد 300 متردر محیط باز و 50 متر در محیط بسیته مانند خانه. منشی تلفنی با ضبط 25 دقیقه پیام و قابلیت caller ID، پیام های بدون پاسخ و پاسخ داده شده همچنین ذخیره 50 مخاطب. دارای تایدیه محیط زیستی ECO plus، به صورت عمودی می ایستد و پایه آن بسته به اینکه در چه حالتی باشد به صورت رنگ های مختلف تغییر می کند. صفحه کلید کالیبره شده و صفحه نمایش 1.6 اینچ را دارد. دارای بلندگوی تقویت شده است و برای تماس های کنفرانسی بسیار مناسب است.

 

شرح

ECO plus

این گوشی بر اساس استانداردهای محیط زیستی طراحی شده است و هنگام فعال شدن تا 60 درصد انرژی تابشی را کاهش می دهد. در هنگام فعال شدن کیفیت صدا حفظ و به صورت صاف و واضح صدا را انتقال می دهد.

شیشه شور

بلندگوی گوشی

این تلفن دارای بلندگوی تقویت شده است و بدون اینکه گوشی را بر دارید می توانید جواب تماسهای تلفنی را بدهید و به صورت دست باز گفتگوهای تلفنی را به صورت شخصی یا کنفرانسی انجام دهید. کیفیت صدا HQ-sound است و از کیفیت آکوستیک بالایی برخوردار بوده به نحوی که هیچ نویز یا اختلال صوتی روی آن اثر نمی گذارد.

 

حلقه نور محیطی

یکی از ویژگی های این مدل گوشی تلفن طراحی زیبا و فانتزی آن است. نحوه ایستادن گوشی به صورت عمودی بوده و از پایین توسط یگ پین و از بالا توسط آهن ربا ثابت می ایستد، در کف پایه دایره ای بوده و با یک نوار باریک LED در هر حالتی رنگ متفاوتی را روشن می کند برای مثال زنگ زدن، تماس بدون پاسخ، پیام صوتی و .. در طول شب نیز این نور روشن می باشد در صورت تمایل می توانید آن را خاموش کنید.

صفحه کلید کالیبره و صفحه نمایش

کلیدها بسیار روان بوده و با لمس هر کلید تشخیص داده می شوند. صفحه نمایش LCD با 1.6 اینچ و نور پس زمینه شماره های دریافتی یا پاسخ داده شده و ... را نمایش می دهد.

دفترچه تلفن و منشی تلفنی

می توانید 50 مخاطب را همراه با شماره تلفن ذخیره کنید، در زمان هایی که در خانه یا محیط کار نیستید پیام های دریافتی ثبت و ضبط می شوند. تا 25 دقیقه پیام صوتی ذخیره می شود.

قدرت گیرندگی این تلفن در محیطهای باز تا 300 متر و در محیط بسته 50 متر می باشد. شما می توانید از آن در منزل، محیط کار و ... استفاده کنید. میزان مصرف انرژی 0.75 وات.

این محصول برای فرانسه طراحی و تولید شده است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha